HCL.HR

Fiskultura i rekreacija

  • 4054 Odgovora
  • 327967 Hitova
Odg: Fiskultura
« Odgovori #3945 : 16. Srpanj, 2015., 17:50 »
malo sam te trolo sozz :hiha2:

smješno mi je bilo kako si napisao ovaj 'tutorial' kao da su 90-e il nešto :hihi:

Hahaha, imam 2 pitanja za tebe:
1.Kako si me trolo?
2.Po čemu zaljučuješ da je moj post ko iz devedesetih ?

*

virty

  • ***
  • 812
  • Xbox: Muskarcina
Odg: Fiskultura
« Odgovori #3946 : 16. Srpanj, 2015., 18:49 »
U shake osim wheya, dekstroza/malto i kreatin, ujutro zobene :piva:

Odg: Fiskultura
« Odgovori #3947 : 16. Srpanj, 2015., 18:53 »
U shake osim wheya, dekstroza/malto i kreatin, ujutro zobene :piva:

Ako sam te dobro shvatio i u jutro piješ shake, znam da ima neka spika za unos proteina ujutro i nakon treninga.

*

Seengeer

  • ******
  • 4945
  • ︻デ═一 not srs
Odg: Fiskultura
« Odgovori #3948 : 16. Srpanj, 2015., 21:55 »
Pišeš stvari koje su toliko izprostituirane. U stilu kao da je tek otkriven whey i bildanje nezz pa mi to funny bilo. I dosta se vidi utjecaj te klasične marketing priče u tvom postu, tipa 'teško je bez proteina, treba ih pit najkasnije pola sata iza treninga i sl...'

Imam osjećaj da si početnik i otkrivaš sav taj svijet bildanja i iracionalnih gluposti, pa osjećajm dužnost da te uputim u nekim boljim smjerovima ako znaš enegleski, kako ne bih proveo godine treniranja i hranjenja u krivom smjeru:

-     https://www.youtube.com/user/OmarIsuf/videos     [Ovo ti je možda najbolji kanal za početak, puno priče o početnicima i baznim stvarima za hranu i treniranje]
-     https://www.youtube.com/user/CanditoTrainingHQ/videos     [Tema kanala najviše: tehnika, programiranje, savjeti za bolje rezultate]
-     https://www.youtube.com/user/ThePowerliftingToWin/videos     [Detaljni videi tehnike izvođenja osnovnih vježbi i razne detaljne analize vezane za trening generalno]

Odg: Fiskultura
« Odgovori #3949 : 16. Srpanj, 2015., 22:10 »
Pišeš stvari koje su toliko izprostituirane. U stilu kao da je tek otkriven whey i bildanje nezz pa mi to funny bilo. I dosta se vidi utjecaj te klasične marketing priče u tvom postu, tipa 'teško je bez proteina, treba ih pit najkasnije pola sata iza treninga i sl...'

Imam osjećaj da si početnik i otkrivaš sav taj svijet bildanja i iracionalnih gluposti, pa osjećajm dužnost da te uputim u nekim boljim smjerovima ako znaš enegleski, kako ne bih proveo godine treniranja i hranjenja u krivom smjeru:

-     https://www.youtube.com/user/OmarIsuf/videos     [Ovo ti je možda najbolji kanal za početak, puno priče o početnicima i baznim stvarima za hranu i treniranje]
-     https://www.youtube.com/user/CanditoTrainingHQ/videos     [Tema kanala najviše: tehnika, programiranje, savjeti za bolje rezultate]
-     https://www.youtube.com/user/ThePowerliftingToWin/videos     [Detaljni videi tehnike izvođenja osnovnih vježbi i razne detaljne analize vezane za trening generalno]

Kolega, treniram tek 6 mjeseci, tako je meni trener rekao.Nema potrebe za tenzijama :piva:
Ovo da se proteini moraju piti najkasnije pola sata poslije treninga sam  pročitao na jedn
« Zadnja izmjena: 16. Srpanj, 2015., 22:23 SpaceBoss1 »

*

Seengeer

  • ******
  • 4945
  • ︻デ═一 not srs
Odg: Fiskultura
« Odgovori #3950 : 16. Srpanj, 2015., 22:17 »
Gdje vidiš tenzije uopće?

nvm, ajde sretno :piva:

Odg: Fiskultura
« Odgovori #3951 : 16. Srpanj, 2015., 22:25 »
Ma ne,samo ti reci svoje misljenje pa će mo raspraviti o tome, zato i služi forum.
Ps.a i htio bi cuti savjet starijeg kolege vježbaca:piva:
« Zadnja izmjena: 16. Srpanj, 2015., 22:29 SpaceBoss1 »

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Fiskultura
« Odgovori #3952 : 28. Rujan, 2015., 21:14 »
Vratio se s noćnog Sljemena.
Promrzao gore, kada se je trebalo presvuć i malo odmorit.
Ali dobra odjeća nadoknadila sve...

