HCL.HR

Fiskultura i rekreacija

  • 4054 Odgovora
  • 334000 Hitova
*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Fiskultura
« Odgovori #3825 : 11. Svibanj, 2014., 22:34 »
Kut nije bas zahvalan za trap,,ruke se dobre cine ali zasto nije neka poza,,
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Fiskultura
« Odgovori #3826 : 12. Svibanj, 2014., 08:50 »
Na čučnju sam se i sjebo pa nebi :))

Benč trenutno ne radim :( Al mogao bi počet soonish, vidjet ću. I dalje me muče tetive u rukama, ono što sam ti spomenuo nedavno, a imam osjećaj da je povezano s prsima. V

Jel' i tebi izletio disk kao i meni...ili?

BTW, ja isao kod nekog kostolomca, i nisam nis vjezbao 3 tjedna, nakon toga poceo opet vjezbat i prestalo me bolit tako jako; prije sam hodao kao kvazimodo, i jedva ustajao sa stolice, iz auta i slicno.
Sad me tu i tamo mrvu zaboli(ali stvarno malo i to vecinom kod nekih trbusnjaka i slicno), ali to nije nista.
Neurokiriug mi je rekao da to treba operirat (reko da neidem sve dok ne dodje do toga da nemogu uopce hodat od bolova), od tada je proslo vec 4 mjeseca (toliko o magnetnoj i doturima):hiha: :thumbs:

Ali evo najnovije od proslog tjedna me pocelo nesto probadat u lijevom dijelu prsa, boli za popizdit.
Nemogu uopce lec na lijevi bok, ali mislim da je neka upala ili sam nesto istegao, btw ne boli me lijeva sisa, nego kao da me bole pluca unutra, nemogu ni udahnut kako treba...

Zivilo silovanje tijela :hiha2: :tired: :mrgreen:
« Zadnja izmjena: 12. Svibanj, 2014., 08:52 Disc0 »
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

Seengeer

  • ******
  • 4945
  • ︻デ═一 not srs
Odg: Fiskultura
« Odgovori #3827 : 12. Svibanj, 2014., 12:16 »
Kut nije bas zahvalan za trap,,ruke se dobre cine ali zasto nije neka poza,,

a nezz, nekako retardirano ispadnem a i nemam puno vremena da se namjestim jer se sam slikam. Osim toga, nemam previše mesine za nekih masnih poza (188cm, 83kg lel), ovo sam se više slikao "za sebe" i malo defku da uhvatim. U zadnje vrijeme, nisam previše posvećen bb styleu, više kao neki powerbuilding i prehrana na razini održavanja bez ikakvog pretjerivanja s ičim.

Ovo što se spominje trapez i prsa. A realno, trapez ili bolje reći taj gornji dio uz vrat, mi nikada nije bio jača strana, a niti sam ga nešto specijalno radio. Ikada. Prsa su mi po procjeni dosta dobra, na slici nije bilo baš te thoracic ekstenzije pa eto, tu se možda čini kao da zaostaju il nešto.

Planiram neku MASSU odradit uskoro, vidjet ću nezz.

Što se dešava suvami? :D

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Fiskultura
« Odgovori #3828 : 12. Svibanj, 2014., 12:23 »
Jako kezualno teretana 2-3 puta tjedno, malo izmedju doma, forma za ne pokazivat okolo al dovoljno da izgledam "fit" :)) ugl bjedno al ok. Pazim jako na prehranu doduse.


