HCL.HR

Nintendo Wii U - općenita rasprava

  • 525 Odgovora
  • 186995 Hitova
*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Nintendo Wii U - općenita rasprava
« Odgovori #450 : 14. Lipanj, 2014., 11:33 »
Samo da javim, ako ste registrirani kao da ste iz UK, imate mogućnost besplatnog downloada Dr. Kawashima's Brain Training za DS (prvi DS naslov dostupan za Wii U kroz Virtual Console). Vidjet ćete ga istakutog na eShopu.

Odg: Nintendo Wii U - općenita rasprava
« Odgovori #451 : 14. Lipanj, 2014., 12:23 »
Trenutno nemam pristupa jer mali igra Sonic neki demo :mrgreen:

Odg: Nintendo Wii U - općenita rasprava
« Odgovori #452 : 16. Lipanj, 2014., 16:46 »
E zanima me kvaliteta ovog velikog gamepada. Da li je loše kvalitete pa da kupim onaj drugi ili mu nemre niš bit kroz dugo godina igranja :mrgreen:

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Nintendo Wii U - općenita rasprava
« Odgovori #453 : 16. Lipanj, 2014., 16:59 »
Ma čvrst je podosta, ako se bojiš lomova kakvih - ne boj se. Ali nije loše imati ni Pro Controller sa strane za multiplayer... a i za singleplayer kada jednostavno poželiš imati manji kontroler u ruci.

Odg: Nintendo Wii U - općenita rasprava
« Odgovori #454 : 16. Lipanj, 2014., 17:07 »
Ma ne lomova, nego da se ne bi rasklimal. Imam 5-godisnjeg igraca i ja pa da ne bi stradal. Cisto me zanima da se ne bi rasklimal. Pazimo mi, ali opet. Imamo i 3 remotea od obicnog Wiia

*

meyer

  • *
  • 110
Odg: Nintendo Wii U - općenita rasprava
« Odgovori #455 : 16. Lipanj, 2014., 17:55 »
Ako znaš da postoji mogućnost pada GamePada tj. pucanja ekrana i sl. onda nabavi bolje Pro kontroler i da mali igra s njime, jer je skupo popravljati GamePad.

Odg: Nintendo Wii U - općenita rasprava
« Odgovori #456 : 17. Lipanj, 2014., 11:52 »
Nebu mu pal, zanimalo me samo da se ne rasklima od igranja (iako bi to bilo čudno jer je za igranje valjda i napravljen :approve)

Odg: Nintendo Wii U - općenita rasprava
« Odgovori #457 : 24. Lipanj, 2014., 15:53 »
Evo, narucen wiiU :clap:

Cujemo se ljudi uskoro

*

Ex39

  • *
  • 75
Odg: Nintendo Wii U - općenita rasprava
« Odgovori #458 : 24. Lipanj, 2014., 19:17 »
Ja isto čekam napet ko puška:).

Jučer je ušao u HR. Valjda će ovih dana na vrata. Taman se vratimo s mora, sinek u ponedjeljak podigne ocjene i igranje može početi :D:D:D

Kolko sam shvatio, trebam se registrirati na UK. Jel dajem prave podatke ili samo neki nick.
Na što još obratiti pažnju prilikom samog startanja?
« Zadnja izmjena: 24. Lipanj, 2014., 19:29 Ex39 »

*

Ex39

  • *
  • 75
Odg: Nintendo Wii U - općenita rasprava
« Odgovori #459 : 29. Lipanj, 2014., 00:20 »
Igračka je stigla. Danas ujutro sam podigao na pošti. Do prije pet minuta je radila. Nismo izdržali da ne pokrenemo. Sve radi savršeno. Cekam jos da mi se uključi ADSL flat i kreće skidanje updatea. Kak ide ovo sa gratis igrom od Mario karta? Ja nisam stigao nekaj previše proučavati po kutijama.
Bijela konzola je pun pogodak :). Hvala na preporuci.
Probali smo samo mario kart i Just Dance. Rade perfektno. Mario je savrsen. Mislim da će kao gratis past mario 3d world.
Nisam jos skuzil registracije. Postavili smo account na konzolu, ali vidim da me traži link na nintendo id il tak nešto. Kaj je s tim? Jel to moram prek weba nešto registrirati konzolu?
Postavio sam da je konzola u UK.