Podhitno kupit bolje duge rukavice, jer su mi ove kada su mokre katastrofa po hladnom vremenu.



*

Seengeer

  • ******
  • 4945
  • ︻デ═一 not srs
Odg: Fiskultura
« Odgovori #3953 : 30. Rujan, 2015., 17:30 »
Jel glič ovdje dolazi više? Nezz, imam jednu ozljedu koju bih volio s njim vidit da mi nešto preporuči, al ako netko zna nek se javi šta da radim :hiha2:

Ovako: Imam već neko vrijeme bol u desnom gluteusu po sredini kada radim čučanj, mrtvo i horizontalne pullove. Kad hodam, sjedim, skačem ništa ne osjetim, samo kod tog dijela zatezanja gluteusa kroz rad navedenih vježbi osjetim neku bol kao vrstu straina.

Par tjedana sam odmarao lower body, ali ne prolazi. Koja god težina je u pitanju, na isti način boli. Ne ograničava me direktno u dizanju određene kilaže, ali jednostavno je neugodno bilo 50% of 1RM-a ili 100%.

Ima li išta pametno raditi ili prvo direktno na slikanje pa tek onda?

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Fiskultura
« Odgovori #3954 : 01. Listopad, 2015., 07:21 »
koliko je jaka ta bol?
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

9mlg9

  • Gost
Odg: Fiskultura
« Odgovori #3955 : 01. Listopad, 2015., 08:13 »
slikaj/odi kod fizijatra. obična upala mišića bi prošla u navedenom vremenskom periodu, gotovo sigurno je nešto drugo.

*

Seengeer

  • ******
  • 4945
  • ︻デ═一 not srs
Odg: Fiskultura
« Odgovori #3956 : 01. Listopad, 2015., 12:22 »
Da bar govorim o upali mišića lol :wildboy:

koliko je jaka ta bol?

Nezz kako percipirat bol točno, ugl. jaka je toliko da nema smisla išta radit gdje boli. :hiha:
Na high baru je najjača rekao bih.

Rekao bih da je u pitanju strain ili to djelomično kidanja kako li već, samo što nemam nikakvih simptoma tipa oticanje ili modrica.

"With appropriate management, patients with minor gluteal strains can usually recover in one to three weeks. With larger tears, recovery may take four to six weeks or longer depending on the severity. In cases of a complete rupture of one of the gluteal muscles, surgery may be considered with intensive rehabilitation to follow. Return to sport or activity may then take 6 months or longer."

https://www.physioadvisor.com.au/13421850/gluteal-strain-gluteal-tear-physioadvisor.htm

3-4 tjedna nisu pomogla, ali sam poslije toga malo dizao i išao do 180kg na mrtvom da vidim jesam li što snage izgubio unatoč boli xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Jedino baš uzet radit ove neke vježbice iz tog linka i odmarat punih 6 tjedana, nezz. S jedne mi strane žao gubit vrijeme, a s druge mi se ne po doktorima ić :wildboy:

*

9mlg9

  • Gost
Odg: Fiskultura
« Odgovori #3957 : 01. Listopad, 2015., 12:29 »
odi kod fizijatra ili fizioterapeuta (da se privatno za malu cifru otić na pregled) da ti to pogleda. nikome se ne da ić po doktorima, ali brzo stigneš na red, to je samo jedan pregleda da ti utvrde što ti je i trebaš li uopće slikanje. bolje to nego da pauziraš 6 tjedana pa opet probaš, a mišić i dalje u lošem stanju.

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: Fiskultura
« Odgovori #3958 : 01. Listopad, 2015., 19:15 »
Odi doktoru.

IZVOR: osobno iskustvo.

EDIT: odi doktoru.

*

Seengeer

  • ******
  • 4945
  • ︻デ═一 not srs
Odg: Fiskultura
« Odgovori #3959 : 09. Studeni, 2015., 22:46 »
nisam išao doktoru, trenutno je okej stanje, još ne radim ništa ozbiljno za lower body. Prekjučer sam kopao polje i sve je gg bilo, tako da mislim da ide u dobrom smjeru xD

inače, danas uspio sa svojih 90kg 15 iza glave zgibova. PR bejbi :chair:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9