Sindjur, imho taj trapez je tolko bitan vizualno. Svi kazu da suzava vizualno al imho to opce nije istina. Prsa se vide da su dobra, plus svjetlo pada odozga, prsa ce uvijek izgledat flat tako. Najbolji nacin za slikat se je u unutarnjem prostoru sa izvorom svjetla koji dolazi sa strane,,,i kamera u nivou face upereana malo prema dolje,,kolko je rucka btw? Kolko je struk na pupku? Jesi ti prico nesto da si treniro s J.Kanom?
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

Seengeer

  • ******
  • 4945
  • ︻デ═一 not srs
Odg: Fiskultura
« Odgovori #3829 : 12. Svibanj, 2014., 12:41 »
:ementaler: Ok, ovo za slikanje će poslužiti. I potpuno se slažem da je trapez onako MUŠKI mišić, ali nekako mi uvijek ostane u drugom planu :hiha2:
Mjere zaista ne znam, opće se ne opterećujem time u posljednje vrijeme, možda nakandno postam il nešto. :hiha:

Jesam, radio sam jedno vrijeme s njim (možda prije godinu ili nešto), ali imao sam dosta životnih sranja tako da nisam sve ni odradio kako sam zamislio pa onda naravno i netreniranje poslije, počinjanje ispočetka bla bla... Sada sam poprilično zadovoljan jer sam relativno čist, u formi i imam motivacije i vremena za sve nekako. :hiha:

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: Fiskultura
« Odgovori #3830 : 12. Svibanj, 2014., 17:32 »
Ja sam cetri put tjedno, polu srs nez :)))

Ok je, narastao sam jos, zadrzao defkicu, fit sam dovoljno za pokazivanje. Prehranu sam pazio i pazim i sad, al ne nesto ludilo striktno, zderem puno, samo znam tocno koliko i sto zderem, pa znam i kako istopit eventualni visak kalorija.

Planiram ubacit ledja dan mozda jer mi je to skroz zanemaren dio i volio bih to razvit sto vise, da dostigne ostatak tijela.

*

Đester

  • *****
  • 2126
  • OSOBNI TEKST
Odg: Fiskultura
« Odgovori #3831 : 12. Svibanj, 2014., 17:42 »
Na čučnju sam se i sjebo pa nebi :))

Benč trenutno ne radim :( Al mogao bi počet soonish, vidjet ću. I dalje me muče tetive u rukama, ono što sam ti spomenuo nedavno, a imam osjećaj da je povezano s prsima. V

Jel' i tebi izletio disk kao i meni...ili?

BTW, ja isao kod nekog kostolomca, i nisam nis vjezbao 3 tjedna, nakon toga poceo opet vjezbat i prestalo me bolit tako jako; prije sam hodao kao kvazimodo, i jedva ustajao sa stolice, iz auta i slicno.
Sad me tu i tamo mrvu zaboli(ali stvarno malo i to vecinom kod nekih trbusnjaka i slicno), ali to nije nista.
Neurokiriug mi je rekao da to treba operirat (reko da neidem sve dok ne dodje do toga da nemogu uopce hodat od bolova), od tada je proslo vec 4 mjeseca (toliko o magnetnoj i doturima):hiha: :thumbs:

Ali evo najnovije od proslog tjedna me pocelo nesto probadat u lijevom dijelu prsa, boli za popizdit.
Nemogu uopce lec na lijevi bok, ali mislim da je neka upala ili sam nesto istegao, btw ne boli me lijeva sisa, nego kao da me bole pluca unutra, nemogu ni udahnut kako treba...

Zivilo silovanje tijela :hiha2: :tired: :mrgreen:


Da, za disk. Nez, meni je sad okej, od originalne ozljede sam bio nekoliko puta glup pa se to ponovno aktiviralo uvijek pa uvijek treba x vremena da se opet smiri na ovu razinu gdje jedva primjetim. Odjebao sam većinu tih PL vježbi, samo radim izolacije i smeća :hiha:

A za ovo drugo, ako si radio DIPSE ili nez benč ili općenito stresirao prsa moguće da je KOSTOKONDRITIS :hiha: Ja brijem imam neku blagu verziju tog smeća od dipsa dok sam ih još radio doma. Osjetio bi ponekad kad radim, al ništa pretjerano. Sad me ponekad zna ulovit kad napravim neki rendom pokret, nez

Odustat od tjelovježbe/10
Cuando puedo ni siquiera el tabaco, por lo menos voy a ser oblejan,,,,

