HCL.HR

Batman: Arkham Knight

  • 351 Odgovora
  • 121975 Hitova
*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Batman: Arkham Knight
« Odgovori #120 : 22. Lipanj, 2015., 13:54 »
Upravo ga preloadam!!! :clap:

*

doktor1

  • ****
  • 1407
Odg: Batman: Arkham Knight
« Odgovori #121 : 22. Lipanj, 2015., 15:50 »
Launch trailer:

http://youtu.be/FX1uGqXD2n8
______________

Promjena minimlanih postavki, (vezano uz ADM probleme)

WB Games lead community admin Yorick made the announcement via the game’s forum last night, simply stating that, with regards to the minimum requirements, “The minimum specs for Batman: Arkham Knight for PC have been adjusted and are listed below.” This was followed by the news that there have been some issues with the game’s performance on AMD graphics card systems:

We also want to note that there are some known issues with the performance of Batman: Arkham Knight for PC owners using AMD graphics cards. We are working closely with AMD to rectify these issues as quickly as possible and will provide updates here as they become available. We thank you for your patience in this matter.”

    OS: Win 7 SP1, Win 8.1 (64-bit Operating System Required)
    Processor: Intel Core i5-750, 2.67 GHz | AMD Phenom II X4 965, 3.4 GHz
    Memory: 6 GB RAM
    Graphics: NVIDIA GeForce GTX 660 (2 GB Memory Minimum)  | AMD Radeon HD 7950 (3 GB Memory Minimum) , (prije 7870)
    DirectX: Version 11
    Network: Broadband Internet connection required
    Hard Drive: 45 GB available space

Batman: Arkham Knight PC suffers AMD card issues, system requirements updated

U novim  nvidia (game ready :hihi:) driverima vlasnisi SLIa neće biti presretni:

*** [SLI, Batman: Arkham Knights] With a 4K display, a TDR occurs after the in-game resolution is toggled and the application is exited. [200116725]

*** [SLI, Batman: Arkham Knights] Heavy flickering occurs in game after Alt+Tab if SLI is enabled. [200116723]

*** [SLI, Batman: Arkham Knights] Severe stuttering seen, especially in indoor scenes, when the game is running at 4K resolution and NVIDIA Gameworks settings are turned on. [200116722]

*** [SLI, Batman: Arkham Knights] Random flickering occurs in the game if SLI is enabled. [200116717]

*** [GM206, SLI, Batman: Arkham Knights] Stuttering occurs and performance drops after shadow quality settings are toggled. [200116694]
« Zadnja izmjena: 22. Lipanj, 2015., 15:57 doktor1 »

*

kinaivan

  • **
  • 250
  • 60% of time, it works every time
Odg: Batman: Arkham Knight
« Odgovori #122 : 22. Lipanj, 2015., 20:48 »
Pa kako mogu dan prije izlaska mijenjat minimalne zahtjeve?! Svi su se okrenuli Nvidiji u zadnje vriijeme.
"If you think this has a happy ending, you haven't been paying attention."

*

doktor1

  • ****
  • 1407
Odg: Batman: Arkham Knight
« Odgovori #123 : 22. Lipanj, 2015., 20:54 »
Svi su se okrenuli Nvidiji u zadnje vriijeme.


*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Batman: Arkham Knight
« Odgovori #124 : 22. Lipanj, 2015., 21:18 »
Ionako nikom ne rade ništa dobro, jer je sramota da jedan GTX 970 neće moći to gurati na ultra postavkama... Ne znam kaj bi rekao na takvu politiku... Danas kupiš grafičku za 3000+kn i onda možeš igrati starije naslove na ultra, dok većinu AAA naslova ne možeš vrtiti ultra u 60fpsa....

No s vedrije strane, još malo pa sam spreman, još kad patch izbace i sutra krećemo :thumbs:



*

ck7

  • ***
  • 751
Odg: Batman: Arkham Knight
« Odgovori #126 : 23. Lipanj, 2015., 12:40 »
Jel igra tko na PS4? Meni je odgođena Limited edicija pa sad neznam dal da se strpim ili da uzmem samo igru, ali ako je na PC-u u stanju kako opisujete, kako je onda na PS4, jer neželim igrati dok nebude kako treba, za što je i bila odgođena više od pola godine, da se pojavi bez problema, a ne ala Unity :wildboy:

Odg: Batman: Arkham Knight
« Odgovori #127 : 23. Lipanj, 2015., 13:06 »
Mislim da na PS4 nema nikakvih problema jer u ni jednoj recenziji nisu spominjali nikakve bugove ili bilo koje probleme.
PS4 verzija  već ima patch od preko 3Gb.
Ja sam odlučio ne kupiti igru, htio sam je odigrati na PC-u ali zbog tako lošeg porta developeri ne zaslužuju ni cent!
Mogu gameri tražiti patcheve ali to neće pomoći, šta je učinjeno učinjeno je, PC verzija je totalni kaos.

