HCL.HR

UEFA Liga Prvaka

  • 460 Odgovora
  • 67763 Hitova
Odg: Liga Prvaka
« Odgovori #450 : 25. Svibanj, 2014., 08:29 »
šta su bili bolji, dali su sretan gol zbog tupog kasiljasa i to je to. doslovno nijedna šansa osim tog.

Kako nisu imali šansi? Konstantno su napadali i išli prema njihovom golu. Dok se nisu umorili i dok Real nije počeo sa svojom igrom i onda jbg....

:kava:

Odg: Liga Prvaka
« Odgovori #451 : 26. Svibanj, 2014., 19:49 »
Sve je islo super Atleticu do 70-ih minuta kad su vec bili ajmo reci malo iscrpljeni dok nije usao Marcelo koji je totalno primijenio igru na terenu
Real je radio veci presing prema njihovim vratima sam dok nije pao gol za izjednačenje koji je zabio Ramos<33 i odveo Real i Atl u produzetke i tada
sam shvatio da je za Atletico gotovo znao sam da ce Real osvojiti i to im je bilo suđeno zatim je pao gol Balea,Marcela kojemu su igrači Atletica ostavili dosta prostora za centrašut kojeg je on odlično izveo i pogodio gol i zatim CR7 postavlja tocku na i.Bolje u zivotu se nisam osjecao. :clap: :piva: \:D/
« Zadnja izmjena: 26. Svibanj, 2014., 19:51 eagle222 »
Konfa:
AMD FX 8350 4.0ghz 16MB Cache
MSI R7 370 Gaming 4GB
Gigabyte Ultra Durable Motherboard 970A-DS3P
Power Supply CoolerMaster RS-600W-ACAB-M4
Kingston SSD 240GB
HDD Toshiba 500GB
Cooler za CPU Katana 4
DVD Čitač Asus
Kučište MS Dragon
3D Mark Score: http://www.3dmark.com/3dm/8570946

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: Liga Prvaka
« Odgovori #452 : 30. Kolovoz, 2017., 19:31 »
Tema je malo umrla, no tu sam da je malo oživim :)

Ako netko od vas se želi takmičiti na fantasy ligi, ja sam kreirao jednu pod nazivom hcl.hr, evo link do iste: klik

Moguće je igrati preko preglednika ili mobilne aplikacije.

*

Armin44

  • ***
  • 886
  • I'll be one tough act to follow...
Odg: Liga Prvaka
« Odgovori #453 : 24. Travanj, 2018., 21:55 »


Nemam riječi.. <3

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Liga Prvaka
« Odgovori #454 : 24. Travanj, 2018., 22:37 »
Čovjek zaslužio zlatnu loptu nebino da li će Lpool osvojit ili ne

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Liga Prvaka
« Odgovori #455 : 26. Svibanj, 2018., 22:42 »
Iako je ozljeda Salaha nepremostivi problem za Liverpool bio u ovom finalu, ovo je apsolutno iskustvo Real Madrida, ne samo u finalima, nego općenito u tim završnicama EURO natjecanja. Jako mi je bilo žao Moa; velika nesreća za njega u ovakvom trenutku, kada je ovo mogla biti kruna sezone. Liverpool baš ni ne žalim, osim Lovrena i Manea ostali su bili užas. Ajde i Arnold je bio na visini. Kariusa ni ne želim komentirat. Takva dva gola primit, je totalni amaterizam. Nek sam ispisnicu traži. Iako sam ga proklinjao, bilo mi je teško ga gledat kako se ispričava svim navijačima nakon tekme, moraš imat jebenu hrabrost to napravit. Svaka čast navijačima na reakciji.

Bale. Jebote. Šta je ono bilo? Bog? Krist? Ko se to spustio s nebesa?!
Strava čovječe. Zidane je najbolje kaj se moglo dogodit ovoj nakupini bogatuna, egoizma i rastrošnosti.
Dobro je netko rekao; Real igra najbolji loši nogomet koji postoji.

Karius; budaletino. :/

Odg: Liga Prvaka
« Odgovori #456 : 27. Svibanj, 2018., 01:55 »
Ma takve su greske nedopustive, cist amaterizam
Secam se kad sam igrao u pionirima u lokalnom klubu, imao sam 12 godina, isto mi tako na utakmici prosla lopta kroz ruke, trener me zamenio, jebo mi sve zivo, reko da vise ne dolazim, secam se da sam isao kuci placuci
Da sam Karius odma bi dao otkaz i pritajio se na par meseci, ne bi iz kuce nigdje izlazio

*

Armin44

  • ***
  • 886
  • I'll be one tough act to follow...
Odg: Liga Prvaka
« Odgovori #457 : 27. Svibanj, 2018., 13:38 »
To vam je sport, jučer je sve bilo protiv Liverpoola ali bez obzira na sve sjajna sezona.

Odg: Liga Prvaka
« Odgovori #458 : 27. Svibanj, 2018., 15:15 »
Meni je zao Liverpoola a jos vise Salaha,steta zbog ozljede,ne tvrdim da bi tekma imala drugačiji ishod ali on je njima prebitan igrač.

*

Armin44

  • ***
  • 886
  • I'll be one tough act to follow...
Odg: Liga Prvaka
« Odgovori #459 : 07. Svibanj, 2019., 22:19 »
Godinu dana poslije, here we go again  :faca:
YNWA

*

Armin44

  • ***
  • 886
  • I'll be one tough act to follow...
Odg: Liga Prvaka
« Odgovori #460 : 01. Lipanj, 2019., 22:38 »


WE WON IT 6 TIMES !

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9