HCL.HR

Nintendo Wii U - općenita rasprava

  • 525 Odgovora
  • 187248 Hitova
*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Nintendo Wii U - općenita rasprava
« Odgovori #405 : 25. Ožujak, 2014., 10:17 »
Da, Mario Kart 8 će uredno podržavati Wii Remote.

Wii Remote ili Wiimote (kako se nekad skraćuje) je onaj "daljinski" za Wii, a nunchuck je onaj drugi dio koji se spaja u taj daljinski i na sebi ima samo jedan analog stick i dvije tipke.

Wii U kao konzola poržava sve stare Wii kontrolere, a Mario Kart 8 će podržavati igranje s Wiimoteom, kao i s kombinacijom Wiimotea i nunchucka (s analogom na nunchacku skrećeš, na Wiimoteu imaš tipke za driftanje, pucanje itd.) Tako da bi treboa moći imati jednog igrača na Wii U GamePadu, a drugog na Wiimoteu. Inače, kad igraš samo s Wiimoteom, onda držiš kontroler horizontalno i skrećeš tako da naginješ kontroler.

Odg: Nintendo Wii U - općenita rasprava
« Odgovori #406 : 01. Travanj, 2014., 09:29 »
Zar se ne bi trebao mjenjati onaj status na wara plazi a vezano za igru koju trenutno igram na wiiu? Jer meni i dalje piše da igram super maria bros iako to nisam upalio već par dana i u wiiu se nalazi zombieu ili nba. ne registrira ni igre kupljene preko e shopa.

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Nintendo Wii U - općenita rasprava
« Odgovori #407 : 01. Travanj, 2014., 09:36 »
Pa trebalo bi pokazati zadnju igru koju si igrao malo duže. Možda ima veze konekcijom na internet? Ako se nisi spajao od kad si igrao SMB, možda je do toga.

Odg: Nintendo Wii U - općenita rasprava
« Odgovori #408 : 01. Travanj, 2014., 09:46 »
ma cijelo vrijeme je spojen. Znam da ti statusi znaju imati kraću odgodu ali ovdje se radi o tome da mi je samo tu prvu igru koju sam stavio registrirao a poslije toga ništa. Imam deset sati igranja nba-a ali nijednom nije pisalo. jučer mi stigao zombieU i još sam skinuo pikmine preko e shopa ali nema promjene statusa. e sad jedino ak ja nešto krivo radim a moguće je. samo ako je greška u konekciji ne znam kako onda skida update za zombieu i slično. pogledao sam na google još se ljudi žali na to ali odgovora nema.


Odg: Nintendo Wii U - općenita rasprava
« Odgovori #410 : 29. Travanj, 2014., 14:24 »
Nintendo uživo na E3!
Baš kao što sam i predviđao, Nintendo se vrača!
Prošlu godinu je sve bilo u novom Hardveru, Nintendo nije održao konferenciju, i to je bilo opet pametan potez jer su ušparali brda para. Da su i bili na E3 2013 u živo, nebi ni nova Zelda pomogla jer su sve oči bile uprte u novi hardver So.. i Mic.., a ova godina donosi samo igre i baš me zanima kako će sve završiti. :solidus:

https://www.youtube.com/watch?v=ghEhI4CJjAM&feature=youtu.be

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Nintendo Wii U - općenita rasprava
« Odgovori #411 : 29. Travanj, 2014., 15:21 »
Malo si krivo shvatio ;)
Nema nikakvog povratka, odnosno Nintendo Digital Event će biti praktički isto što je i Direct povodom E3 2013 bio. Jedino što će imati turniru u Smash Brosu, ali to nije konferencija. Digital Event je video program, to je drugačije nego da su rezervirali lokaciju i live pressicu. Isto tako, ovaj Treehouse je live-streamani video sadržaj, ali sa izložbenog prostora na E3 sajmu. Opet, nikakva konferencija.

Ali palac gore što su angažirali Mega64 za ovu najavu. Ako ništa, skrenuli su pozornost na sebe.

