HCL.HR

PlayStation Vita - općeniti topic

  • 212 Odgovora
  • 147476 Hitova
Odg: PlayStation Vita - općeniti topic
« Odgovori #180 : 25. Srpanj, 2016., 18:07 »
Kad sam u igri i stisnem 1 power button (sleep, stand by sto je vec), guta li puno vise bateriju nego kad ju potpuno ugasim?

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: PlayStation Vita - općeniti topic
« Odgovori #181 : 25. Srpanj, 2016., 18:22 »
Kad sam u igri i stisnem 1 power button (sleep, stand by sto je vec), guta li puno vise bateriju nego kad ju potpuno ugasim?

Pa kad ju potpuno ugasis  ne trosi bateriju, dakle da, u stdby definitivno trosi vise.
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

Odg: PlayStation Vita - općeniti topic
« Odgovori #182 : 25. Srpanj, 2016., 19:28 »
Ma taj dio mi je naravno jasan, no zanima me hoće li mi doslovno "pojesti" bateriju u stand by i za koliko vremena (odprilike naravno) :D

Znam da je malo cudno pitanje, ali zanima me :)

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: PlayStation Vita - općeniti topic
« Odgovori #183 : 25. Srpanj, 2016., 21:34 »
Meni je na standbyju znala bit po tjedan dana i više, jako je štedljiva po tom pitanju. Zapravo dobrih pola godine nism skužio da uopće postoji gašenje  :ave:

Doduše, to je bilo bez uključenih igara. Najbolja solucija ti je da izađeš iz igre, a konzolu ne gasiš skroz nego u stand by.

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: PlayStation Vita - općeniti topic
« Odgovori #184 : 26. Srpanj, 2016., 05:26 »
A ja svoju stavljam u stdby samo kad nes skidam, ili ako sam usred igranja, pa idem klopat il nes, inace ju gasim.
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

Odg: PlayStation Vita - općeniti topic
« Odgovori #185 : 26. Srpanj, 2016., 09:34 »
Tako sam i ja do sada ^^

Meni je na standbyju znala bit po tjedan dana i više, jako je štedljiva po tom pitanju. Zapravo dobrih pola godine nism skužio da uopće postoji gašenje  :ave:

Doduše, to je bilo bez uključenih igara. Najbolja solucija ti je da izađeš iz igre, a konzolu ne gasiš skroz nego u stand by.

E baš sam radi toga i pitao. Mogao bih probati.

Odg: PlayStation Vita - općeniti topic
« Odgovori #186 : 09. Kolovoz, 2016., 17:35 »
Hmm... trenutno se Vita prašnjavi  :geek:

Nakon Uncharteda nisam ništa igrao, čekam PS+ igre za Vitu za rujan. Za kolovoz je jednostavno žalosno...

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: PlayStation Vita - općeniti topic
« Odgovori #187 : 13. Kolovoz, 2016., 10:15 »
Hmm... trenutno se Vita prašnjavi  :geek:

Nakon Uncharteda nisam ništa igrao, čekam PS+ igre za Vitu za rujan. Za kolovoz je jednostavno žalosno...

A u zadnjih par mj ili cak i vise od godinu na + ne izlazi nis pametnoga za vitu :(
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

Odg: PlayStation Vita - općeniti topic
« Odgovori #188 : 13. Kolovoz, 2016., 10:39 »
Ne znam ni sam dal da je držim na polici i čekam da se PS+ smiluje ili da je prodam.

Odg: PlayStation Vita - općeniti topic
« Odgovori #189 : 14. Kolovoz, 2016., 11:42 »
Kupio LEGO Harry Potter: Years 5-7.

Odlučio sam prodati Uncharted (fizičku kopiju naravno), a konzolu za sada zadržati. Nek kupim na svakom saleu po 1 igru i dobro. Valjda će se u međuvremenu i PS+ smilovati pa dodijeliti nešto kvalitetno.

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: PlayStation Vita - općeniti topic
« Odgovori #190 : 19. Ožujak, 2017., 15:39 »
Gotovo je sigurno da cu uskoro kupit Vitu. Znaci gledao sam i dosta ljudi preporuca stariji model radi odlicnog OLED ekrana i tezine konzole, koja je meni osobno jako bitna. Sta mi vi tocno preporucate i na sta bi trebao pazit?

Pogledao sam na PSN Storeu i vidio da ima brdo odlicnih igara. Koje mi naslove preporucate da svakako odigram, osim ocitih poput KIllzonea, Uncharted, itd? Zanimaju me dobri RPGovi ili JRPGovi poput Persone 4 koji imaju odlicnu pricu, vidim ima hrpa vrhunskih indie naslova, pa bi volio isprobat i neke od njih. Svaka preporuka je dobro dosla.

Koja je realna cjena za stariji model, evo gledam na Njusci, ima ih za 800-1000kn sa par igara, navodno jako dobro ocuvani, jel to dobra cjena ili da gledam dalje? Bitno mi je da su dobro ocuvani, pa se cak mislim kupit neki novi Slim model, koji je star do mjesec, dva i da ima garanciju, bojim se da ovi stariji modeli budu imali puno tragova koristenja, pa neznam sam sta da radim.

Odg: PlayStation Vita - općeniti topic
« Odgovori #191 : 19. Ožujak, 2017., 16:40 »
Ja sam svoju prodao za 600 kn. Uzmi stariji (deblji model). Što se tiče igara, nema ih baš puno dobrih.

Killzone, Uncharted su dobri,
AC: Liberation, LEGO Harry Potter,Tekken vs Street fighter-osrednji

ostalo: slabo

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: PlayStation Vita - općeniti topic
« Odgovori #192 : 19. Ožujak, 2017., 16:45 »
Ma ima odlicnih igara i stariji portova, zato bi je i kupio. MGS 2 i 3 Bundle, Splinter Cell, Prince of Persia, God of War, GTA Liberty i Vice City Stories i jos brdo cudnih i ludih naslova i vidim da ih ljudi dosta hvale. Cak i dan danas izlaze igre za Vitu, iako je sistem "mrtav". Stvarno vidim da dosta ljudi kaze da je Vita odlican sistem pa se mislim uzet da imam sta igrat dok sam u pokretu.

Odg: PlayStation Vita - općeniti topic
« Odgovori #193 : 19. Ožujak, 2017., 18:25 »
Pa za pokret je dobra, kad nemaš ništa drugo :)

Mislim da su za Vitu prestale izlaziti igre. Ovo gore što si naveo su PSP igre koje pokreće Vita.

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: PlayStation Vita - općeniti topic
« Odgovori #194 : 19. Ožujak, 2017., 18:27 »
Da al su odlicni naslovi koji se mogu igrat u pokretu, a i ima brdo JRPG igara koju su vrhunski ocjenjene, kao i hrpa indie naslova.

Rade se naslovi i to ih ima dosta. Gledao sam prije libreary i stvarno ima odlicnih naslova.

http://www.ign.com/games/upcoming/vita?filter=latest

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9