HCL.HR

PlayStation Vita - općeniti topic

  • 212 Odgovora
  • 147520 Hitova
*

PS2MASTE®

  • Gost
Odg: PlayStation Vita - općeniti topic
« Odgovori #165 : 06. Studeni, 2014., 07:45 »
Duke Nukem je vani. Al samo za EU/UK područje zasad.

http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=762350

I nije ni skupo. 10 ojra.

EDIT :

Izašlo, pa su valjda maknuli. Al za PS3 se i dalje može kupiti. "Odgođena" za sredinu 1. mj.

https://twitter.com/devolverdigital/status/530076000550273024

Odg: PlayStation Vita - općeniti topic
« Odgovori #166 : 26. Prosinac, 2014., 00:07 »
Pitanje!

Ako sa ''trojkom'' odem na Store, kupim igru i nakon toga ju želim prebaciti na Vitu, da li Vita u tom trenutku mora biti online?
I još ovo - da bih ''spojio'' PS3 i Vitu (tj. imao ovaj trenutni account na obje konzole) da li Vita treba biti online?


...uglavnom da, internet je problem jer kod mene nećeš naći 'access point'.

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: PlayStation Vita - općeniti topic
« Odgovori #167 : 26. Prosinac, 2014., 10:25 »
Pitanje!

Ako sa ''trojkom'' odem na Store, kupim igru i nakon toga ju želim prebaciti na Vitu, da li Vita u tom trenutku mora biti online?
I još ovo - da bih ''spojio'' PS3 i Vitu (tj. imao ovaj trenutni account na obje konzole) da li Vita treba biti online?


...uglavnom da, internet je problem jer kod mene nećeš naći 'access point'.

Pa normalno da ti treba net da se ulogiras na PSN.
Za prebacivanje igara preko PS3 neznam jer ga nemam, ali content manager za PC preko kojeg ja to radim ne fercera ako nije spojen onlajn, Vita nemora biti onlajn, ali CM mora :thumbs:
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

Odg: PlayStation Vita - općeniti topic
« Odgovori #168 : 26. Prosinac, 2014., 13:34 »
Nismo se razumjeli, Disco. Mislio sam da bih sa Store-a nešto skinuo preko PS3 konzole i onda to kasnije prebacio na Vitu, ali sad vidim da obje konzole moraju biti istovremeno na netu da se takvo što napravi što je, naravno, sranje.

S druge strane, PS TV ima ethernet. Hm. To mi se više sviđa.

*

Andjo

  • **
  • 514
  • StrawHat
Odg: PlayStation Vita - općeniti topic
« Odgovori #169 : 17. Ožujak, 2015., 00:31 »
Dosta sam zadovoljan s konzolom. Nemam puno zamjerki osim ogranicenosti ps storea, odnosno tog sto te tjeraju da kupujes bonove jer su igre realno skoro duplo jeftinije nego u fizickom formatu. To je naravno dobra stvar, ali tu onda dolazi i problem s memory karticama koje su uzasno skupe. Uglavnom, uzeo sam Hotline Miami i Spyro trilogy pa imam sto za igrati. :approve
"It is rare to meet a Lannister who shares my enthusiasm for dead Lannisters."

Odg: PlayStation Vita - općeniti topic
« Odgovori #170 : 26. Listopad, 2015., 10:19 »
Samo da uspiju napraviti ps2 emulator na ps viti , ja mislim da bi se prodaja povecala znacajno jer ja bi  bio prvi koji bi si kupio da ima tu opciju(imao sam ju odigrao par naslova pa prodao). Ista stvar je i za psp(nebih ga dao za nista najbolja konzola po meni) - vecinom igram stare klasike za ps one koji na psp-u izgledaju puno puno bolje a nema veceg gusta nego kad si legnes i spilas - na sd card od 32 gb nabacis hrpu igara i rokas haha

 Dobra stvar je sto sony odustaje od vite pa ce lakse biti probiti zastitu. Iako cudno zvuci mislim da ps vita ima svijetlu buducnost kod entuzijasta i da ce se traziti koji primjerak vise za koju godinu.
Gran Turismo 7 - loading....

Odg: PlayStation Vita - općeniti topic
« Odgovori #171 : 26. Veljača, 2016., 01:46 »
Kupujem fizičke vita igre, pa ako netko prodaje neka ponudi

Odg: PlayStation Vita - općeniti topic
« Odgovori #172 : 02. Lipanj, 2016., 21:04 »
Imam pitanje,nisam skužio,jel sony prestao davat podršku za vitu?tak sam pročitao na par foruma,a vidim da i dalje izdaju svaki mjesec igre za nju,ili je samo prestao izdavat fizičke medije za konzolu?pitam to jel si mislim nabavit jednu pa eto da budem siguran

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: PlayStation Vita - općeniti topic
« Odgovori #173 : 03. Lipanj, 2016., 10:00 »
Ne izdaju vec odavno visokobudzetne igre, i cini mi se cak da sam sony vise ne izdaje igre za Vitu.
Da, Vita je nazalost mrtva, ali ima tonu dobrih igara otprije, a tu i tamo uleti i nesto novo i nenadano tipa XCOM i CIVILIZATION...
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

Odg: PlayStation Vita - općeniti topic
« Odgovori #174 : 09. Srpanj, 2016., 11:53 »
Samo 1 PSN account moze biti aktivan u isto vrijeme, jel? Ako su igre na konzoli instalirane s nekim PSN accountom, mogu li se spojiti sa svojim PSN accountom i igrati ih?

Da pojednostavim, mogu li trofeji ići na moj PSN account?

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: PlayStation Vita - općeniti topic
« Odgovori #175 : 09. Srpanj, 2016., 14:49 »
Samo 1 PSN account moze biti aktivan u isto vrijeme, jel? Ako su igre na konzoli instalirane s nekim PSN accountom, mogu li se spojiti sa svojim PSN accountom i igrati ih?

Da pojednostavim, mogu li trofeji ići na moj PSN account?

Ne.
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

Odg: PlayStation Vita - općeniti topic
« Odgovori #176 : 09. Srpanj, 2016., 14:50 »
Spojio sam vitu na pc da kopiram fajlove, no izbacuje me. Možda je kabel oštećen. Ima na kartici NFS most wanted ali izgleda da ću formatirati sve. Jbg....

Odg: PlayStation Vita - općeniti topic
« Odgovori #177 : 09. Srpanj, 2016., 16:59 »
Dakle, uzeo sam Vitu polovnjaka (700 kn), igram Killzone: Mercenary trenutno. Fora mi je konzola.

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: PlayStation Vita - općeniti topic
« Odgovori #178 : 10. Srpanj, 2016., 13:12 »
Vita je odlicna prijenosna konzola, steta sto je mrtva za AAA igre :(
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

Odg: PlayStation Vita - općeniti topic
« Odgovori #179 : 10. Srpanj, 2016., 13:56 »
Da, ali stavio sam u whishlist 10-ak odlicnih naslova za odigrati.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9