HCL.HR

Batman: Arkham Knight

  • 351 Odgovora
  • 121961 Hitova
Odg: Batman: Arkham Knight
« Odgovori #180 : 28. Lipanj, 2015., 13:36 »
Investiraj ti i drugi put, pa ces opet plakat...;)

Ne place nitko ja nisam dao novac za pokvaren proizvod ti si,i jos ga branis :piva:


Jedan drugog krivo shvaćate a zapravo oboje ste ispiratizirali i još se oboje žalite. Kak se ono veli ? Biž odavde ?
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

Shazaam

  • *****
  • 2278
  • But it was so artistically done...
Odg: Batman: Arkham Knight
« Odgovori #181 : 28. Lipanj, 2015., 18:29 »
Momaci pa dajte. Svi o problemima igre nitko o samoj igri. Doživljaji?

Odg: Batman: Arkham Knight
« Odgovori #182 : 28. Lipanj, 2015., 18:52 »
Kad je vrate na steam kupicu pa cu pricat dozivljaje.a sumnjam da ce mi igra dobro raditi imam radeon r7 265 2gb

Sent from my LG-E400 using Tapatalk 2


*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Batman: Arkham Knight
« Odgovori #183 : 28. Lipanj, 2015., 19:24 »
Momaci pa dajte. Svi o problemima igre nitko o samoj igri. Doživljaji?

Doživljaj je kad na dobroj konfiguraciji ne možeš bez editiranja ini filova igrati igru u 60 fpsa.
Uz sve to i s 30 fpsa i svim Nvidiinim dodatcima igra se vrti u 30, ali povremeno pada na 25-28 fpsa... Uz sve to animacije su u više od 30 fpsa... :bonk:
Još k tome odbijam igrati igru dok je ne srede. Kupio sam igru, a ne polu proizvod. Kada bude normalno radila onda ću ju i odgirati.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Batman: Arkham Knight
« Odgovori #184 : 28. Lipanj, 2015., 19:44 »
Momaci pa dajte. Svi o problemima igre nitko o samoj igri. Doživljaji?

Zanemarivanje tehničkih problema i lažnog marketinga ti dosta dobro ide. :hiha2:

*

Shazaam

  • *****
  • 2278
  • But it was so artistically done...
Odg: Batman: Arkham Knight
« Odgovori #185 : 28. Lipanj, 2015., 20:06 »
Momaci pa dajte. Svi o problemima igre nitko o samoj igri. Doživljaji?

Zanemarivanje tehničkih problema i lažnog marketinga ti dosta dobro ide. :hiha2:
Pa nisam zanemario ništa, rekao sam u prvom komentaru da je igra loše optimizirana i čitav fijasko oko toga je stvarno nešto što se nema prilike vidjeti često, ali opet recenziramo i igramo igru, a ne tehničke probleme i marketing. Osim toga, PC verzija nije jedina verzija igre na tržištu.

*

kveki

  • **
  • 512
Odg: Batman: Arkham Knight
« Odgovori #186 : 28. Lipanj, 2015., 20:21 »
Pa Witcher je dobio nešto nižu ocjenu zbog frame droppova na PS4 verziji, iako također nije bila jedina verzija na tržištu. Kao uostalom i dosta drugih igara. Tehnički problemi su dio iskustva igre, u trenutku kada narušavaju gameplay postaju nezanemarivi. Neovisno o platformi.

Ukoliko nisu mogli optimizirati igru na vrijeme mogli su je izbaciti nešto kasnije, kao što to Rockstar radi :hiha:

Odg: Batman: Arkham Knight
« Odgovori #187 : 29. Lipanj, 2015., 08:59 »
Kaj se svi iščuđavate ko purica dreku, igra je rađena za PS4, na njemu radi kako treba. Portana je na PC na kojem ne radi kako treba, izdavač je utvrdio svoje prioritete, manje više sve igre dobro rade na konzolama, a zajebavaju na PC-u, rijetko koja je dobro optimizirana. TAko će biti i u budućnosti, ne znam čemu takvi šokovi.

Želite se igrat bez da morate brinut kakvu grafu ili procesor imate, koje drivere ili directx, kupite konzolu, PS4 nije preskup. I to vam je argument u PC vs konzole prepucavanjima, svi vi koji ste favorizirali PC, evo vam sad, što vam vrijedi nekoliko puta jači hardware ako igra nije optimizirana, niti developere to uopće ne zanima. ZATO JE IGRA LOŠA? A na konzolama radi super....


*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Batman: Arkham Knight
« Odgovori #188 : 29. Lipanj, 2015., 09:22 »
Kaj se svi iščuđavate ko purica dreku, igra je rađena za PS4, na njemu radi kako treba. Portana je na PC na kojem ne radi kako treba, izdavač je utvrdio svoje prioritete, manje više sve igre dobro rade na konzolama, a zajebavaju na PC-u, rijetko koja je dobro optimizirana. TAko će biti i u budućnosti, ne znam čemu takvi šokovi.

