HCL.HR

Windows 10

  • 408 Odgovora
  • 224950 Hitova
*

skipp

  • **
  • 432
    • NuttyGamer
Odg: Windows 10
« Odgovori #195 : 13. Kolovoz, 2015., 08:46 »
ne možeš "spremit" na CD trenutnu instalaciju. možeš klonirat disk, al za to ti treba onoliko mjesta koliko ti je trenutno i zauzeto.

i kao što je već 20x ponovljeno - možeš besplatno upgrade napraviti bilo koje verzije 7ice, Viste i 8ice - nebitno bile one legalne ili ilegalne. ALI - Win10 moraš aktivirati. Ako imaš legalnu kopiju ići će automatski, a ako nemaš - ili kupi ili se nadaj da te MS neće banati jer trenutno koliko znam ne postoji stalni aktivator, a ako je istina ovo sa hardware IDom, onda neće ni bit

*

Terox

  • ***
  • 650
    • Planet Minecraft-TeroXCro
Odg: Windows 10
« Odgovori #196 : 13. Kolovoz, 2015., 08:51 »
E hvala puno  to mi je pomoglo.

*

focabezoca

  • *
  • 65
  • FocaBezOca
Odg: Windows 10
« Odgovori #197 : 13. Kolovoz, 2015., 11:51 »
Jel moram napravit back-up PC prije nego što instaliram Windows 10?
Focarrin

Odg: Windows 10
« Odgovori #198 : 14. Kolovoz, 2015., 12:58 »
E hacker hvala ti to mi je puno pomoglo,znači li to da ako skipam dio sa ključem mogu ga i na piratsku sedmicu staviti.
Nego još mi niste odgovorili na pitanje jel ima neki način da se piratska sedmica spremi na CD ili USB,koliko mu prostora treba i neki link za tutorial kako to napraviti.
Hvala unaprijed.

Kad pokrenes media creation tool, nudi ti mogucnos kreiranja usb ili dvd boot up win instalacije. Imas opciju skip ako nemas original. Pokreni program i naci ces.

Treba oko 3,5 gb za za win 10 pro N verziju...

Tutorial ti ne treba, sve ti pise kad pokrenes.


ne možeš "spremit" na CD trenutnu instalaciju. možeš klonirat disk, al za to ti treba onoliko mjesta koliko ti je trenutno i zauzeto.

i kao što je već 20x ponovljeno - možeš besplatno upgrade napraviti bilo koje verzije 7ice, Viste i 8ice - nebitno bile one legalne ili ilegalne. ALI - Win10 moraš aktivirati. Ako imaš legalnu kopiju ići će automatski, a ako nemaš - ili kupi ili se nadaj da te MS neće banati jer trenutno koliko znam ne postoji stalni aktivator, a ako je istina ovo sa hardware IDom, onda neće ni bit

Ima stalni aktivator koji blokira ulaz prema biosu i registyu, a i da nemas, ne vjerujem da ce ms ikog banati, time bi ljudi nazad na 7-cu, a to im nije u cilju...

Jel moram napravit back-up PC prije nego što instaliram Windows 10?

Ja imam c i d particije. Na c imam 130 gb, na d 800 gb, i sve sto mi je trebalo prebacio sam s c na d part. Nakon toga napravio clean boot instal w10 na c i radi ko podmazano.

Moja preporuka ti je da napravis slicno.
« Zadnja izmjena: 14. Kolovoz, 2015., 13:46 HackerMAG »

Odg: Windows 10
« Odgovori #199 : 14. Kolovoz, 2015., 13:15 »
jeli bolja win 7 ili 10?

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Windows 10
« Odgovori #200 : 14. Kolovoz, 2015., 13:25 »
@ HackerMAG
 Postoji ocpija Uredi s desne strane tvog posta. Nije lijepo vidjeti ni double post, a kamo li tvoj triple post...
Sve možeš lijepo složiti u jedan post, za ovime definitivno nema potrebe kada su sve tvoji odgovori jedan iza drugoga.

EDIT: Sve sređeno
« Zadnja izmjena: 14. Kolovoz, 2015., 13:56 Hrv4tin4 »

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Windows 10
« Odgovori #201 : 17. Kolovoz, 2015., 16:43 »
Evo i novih, nadasve, zanimljivih vijesti koje su uzbunile dosta korisnika...

