HCL.HR

Nintendo Wii U - općenita rasprava

  • 525 Odgovora
  • 186741 Hitova
Odg: Nintendo Wii U - općenita rasprava
« Odgovori #435 : 20. Svibanj, 2014., 08:20 »
ali čini se da će im falit opet onog filler sadržaja od third-party developera, velikih multiplatform igara ala Wolfenstein i Sniper Elite 3 itd.



Velikih multiplatform igara ala Wolfenstein, ako je to velika igra onda sam ja sljedeći papa ;)
Davno je to bilo kada su to bile velike igre, nadam se da ovakve igre nikada ni neće doči do Wii U
da ga ne zaraze lošim igrama.. hihiihi :mrgreen:
« Zadnja izmjena: 20. Svibanj, 2014., 08:26 ReaLitieS-101 »

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Nintendo Wii U - općenita rasprava
« Odgovori #436 : 20. Svibanj, 2014., 09:09 »
Ma sve je tebi jasno :thumbs:

Kako ti nije neugodno više :wildboy:

EDIT: I daj barem nauči citirat kako treba; tvoj post je nerazumljiv jer se nalazi na vrhu nove stranice i dio koji si citirao uopće nije formatiran kao citat pa djeluje kao da su to tvoje riječi.
« Zadnja izmjena: 20. Svibanj, 2014., 09:38 Ementaler »

Odg: Nintendo Wii U - općenita rasprava
« Odgovori #437 : 20. Svibanj, 2014., 09:13 »
Ma svje tebi jasno :thumbs:

Kako ti nije neugodno više :wildboy:

EDIT: I daj barem nauči citirat kako treba; tvoj post je nerazumljiv jer se nalazi na vrhu nove stranice i dio koji si citirao uopće nije formatiran kao citat pa djeluje kao da su to tvoje riječi.


Nebitno, bitno ta si ti shvatio ;)
Upravo sam danas odigrao to smeće pola sata i stavio na DELIT, nadam se da neću više nikada ovakvu igru instalirati, to me i potaklo da ti odgovorim :mrgreen:

Neugodno, zašto? Zato što moj susjed kupio PS4, a obožavao je Nintendo, upitao ga kako to da se odlučio
za Sony, a on meni kao iz topa pa na HCL svi pišu da Wii U ništa ne valja, jako je loša konzola, a sada je
vidio M.K.8 i želi Wii U, a pošto je klinac i roditelji mu nemaju baš novaca ošla baba sa kolačima.
E to je žalosno :wildboy: Bolje da nitko više ništa ne komentira pa da igraći sami odlučuju, a ne da drugi odlučuju
umjesto njih. Da neugodno mi je što sam realan :D
« Zadnja izmjena: 20. Svibanj, 2014., 09:35 ReaLitieS-101 »

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Nintendo Wii U - općenita rasprava
« Odgovori #438 : 20. Svibanj, 2014., 09:44 »
Nemoj govorit da su nekom klincu roditelji siromašni pa su mu kupili samo jednu 3200kn vrijednu konzolu.
Nemoj izmišljat da se na HCL-u piše samo negativno o Wii U.
Nemoj lagat da si skinuo 50 GB igre koja je tek izašla i odmah ju izbrisao.

Zbog laganja, izmišljanja i svega ostalog što radiš već jako dugo (uglavnom iritantni, nelogični Nintendo fanboyjizam koji zaglupljuje rasprave), dobivaš službenu opomenu.

Odg: Nintendo Wii U - općenita rasprava
« Odgovori #439 : 20. Svibanj, 2014., 13:36 »
Pošto si mi obrisao komentar da ponovim.

Nisam rekao da su siromasi koji nemaju ništa za jesti, nego nemaju dovoljno novaca da
sinu kupe dvije konzole, što je razlika.

Niko nije rekao da se samo negativno piše o Wii U, ali većinom da, bar u prošloj godini.
Za tebe znam da cijeniš Wii U, i misliš samo pozitivno, ali to se ne bi moglo reći za
mnoge koji ovdje komentiraju,  većinom su fanovi drugih konzola.
Počevši od black_outa koji ono kao cijeni Nintendo, ali između redaka pljuje po njima,
ali da bude fin, on je samo realan i precizan, i naravno ima tvoju zaštitu, možda se varam
ali čitajući prijašnje komentare dobio sam takav dojam. Ako se varam odmah se i ispričavam.
Pogledaj komentar od black_outa u Mario Kart 8 i sve jasno, sarkazan ili ne, ali neki koji se
samo dođu informirati prije kupnje nove konzole shvaćaju ozbiljno ovakve komentare,
i naravno da dođe do ovog što se dogodilo mome susjedu. Iskreno baš mi sve jedno tko
će što kupiti, ali ne volim nepravdu, dvoličnost i sprdanja na  fini način koji mogu igrača
navesti na drugi put od onoga što sam želi.