Odg: Nintendo Wii U - općenita rasprava
« Odgovori #412 : 29. Travanj, 2014., 16:09 »
Iskreno to je bio sarkazam! Više ne kužim njihovu politiku, i to je to..

*

Njec

  • *
  • 109
  • Do a burrito roll! :P
Odg: Nintendo Wii U - općenita rasprava
« Odgovori #413 : 29. Travanj, 2014., 16:48 »
Hahahahaha - najava je spaljena skroz :D

Što se tiče njihovog načina rada - nikad ga nisam iskreno niti kužio i možda me baš zato i uvijek zaintrigira, jer ima uvijek i te elemente isčekivanja te negativnog i pozitivnog iznenađenja.

Jednostavno - to je Nintendo :D

Odg: Nintendo Wii U - općenita rasprava
« Odgovori #414 : 29. Travanj, 2014., 19:24 »
Njec, kada bolje razmislim imaš pravo. :solidus:

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: Nintendo Wii U - općenita rasprava
« Odgovori #415 : 01. Svibanj, 2014., 20:53 »
Znam da ovo i nije baš najprikladnija tema, no eto...

IGN: Glasine o novom Nintendo hardwareu

IGN-ovi urednici su u podcastu izjavili da su iz više izvora čuli glasine o novom Nintendo hardwareu koji bi se trebao prikazati na ovogodišnjem E3-u. Iako nije poznato koji je uređaj u pitanju, pretpostavlja se da je u pitanju redizajn Wii U GamePada ili 3DS-a

*

Njec

  • *
  • 109
  • Do a burrito roll! :P
Odg: Nintendo Wii U - općenita rasprava
« Odgovori #416 : 01. Svibanj, 2014., 21:35 »
Znam da ovo i nije baš najprikladnija tema, no eto...

IGN: Glasine o novom Nintendo hardwareu

IGN-ovi urednici su u podcastu izjavili da su iz više izvora čuli glasine o novom Nintendo hardwareu koji bi se trebao prikazati na ovogodišnjem E3-u. Iako nije poznato koji je uređaj u pitanju, pretpostavlja se da je u pitanju redizajn Wii U GamePada ili 3DS-a

Što nije da će onu neku "Fuziju" objaviti? Ja čitao samo te tračeve, da bi trebali objaviti hardwer koji vrti i 3DS i WiiU igre - a na što bi to ličilo i kako bi to izveli - čak su i tu neke podatke objavljivali neki "izvori", ali nemrem se sjetiti više šta su točno govorili.

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: Nintendo Wii U - općenita rasprava
« Odgovori #417 : 01. Svibanj, 2014., 21:38 »
A nez, prenosim samo njihova nagađanja, trebamo se strpiti do E3-a. Iako taj Fusion, zvuči mi glomazno i nekako prekomplicirano :(

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Nintendo Wii U - općenita rasprava
« Odgovori #418 : 01. Svibanj, 2014., 21:49 »
Ma ako će neki hardver otkriti, vjerojatno će biti nešto vezano uz taj njihov najavljeni QOL program... znači, uređaj koji ti pomaže... bit zdraviji? Ne zna nitko što s tim QOL inicijativom planiraju i kakav hardver bi to moglo podrazumijevati, ali nešto vezano uz zdravlje, život... sreću? Nešto...

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: Nintendo Wii U - općenita rasprava
« Odgovori #419 : 07. Svibanj, 2014., 19:07 »
Nintedno je objavio rezultate fiskalne godine, neto gubitak u iznosu od 23.2 milijarde yena (oko 228 miljuna američkih dolara ili 163 miljuna eura) :wildboy:

Osim toga, do sada je ukupno isporučeno (dakle ne prodano, nego dostavljeno u trgovine) 6.17 milijuna Wii U konzola, a predviđanja za ovu godinu iznose mizernih 3,6 milijuna konzola. 3DS ima bolje rezultate, pa se očekuje da će ove fiskalne godine isporučiti još 12 milijuna konzola.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9