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Fiskultura
« Odgovori #3832 : 13. Svibanj, 2014., 06:50 »
@Đester: tako i mene zna ulovit kod nekog glupog pokreta. Ono idem s rukom zgrabit nesto sa drugog kraja stola, nagnem se da dohvatim i oci mi ispadnu od boli, ali inace 90% vremena zaboravim da imam ikakvih problema :thumbs:
A inace ja ti ne dizem neke velike kilaze i neidem u teretanu, vjezbam doma, prije p90 onaj prvi najslabiji, sad sam pri zavrsetku focusa t25 (ovo mi pase jer je samo 30min dnevno i dovoljno je da ostanem fit, da imam snage potrcat bez da se uspusem ko da cu krepat i slicno), kad to odradim, tjedan dana odmora, pa p90x3.

Evo ovo u prsima sta spominjem, sinoc me tako junacki stislo, jedva sam disao, i probudim se jutros i jedva osjetim...
A valjda ce proc do kraja tjedna (boli me od proslog ponedjeljka).
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

Đester

  • *****
  • 2126
  • OSOBNI TEKST
Odg: Fiskultura
« Odgovori #3833 : 13. Svibanj, 2014., 20:15 »
Nez, odi kod doktora :( MOŽE BIT I ANGINA nekakva, nez :hiha: Al zvuči ozbiljno dosta, pls stay safe, 10q
Cuando puedo ni siquiera el tabaco, por lo menos voy a ser oblejan,,,,

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Fiskultura
« Odgovori #3834 : 14. Svibanj, 2014., 09:09 »
Nez, odi kod doktora :( MOŽE BIT I ANGINA nekakva, nez :hiha: Al zvuči ozbiljno dosta, pls stay safe, 10q

Ici cu da, ali evo jucer popodne i danas nista, nema boli... :clap:
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Fiskultura
« Odgovori #3835 : 02. Lipanj, 2014., 08:27 »
Eh nista, ovo sam bio ocito istegao prsni misic, uglavnom proslo.

E sada, odradio focus T25 do kraja svih 14 tjedana....i zaprepastio se rezultatima, gornji dio sam totalno izgubio, nemogu vjerovat, ali zato kondicija i noge bolje nego prije.

Mozda je to ipak malo previse cardia i vjerovatno namjenjeno ekipi koja zeli smrsavit, al dobro nema veze jedno iskustvo vise :thumbs:

Danas poceo p90x3 i totalno sam odusevljen zasada, radim po classic programu i danas sam uz synergistics odradio i ab ripper, bas sam se fino ubio (odlucio sam si *ebat kevu sada, samo da me ne pocne bolit hernija...) :mrgreen:

Sve vjezbe odradio kako treba vise-manje, ali zgibovi me ubili, ima neki di dok se dizes, dizes visoko koljena i to sa ljeve na desnu stranu i obrnuto i uspio sam ih napravit 2 :( , ekipa na vedieu ih je napravila cca 6-8.
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Fiskultura
« Odgovori #3836 : 02. Lipanj, 2014., 10:11 »
šta je sweet potato? :hiha:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

Odg: Fiskultura
« Odgovori #3837 : 02. Lipanj, 2014., 18:50 »
Jel taj T25 i P90 od onog Shaun T-a ? :hihi:
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

lulz

  • ****
  • 1016
  • šmeker
Odg: Fiskultura
« Odgovori #3838 : 02. Lipanj, 2014., 20:04 »
daj prestani koristit te glupe programe ko stara baba i odi u teretanu ili neš.

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Fiskultura
« Odgovori #3839 : 03. Lipanj, 2014., 09:21 »
Jel taj T25 i P90 od onog Shaun T-a ? :hihi:

Focus t25 je od Shaun T-a, a P90 je od Tony Hortona.
Ne kuzim sto je smjesno, sta si ih sve odradio pa su smjesno lagani?

@lulz: neda mi se u teretanu, ovo mi bas odgovara, odradim kad ocu, nemoram nikom nista placat i gubit vrjeme, ionako radim po cijele dane ;)

I programi su odlicni, nisu za bulky izgled, ali da se nabacit dobra kondiciija i izgled.
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9