Odg: Windows 10
« Odgovori #202 : 18. Kolovoz, 2015., 15:27 »
Haha, glupost. Jos jedan pucanj u prazno po tom pitanju...

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Windows 10
« Odgovori #203 : 18. Kolovoz, 2015., 15:32 »
Ma nije stvar u tome što će oni raditi, nego ekipa se masovno cima da će Windows moći deaktivirati sve nelegalne igre i aplikacije, jer nitko nije čitao EULA do kraja.
Na samom kraju je popis aplikacija na koje se to odnosi, a to su aplikacije od MSa i gdje je MS izdavač.

Jedino potencionalno opasnija stvar je u tom što će disablati određeni hardware za koji nisu ništa konkretno rekli. I tu je ogroman prostor za manipulaciju i moguće je i ona varijanta (iako je šansa u promilima) da bi se neke komponente mogle označiti preko HWida...

Odg: Windows 10
« Odgovori #204 : 18. Kolovoz, 2015., 15:48 »
Ma daj ne pricaj gluposti. Sam Microsoft je najavio da im je u cilju imati sto vise korisnika Windows 10 bilo legalnih, bilo nelegalnih...
Tesko da ce tvrtka koja svake godine placa 5 milijardi dolara odstete zbog monopola na trzistu software-a upustat se u takve gluposti da krene gubit korisnike za koje se bore da ih imaju vise, svim sredstvima, cak i besplatnim preuzimanjem novih Windowsa.
Cemu takve vjesti, ne znam, ali panika se dize oko nicega.

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Windows 10
« Odgovori #205 : 18. Kolovoz, 2015., 15:50 »
Pa neka panike, barem je zabavno gledati i slušati klince u panici.
Neka velika razlika između 10 i 8.1 nema u performansama, a to je jedino što me zanima, jer ove sve nove funkcije od 10ke ne planiram niti koristiti.
Upgrade ću napraviti tek kada izađe igra s DX12 i kada vidim benchmarkove i razlike. A do tada me samo uveseljavaju ovakve vijesti kojih se svi boje :hihi:

*

doktor1

  • ****
  • 1407
Odg: Windows 10
« Odgovori #206 : 18. Kolovoz, 2015., 16:19 »
A HCL je potpuno bezveze stavio bombastični naslov na portal...

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Windows 10
« Odgovori #207 : 18. Kolovoz, 2015., 16:23 »
Ma lijepo je to kad se pirati malo uplaše, inače onako neustrašivi i hrabri koji će svaku igru piratizirati. Baš me zanima kako je nekim klincima izgledala faca kad su to čitali na portalima diljem svijeta, a ne samo na HCLu. Samo što je HCL odmah objavio točnu informaciju kako se to odnosi samo na MS aplikacije i igre, a drugi su u početku pisali da se odnosi na sve.
Mislim da je taj izraz lica bio neprocjenjiv :mrs:

A i ovi benchmarkovi za DX12 su smiješni. Kod Nvide se čak nazaduje, dok jedino kod AMDa ima nekog pomaka naprijed...

« Zadnja izmjena: 18. Kolovoz, 2015., 16:27 Hrv4tin4 »

*

doktor1

  • ****
  • 1407
Odg: Windows 10
« Odgovori #208 : 18. Kolovoz, 2015., 16:32 »
For these tests, we used a reference Nvidia GTX 980 Ti GPU on an Intel Core i7-4790K CPU running the latest Nvidia 355.60 drivers.



AC: Unity sa DX12 API sučeljem bi vjerovatno proradio kako treba....
« Zadnja izmjena: 18. Kolovoz, 2015., 16:34 doktor1 »

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Windows 10
« Odgovori #209 : 18. Kolovoz, 2015., 16:38 »
Ma to je samo jedan jedini test i Nvidia ima još hrpetinu vremena za optimizaciju drivera i itd. Moguće je da Nvidia napravi jednak pomak kao i AMD, a tek onda im nigdje ne bi bilo kraja, no pustimo puste priče, jer tek kada dođu prve igre znati ćemo što nam je točno DX12 donio.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9