Evo malo o PS4 verziji

http://www.playstationlifestyle.net/2015/06/19/batman-arkham-knight-30fps-analysis-reveals/

Tako star engine i radi u 26-30 fps-a, žalosno...
« Zadnja izmjena: 23. Lipanj, 2015., 13:12 tony_85 »

*

ck7

  • ***
  • 751
Odg: Batman: Arkham Knight
« Odgovori #128 : 23. Lipanj, 2015., 13:17 »
Drago mi je za PS4, ali mi je ružno za PC, j... ga . Vidio sam da već ima patch i sve ok, rijetko koju igru koju sam kupio ove godine nisam zaigrao bez početnog patcha, pa čak ni PS+ naslove (indijance krpaju kako neće onda AAA naslove).
I nije im trebalo da otkažu/odgode Limited edition, pošto sam imao prednarudžbu u Sancti, pa sam odustao jer sam htio cijeli komplet, ali eto, sad sam ostao bez svega...i opet moram čekati, bravo oni

*

WEAPONX

  • *****
  • 2209
  • Doom-driven
Odg: Batman: Arkham Knight
« Odgovori #129 : 23. Lipanj, 2015., 13:29 »
Umjesto da sada mrcvare raznim patchevima upitne kvalitete, najbolje bi bilo da povuku PC verziju, vrate novce i uzmu si još pola godine za peglanje.
Po meni bolje to nego da igra završi kao Unity.
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.    PREĐENE IGRE | PLAYLISTA | IKONE

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Batman: Arkham Knight
« Odgovori #130 : 23. Lipanj, 2015., 15:05 »
Sramota da jedan ovakav naslov s toliko hajke oko njega dopusti sebi takve probleme...Ne razumin kako se moze desit ovakav problem to su neke osnovne stvari ako na ista tribaju pazit onda je na to..

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Batman: Arkham Knight
« Odgovori #131 : 23. Lipanj, 2015., 15:12 »
Nekoliko ljudi na Steam forumu tvrdi da je stupilo u kontakt s WBom i da bi za PC danas trebao izaći patch od 30GB...

Ne znam koliko je to vjerojatno, ali definitivno ga moraju napravit... A možda dobijemo i besplatan DLC kao i s AC Unityem...

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Batman: Arkham Knight
« Odgovori #132 : 23. Lipanj, 2015., 15:25 »
Patch od 30 giga :hihi:

PC verzija je inače bila outsourcana... I realno, trebalo bi otpustit sve koji su radili na njoj.

Realno, nakon Battlefielda 4 ove nenormalne stvari su postale normalne. Čudno je uopće vidjeti da izađe dovršena igra. Ajde, ovi iz From Softwarea su se potrudili s Bloodborneom, ali naknadno su morali smanjivati vremena učitavanja.
« Zadnja izmjena: 23. Lipanj, 2015., 15:28 wyzard »

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Batman: Arkham Knight
« Odgovori #133 : 23. Lipanj, 2015., 15:31 »
Patch od 30 giga :hihi:

Pa ništa čudno za njih... Jel imaš MKX na Steamu? Samo on je imao cca 40GB patcheva jer uopće nije funkcionirao. Imam jak komp i onda mi igra poput MKX ima droppove sa 60 na 40 ili preijlazne animacije koje su sve u 30fpsa.... :bonk:

*

doktor1

  • ****
  • 1407
Odg: Batman: Arkham Knight
« Odgovori #134 : 23. Lipanj, 2015., 16:12 »
PC verzija je inače bila outsourcana... I realno, trebalo bi otpustit sve koji su radili na njoj.

Na PC verziji je radio vanjski studio; Iron Galaxy Studio od, čekaj - dvanaest ljudi


We're aware that some users are reporting performance issues with the PC version of Batman: Arkham Knight. This is something that Rocksteady takes very seriously. We are working closely with our external PC development partner to make sure these issues get resolved as quickly as possible.

We'll update this thread when we've got more info to share.
« Zadnja izmjena: 23. Lipanj, 2015., 16:14 doktor1 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9