Želite se igrat bez da morate brinut kakvu grafu ili procesor imate, koje drivere ili directx, kupite konzolu, PS4 nije preskup. I to vam je argument u PC vs konzole prepucavanjima, svi vi koji ste favorizirali PC, evo vam sad, što vam vrijedi nekoliko puta jači hardware ako igra nije optimizirana, niti developere to uopće ne zanima. ZATO JE IGRA LOŠA? A na konzolama radi super....

1. Nitko nije rekao da je igra kao igra loša, nego da je loš potez izdavača i da igra još nije smjela na tržište.
2. I konzole imaju svojih problema, iako drastično manjih.
3. Čemu opet taj "rat" između konzola i PCa? Do sada, osim tebe, nisam primjetio u ovoj temi nikakav hejt na konzole ili na PC... Pišeš gluposti i trollaš.
4. PC je sve u svemu puno kompletnija stvar od konzola. Meni je puno lakše pristupat internetu preko PCa nego li preko konzola. PC NE služi samo za igranje, nego i za druge svakodneven radnje. Zato ljudi kupuju PC, a neki kupuju i jake konfiguracije zbog posla, a ne samo radi zabave kako je to ispalo u tvom komentaru.
5. Naravno da se developeri ne trude i da im PC nije primarna platforma, ali zato postoje i ekskluzive za PC kao i za konzole. Hrpetinu igara ne možeš igrati na konzolama, dok manji broj igara ne možeš igrati na PCu.

Imao sam i PS3 dok nije otišao u vječna lovišta, a prije njega sam imao hrpetinu konzola i nikada ne bih imao samo konzolu bez dobrog PCa. Možeš se i ti čuditi kao pura dreku ja uzimam jake komponente za posao i za igranje i tako će uvijek biti.
PS4 ne planiram kupovati jer imam svoju kolekciju igara na Steamu i drugim platformama gdje su igre nebrojeno puta jeftinije nego li za bilo koju konzolu, uz to ja ne prodajem i ne mijenjam igre. Nekima od njih se svakih par godina vraćam.

Odg: Batman: Arkham Knight
« Odgovori #189 : 29. Lipanj, 2015., 09:57 »
Kaj se svi iščuđavate ko purica dreku, igra je rađena za PS4, na njemu radi kako treba. Portana je na PC na kojem ne radi kako treba, izdavač je utvrdio svoje prioritete, manje više sve igre dobro rade na konzolama, a zajebavaju na PC-u, rijetko koja je dobro optimizirana. TAko će biti i u budućnosti, ne znam čemu takvi šokovi.

Želite se igrat bez da morate brinut kakvu grafu ili procesor imate, koje drivere ili directx, kupite konzolu, PS4 nije preskup. I to vam je argument u PC vs konzole prepucavanjima, svi vi koji ste favorizirali PC, evo vam sad, što vam vrijedi nekoliko puta jači hardware ako igra nije optimizirana, niti developere to uopće ne zanima. ZATO JE IGRA LOŠA? A na konzolama radi super....

1. Nitko nije rekao da je igra kao igra loša, nego da je loš potez izdavača i da igra još nije smjela na tržište.
2. I konzole imaju svojih problema, iako drastično manjih.
3. Čemu opet taj "rat" između konzola i PCa? Do sada, osim tebe, nisam primjetio u ovoj temi nikakav hejt na konzole ili na PC... Pišeš gluposti i trollaš.
4. PC je sve u svemu puno kompletnija stvar od konzola. Meni je puno lakše pristupat internetu preko PCa nego li preko konzola. PC NE služi samo za igranje, nego i za druge svakodneven radnje. Zato ljudi kupuju PC, a neki kupuju i jake konfiguracije zbog posla, a ne samo radi zabave kako je to ispalo u tvom komentaru.
5. Naravno da se developeri ne trude i da im PC nije primarna platforma, ali zato postoje i ekskluzive za PC kao i za konzole. Hrpetinu igara ne možeš igrati na konzolama, dok manji broj igara ne možeš igrati na PCu.

Imao sam i PS3 dok nije otišao u vječna lovišta, a prije njega sam imao hrpetinu konzola i nikada ne bih imao samo konzolu bez dobrog PCa. Možeš se i ti čuditi kao pura dreku ja uzimam jake komponente za posao i za igranje i tako će uvijek biti.
PS4 ne planiram kupovati jer imam svoju kolekciju igara na Steamu i drugim platformama gdje su igre nebrojeno puta jeftinije nego li za bilo koju konzolu, uz to ja ne prodajem i ne mijenjam igre. Nekima od njih se svakih par godina vraćam.

Ti trolaš, imam i ja jak hardware na PC-u, ne igram se na konzoli, ali kužim izdavače, PC pljuga jer ne zarađuje developerima koliko zarađuju konzole. Ja isto koristim PC za svašta osim igranja, igranje mi je 10-ta stvar. Da sam gamer, tj. da me samo gameing zanima, kupio bi konzolu. Batman je dobio loše ocjene zbog PC-a, čitao sam na metacriticu, neki su čak u rubriku PS4 davali loše ocjene zbog optimizacije za PC, makar postoji rubrika za PC igre :bonk::bonk::bonk::bonk:.