HTC x


*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Nintendo Wii U - općenita rasprava
« Odgovori #460 : 29. Lipanj, 2014., 07:19 »
Mislim da će kao gratis past mario 3d world.
Nisam jos skuzil registracije. Postavili smo account na konzolu, ali vidim da me traži link na nintendo id il tak nešto. Kaj je s tim? Jel to moram prek weba nešto registrirati konzolu?
Postavio sam da je konzola u UK.

HTC x



Ja sam siguran da nece past kao djabe igra ;) :

LINK na promociju sa MK8.
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Nintendo Wii U - općenita rasprava
« Odgovori #461 : 29. Lipanj, 2014., 07:44 »
Mislim da pričaš o linku Nintendo ID-a na Club Nintendo račun.

Napravi si Club Nintendo račun tako da se registriraš ovdje:
http://www.nintendo.co.uk/NOE/en_GB/club_nintendo/join_the_club/index_register-0b-productcode.jsp

Taj product code dobiješ uz svaku igru, a imaš i jedan koji si dobio za kupnju same konzole.

I onda putem konzole, ne znam točno gdje i kako, trebaš samo povezati Club Nintendo račun s Nintendo ID računom s kojim si se ulogirao na konzolu. Pa kada kupiš neku digitalnu igru preko same konzole (kroz eShop, jel), onda će ti se to odmah pripisati na Club Nintendo automatski (dobiješ bodove koje kasnije možeš iskoristiti za neke stvari u tom Club Nintendu, tj. zapravo ne možeš jer si iz Hrvatske :)).


Odg: Nintendo Wii U - općenita rasprava
« Odgovori #462 : 29. Lipanj, 2014., 13:09 »
Joj, sutra ili preksutra dolazi wiiu :clap:

Odg: Nintendo Wii U - općenita rasprava
« Odgovori #463 : 29. Lipanj, 2014., 16:35 »
Preporuka svim ljubiteljima orginalnog Pullblox-a sa 3DSa da nabave World na sniženju.



Malo me brinulo trošenje novaca na "same thing all over again", ali isplatilo se. Nakon svega ovog vremena i dalje je zarazno do bola.



Nema (barem za sada - nisam puno igrao) nekih inovacija i nije riječ o sasvim novom konceptu (tipa Fallblox). Dobar stari Pullblox samo sada u HDu bez 3Da i sa genijalnom Miiverse integracijom.



Pullblox Studio je sada nešto ugodniji zahvaljujući većem ekranu gamepada.

..:e-ČitanjE:…

"Because my spelling is Wobbly. It's good spelling but it Wobbles, and the letters get in the wrong places."

http://myanimelist.net/profile/_Anarchist

*

Ex39

  • *
  • 75
Odg: Nintendo Wii U - općenita rasprava
« Odgovori #464 : 29. Lipanj, 2014., 23:09 »
Mislim da će kao gratis past mario 3d world.
Nisam jos skuzil registracije. Postavili smo account na konzolu, ali vidim da me traži link na nintendo id il tak nešto. Kaj je s tim? Jel to moram prek weba nešto registrirati konzolu?
Postavio sam da je konzola u UK.

HTC x


Ja sam siguran da nece past kao djabe igra ;) :

LINK na promociju sa MK8.

Fak, bio sam siguran da sam vidio Mario 3D World na toj  listi. Koju igru uzeti? A baš sam se veselio M3DW-u. Kakav je ovaj Bros U?
Ili uzeti pikmine, W101?

Kod dolazi unutar 48 sati?

Ementaler, to je to. registrirao sam se  na webu. SUtra ću to spojit sa konzolom. danas više nemam volje.
Uglavnom, konzola je odlična. Ne skidamo se s nje. Kćer od 4 godine luduje s onim plesom. Stvarno je prava obiteljska konzola.
I da, nisam dobio kod posebno za konzolu pa sam registrirao sa kodom od MK8.



 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9