HCL.HR

Windows 10

  • 408 Odgovora
  • 224042 Hitova
*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Windows 10
« Odgovori #315 : 28. Rujan, 2016., 15:19 »
Imam jedno pitanje.
Unaprijed se ispricavam ako nisam u pravoj temi ili kako to vec ide.
Uglavnom zanima me kako na najjeftiniji nacin kupiti windowse a da je legalno i da nebudu deaktivirani zbog iskoristenog product keya.
Cuo sam da su u sloveniji dosta jeftiniji pa me zanima vase misljenje oko toga.
Win 7 pa bi upgradao na 10-tku.
Bitno mi je da su originalni.
Hvala.
Upgrade je zavrsio kolko ja znam.
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Windows 10
« Odgovori #316 : 28. Rujan, 2016., 17:11 »
Da, nema više besplatne nadogradnje. Kasniš par mjeseci...

Odg: Windows 10
« Odgovori #317 : 29. Rujan, 2016., 09:53 »
Zaboravio sam da je zavrsio,uzet cu sedmicu.
Hvala na odgovoru.

*

Filzex

  • *
  • 107
Odg: Windows 10
« Odgovori #318 : 04. Studeni, 2016., 14:09 »
Pozz
Dali netko možda zna kako udrit screenshot na windows 10, znam da ima ova tipka print screen ali mi je glupo svaki put ulazit u Paint kako bi Spremio taj screen

*

WEAPONX

  • *****
  • 2209
  • Doom-driven
Odg: Windows 10
« Odgovori #319 : 04. Studeni, 2016., 14:37 »
Windows tipka + Print Screen mislim.
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.    PREĐENE IGRE | PLAYLISTA | IKONE

*

Filzex

  • *
  • 107
Odg: Windows 10
« Odgovori #320 : 04. Studeni, 2016., 15:47 »
Windows tipka + Print Screen mislim.
Ala radi :ave: zahvaljujem :).
P.s. captain u forgot to fly away

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Windows 10
« Odgovori #321 : 04. Studeni, 2016., 19:02 »
Bas sam prije nekih 10 dana instalirao Win10 i prezadovoljan sam.

Bilo mi se uzasno tesko maknut sa Win7, al sad kad sam napravio upgrade nebi se vratio natrag na sedmicu za sve pare svjeta.

Inace kad si u igrama imas opciju Windows tipka + G i otvori ti mini sucelje.Od tu mozes napravit screenshoot, snimit gamepaly itd.

Odg: Windows 10
« Odgovori #322 : 05. Studeni, 2016., 13:23 »
Ja imam samo probleme sa win10 prvo mi je bacio neki erroer i nije mi  htio dignut winse, rekoh ok i reinstaliram pa mi je doso problem sa hdd-om gdje se koristi 100% i ne mos nista na njima te sam moro opet reinstalirat. I danas secer  na kraju lijepo kisa pada rekoh dan za malo i nes odigrat kad  upalim komp a ono error: NTFS_file system.  -_-* mislim da se vracam na 7

Odg: Windows 10
« Odgovori #323 : 25. Studeni, 2016., 22:51 »
Dali je tko kupio ključeve za win 10 na onim nekim stranicama za 15-ak eura, i kako to funkcionira, dali možeš reinstalat i ključevi opet rade ili je to za jednokratnu upotrebu
Samo na jedan komp i mislim

Vidim par stranica prije je bilo spike o tome,g2p, ali me zanima dali vrijedi taj ključ i kod reinstalacije na istom kompu
« Zadnja izmjena: 25. Studeni, 2016., 22:55 doktordoc »

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Windows 10
« Odgovori #324 : 25. Studeni, 2016., 23:02 »
Na jedan komp to su ti OEM ključevi koji bi se trebali prodavati isključivo uz novo računalo i nikako drukčije. Čak im je zabranjena prodaja bez kupnje novog računala, iako to ljudi redvito rade.
Znači key se veže za tvoju MBO i kad mjenjaš MBO tada gubiš i key.
Možeš zvat MS pa kenjat da je bio kvar i da je ovo sad nova MBO jer je stara otišla u vječna lovišta pa dobiješ reaktivaciju, ali to moraju raditi pravni subjekti, ti to ne možeš napraviti.


Ja sam kupio key za 8.1 i radi bez porblema. Napravio update na 10 i šljaka već godinu dana.

Odg: Windows 10
« Odgovori #325 : 25. Studeni, 2016., 23:30 »
Znači svakako se isplati, hvala

*

ck7

  • ***
  • 751
Odg: Windows 10
« Odgovori #326 : 30. Studeni, 2016., 22:17 »
Znači, htio sam si staviti podsjetnik na OneNote i tražio me windows 10 da ukucam svoj microsoft račun, što i jesam napravio, neznajući da ako to napravim će automatski postaviti taj račun kao administrator acc i sad me uvijek traži kad palim komp da ukucam šifru. Inače, mi nebi bio problem, ali ovaj komp koristi i moja zaručnica i njoj nije do toga da piše samo moje ime kad se pali komp. Kako da ja izbrišem sad taj acc s kompa, pošto je administrator i neda mi da izbrišem. Ako idem staviti novi acc, traži me opet novi mail koji ne mislim raditi. Takožer naš zajednički acc je progutan od strane administratora i čak mi je izbrisao i ime kompa i pretvorio u neku generičnu glupost.
Samo želim da je sve onako kako je bilo prije 2 sata. Ili da bar šifre nema  :wildboy:

Odg: Windows 10
« Odgovori #327 : 06. Prosinac, 2016., 12:50 »
Poštovanje svekolikoj ekipi...
Imam pitanja vezano na windows OS.

Znači slaže se gamerski comp i sad bi trebao preporuku za instalaciju OS-a. Koje windowse instalirati? I da li se poslije na njima trebaju kakve postavke poštelavati nakon instalacije?

Unaprijed hvala na postovima i odgovorima.

*

snoozly

  • **
  • 279
  • I'm the king of the world! :D
Odg: Windows 10
« Odgovori #328 : 01. Siječanj, 2017., 22:13 »
Nedavno sam se prebacio sa sedmice na desetku i zasada sam zaista zadovoljan, no imam jedan mali problem. Zanima me zašto mi je u Chromeu slika nekako vodoravno razvučena (na Win7 je bila normalna) i zašto stranice nisu prilagođene, odnosno na dnu stranice postoji ova traka s kojom mogu pomjerati sliku ako želim vidjeti mali dio desnoga dijela stranice i kako sve to rješiti? Prčkao sam malo po postavkama Chrome i Windowsa ali nisam pronašao ništa što bi mi pomoglo.




*

c0bra123

  • ****
  • 1306
Odg: Windows 10
« Odgovori #329 : 01. Siječanj, 2017., 23:02 »
CTRL+( u tvom slučaju MINUS( - ) ili Klout miša prema sebi okreneš).



I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9