Slično će biti kao i Unityjem koji je sasvim solidna igra, pogotovo na PS4, a koji je loše ocijenjen zbog PC optimizacije, a igra je dobra, najbolji AC do sad, samo je sada jako podcijenjen. Tako je i s ovom igrom, tipa najgora igra godine, najgora ikad i slično...:chair::chair:

*

Deadwalker

  • *****
  • 2495
  • All the pieces matter
    • HCL
Odg: Batman: Arkham Knight
« Odgovori #190 : 29. Lipanj, 2015., 10:19 »
Ajmo ne forsirat bezbroj emotikona u jednom paragrafu teksta. I ajmo ne opet otići u konzole vs. PC rasprave, bezbroj puta prežvakana tema bez pametnih zaključaka.

The greatest teacher, failure is.

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Batman: Arkham Knight
« Odgovori #191 : 29. Lipanj, 2015., 10:45 »
Sve što ti navodiš nema veze sa samom igrom. Ljudi na HCL NE daju loše ocijene radi loše optimizacije! Ja sam joj dao negativan review na Steamu kako bi se nešto potaknulo i osvjestilo izdavače! Kada ću moći pošteno odigrati igru tada ću joj dati i pošteni review!

U onih sat vremena što sam ju igrao moram priznati da mi se za sada igra ne sviđa. Imam osjećaj da je naspram drugih Batman igara ubrzana 3 puta. Batman na steroidima s retardiranim tenkom na ulicama.
Te nove fore iz novih filmova mi se ni najmanje ne sviđaju, više mi se svidio Batmobil iz igre Batman & Robin na PS1!
Imam osjećaj da je samo prekenjavanje i pucanje iz nekakvih autića, to za mene nija Batman, nego Ironman u svom tenku...
Ako će cijela igra biti takva onda ću biti jako razočaran i naravno da će tobiti negativnu ocijenu od mene.

Iskustvo koje sam imao u najlošijoj Batman igri van trilogije (Arkham Origins) mi se na prvu čini 10 puta bolje od ove nazovimo igre.
Vjerane bez obzira na to što si fan, ako gledamo realno ova igra s konstantnim forsiranjem Batmobila nema veze s Batman trilogijom gdje se on goloruk, uz malu pomoć gadgeta, borio protiv zlikovaca.
Ovo je još jedan primjer modernog uništavanja dobrih serijala.

Evo jedan komentar s PCGamer-a
Citat:
My complaints about this on Twitter prompted my friend and erstwhile colleague Joel Snape to suggest that Arkham Knight, among its other undesirable firsts, could also be the game to pioneer a new type of DLC that just lets you pay to remove content you don’t like. I would gladly drop $5 to excise the Batmobile completely. Who wants to shoot robot tanks? Literally no one. Something to bear in mind, Rocksteady, while Arkham Knight is being turned into a quilt of patches.
« Zadnja izmjena: 29. Lipanj, 2015., 11:00 Hrv4tin4 »

*

Repyh

  • **
  • 381
Odg: Batman: Arkham Knight
« Odgovori #192 : 29. Lipanj, 2015., 11:19 »
Kaj se svi iščuđavate ko purica dreku, igra je rađena za PS4, na njemu radi kako treba. Portana je na PC na kojem ne radi kako treba, izdavač je utvrdio svoje prioritete, manje više sve igre dobro rade na konzolama, a zajebavaju na PC-u, rijetko koja je dobro optimizirana. TAko će biti i u budućnosti, ne znam čemu takvi šokovi.

Želite se igrat bez da morate brinut kakvu grafu ili procesor imate, koje drivere ili directx, kupite konzolu, PS4 nije preskup. I to vam je argument u PC vs konzole prepucavanjima, svi vi koji ste favorizirali PC, evo vam sad, što vam vrijedi nekoliko puta jači hardware ako igra nije optimizirana, niti developere to uopće ne zanima. ZATO JE IGRA LOŠA? A na konzolama radi super....



Kakva gomila govana zamaskirana u recenice :(

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Batman: Arkham Knight
« Odgovori #193 : 29. Lipanj, 2015., 11:27 »
Igra je teski show, neke su stvari mozda nepotrebne i nagomilane al u sustini igra velike kvaltiete gameplaya i ostalog sadrzaja i ko voli batmana i prijasnje serijale uzivace i u ovome...Krenulo je od arkhamske ludnice i zavrsilo sa ogromnom mapom arkhama i batmobileom kao secerem na kraju...

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Batman: Arkham Knight
« Odgovori #194 : 29. Lipanj, 2015., 11:35 »
Igra je teski show, neke su stvari mozda nepotrebne i nagomilane al u sustini igra velike kvaltiete gameplaya i ostalog sadrzaja i ko voli batmana i prijasnje serijale uzivace i u ovome...Krenulo je od arkhamske ludnice i zavrsilo sa ogromnom mapom arkhama i batmobileom kao secerem na kraju...

Volim Batmana, stripove, stare igre, imam cijelu Batman Arkham kolekciju, gledao sam sve crtiće, Justice League i druge i NE uopće mi se ne sviđa ovo smeće s tenkom, jer ovo nije Batmobil...

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9