Što se tiće Wolfensteina, mislim da je sve jasno zato si mi obrisao komentar.

Hvala na opomeni!!

Bacimo sada sve negativno, i uživajmo u budućnosti, želim ti ugodnu zabavu uz Mario Kart 8 kada ti dođe,
ja ću ga skinuti na prvi dan. :D


« Zadnja izmjena: 20. Svibanj, 2014., 13:42 ReaLitieS-101 »

*

black_out

  • ******
  • 4118
  • #IgračVrata
Odg: Nintendo Wii U - općenita rasprava
« Odgovori #440 : 20. Svibanj, 2014., 14:28 »
« Zadnja izmjena: 20. Svibanj, 2014., 14:40 black_out »
hardcore gamer | rapist | nerd | cis scum | misogynist |

*

wariokiller

  • n00b
  • 4

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Nintendo Wii U - općenita rasprava
« Odgovori #442 : 21. Svibanj, 2014., 01:07 »
Pa što to nisi napisao sa ReaLitieS-101 profilom? Ili s Mario007_HR profilom?

Ništa, najbolje da te poslušam:

Bacimo sada sve negativno, i uživajmo u budućnosti.

... i banamo odmah sva tri profila. :piva:

Odg: Nintendo Wii U - općenita rasprava
« Odgovori #443 : 21. Svibanj, 2014., 07:30 »
Kao sto sam napisao na temi Maria U, Wii U je savršenstvo. Gamepad više nego odličan i jako funkcionalan. Žao mi je što ranije nisam kupio ovu konzolu,ali još je ostalo Wii igara koje nisam odigrao,al bilo je krajnje vrijeme za promjene. Za početak Mario a kasnije 3D world i naravno cim izadje kart.

Sent from my GT-I9001 using Tapatalk


*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Nintendo Wii U - općenita rasprava
« Odgovori #444 : 21. Svibanj, 2014., 09:29 »
Ajde fino, vidim da će nas bit dosta s Mario Kartom 8, neću morat sam igrati - još samo 9 dana. :hug

*

Ex39

  • *
  • 75
Odg: Nintendo Wii U - općenita rasprava
« Odgovori #445 : 11. Lipanj, 2014., 21:53 »
Koja brzina adsl-a je potrebna za dobro online igranje? Ja imam homebox, a brzina je cca 4 mb, pa zanima dal će to bit dovoljno

HTC x


Odg: Nintendo Wii U - općenita rasprava
« Odgovori #446 : 12. Lipanj, 2014., 00:07 »
Nije ti toliko bitna brzina, bitna ti je latencija (ping). Dobar ping je oko 20-30, a los je od nekih 50 pa na vise, barem po mojem misljenju.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odg: Nintendo Wii U - općenita rasprava
« Odgovori #447 : 14. Lipanj, 2014., 09:23 »
Zdravo!

Kupio Wii U prije tjedan dana u Techno Marketu. Igre rade, update radi, imam onog čovječuljka, ali kad hoću na youtube, e shop ili slično javlja mi da to u mojoj zemlji nije podržano (a u vašim zemljama vidim je, znači Zagorje je neka druga zemlja?? :) )

Zato molim nekog da me uputi kako da registriram tu konzolu jer sam lagano već počeo gubiti živce

*

meyer

  • *
  • 110
Odg: Nintendo Wii U - općenita rasprava
« Odgovori #448 : 14. Lipanj, 2014., 11:20 »
Zdravo!

Kupio Wii U prije tjedan dana u Techno Marketu. Igre rade, update radi, imam onog čovječuljka, ali kad hoću na youtube, e shop ili slično javlja mi da to u mojoj zemlji nije podržano (a u vašim zemljama vidim je, znači Zagorje je neka druga zemlja?? :) )

Zato molim nekog da me uputi kako da registriram tu konzolu jer sam lagano već počeo gubiti živce
Većina nas je registrirana kao državljani UK-a.

Odg: Nintendo Wii U - općenita rasprava
« Odgovori #449 : 14. Lipanj, 2014., 11:23 »
To sam i ja sad malo prije skužil :)

franohr   

Inače me zanima je li problem što sam na nintendo club iz njemačke, a ID mi je iz UK?
Imam tetu u Njem pa mi može donijeti nagrade za malog :)

EDIT: Čini mi se da nije, upravo mi je prošlo sve :)

Jedino ne kužim kako registrirati hardweare - Wii i Wii U
« Zadnja izmjena: 14. Lipanj, 2014., 11:31 champion20 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9