HCL.HR

Batman: Arkham Origins

  • 296 Odgovora
  • 88677 Hitova
Odg: Batman: Arkham Origins
« Odgovori #120 : 13. Lipanj, 2013., 19:39 »
mislim gle. da smo u 20. stoljecu, shvatio bih da je batman nerealan. ok, igre se nisu tolko razvile. ali mislim da danas mozes stavit da umjesto da radi neke random saltove unatrag dugacke od 10m, da napravi normalan skok od max 1m (s obzirom da nema ni z od zaleta)
''The curse of much knowledge is often indecision.'' - Paarthurnax, Skyrim

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Batman: Arkham Origins
« Odgovori #121 : 13. Lipanj, 2013., 19:46 »
:hihi:

*

Shazaam

  • *****
  • 2278
  • But it was so artistically done...
Odg: Batman: Arkham Origins
« Odgovori #122 : 13. Lipanj, 2013., 19:58 »
 Vidim ja da ti nisi čitao stripove baš. Ni ne moraš.Ali molim te:

Christopher Nolanov  nije pravi Batman iz stripova, Batman iz Arkham serijala je.

Batman and Red Hood vs The Fearsome Hand of Four [HD]
« Zadnja izmjena: 13. Lipanj, 2013., 20:06 Shazaam »

Odg: Batman: Arkham Origins
« Odgovori #123 : 13. Lipanj, 2013., 21:18 »
ne znam stvarno sto si zelio dokazat ovim, jer ovo je onako kakav bi batman trebo bit u igri, a nije :hiha2:
evo usporedi tvoj vid s ovim, 4:22
Batman: Arkham Origins Gameplay Demo - IGN Live - E3 2013
reci mi ako ces u svom videu naci takav potez
''The curse of much knowledge is often indecision.'' - Paarthurnax, Skyrim

Odg: Batman: Arkham Origins
« Odgovori #124 : 13. Lipanj, 2013., 21:26 »
Jeli ti možda palo na pamet kolko bi ovo bilo dosadno da idu sad na realnost pucati? Skok, kroše, skok, okret, lakat - prošlo već pola minute. Rađe nek realnost ostave za filmove, a ovdje neka se samo drže originalnog materijala.
“The optimist thinks this is the best of all possible worlds. The pessimist fears it is true.” - Robert Oppenheimer

*

WEAPONX

  • *****
  • 2209
  • Doom-driven
Odg: Batman: Arkham Origins
« Odgovori #125 : 14. Lipanj, 2013., 12:24 »
To skakanje čini borbu fluidnijom. Borba u Arkham igrama je zabavna i više je od pukog klikanja lijeve i desne tipke miša. Nemojte igrat na easy.
Što se tiće realnosti u igrama, sjetite se samo leap of faith skoka s kojim Ezio neozljeđen sa vrha katedrale sleti u plast sijena.
Zašto nitko ne bića o tome?
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.    PREĐENE IGRE | PLAYLISTA | IKONE

*

Shazaam

  • *****
  • 2278
  • But it was so artistically done...
Odg: Batman: Arkham Origins
« Odgovori #126 : 14. Lipanj, 2013., 12:29 »
Ili to što svi čekaju da ga napadnu i idu jedan po jedan, kao u redu za plaćanje režija.  :hiha: 21. stoljeće

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Batman: Arkham Origins
« Odgovori #127 : 14. Lipanj, 2013., 16:29 »
Rasprave s Kmarkecom kojeg tuku u školi. =D>

xD

Čak me ne smeta toliko što je borba gotovo identična, nego što je vizualni identitet isti.
Možda uživo to izgleda daleko bolje i nešto drukčije, ali ovako izgleda kao da gledam ekspanziju.

Odg: Batman: Arkham Origins
« Odgovori #128 : 14. Lipanj, 2013., 17:09 »
Ili to što svi čekaju da ga napadnu i idu jedan po jedan, kao u redu za plaćanje režija.  :hiha: 21. stoljeće

E jbg sada Shazaam. Znamo svi da ti je Arkham City odlicna igra i da si joj ti dezurni branitelj ovdje, no ne mozes tako protiv Assassins Creeda 2 :ne:

*

Shazaam

  • *****
  • 2278
  • But it was so artistically done...
Odg: Batman: Arkham Origins
« Odgovori #129 : 14. Lipanj, 2013., 17:41 »
Ma ne razumiješ. Ne mislim ništa loše o AC serijalu. Čak naprotiv. Samo pokušavam dokazati da takve nelogičnosti ilitiga nerealnosti možeš u svakoj igri pronaći, pa i najboljim igrama ikad :hug

*

Shazaam

  • *****
  • 2278
  • But it was so artistically done...
Odg: Batman: Arkham Origins
« Odgovori #130 : 18. Lipanj, 2013., 00:04 »
ne znam stvarno sto si zelio dokazat ovim, jer ovo je onako kakav bi batman trebo bit u igri, a nije :hiha2:
evo usporedi tvoj vid s ovim, 4:22
reci mi ako ces u svom videu naci takav potez

Evo ti ovo onda. Superman vs Batman part 1 (The Dark Knight Returns) Starac od 60 godina protiv Supermana. Nuff said. Poanta, ne miješaj Nolanove iteracije s Batmanom iz stripova. Za njega ništa nije nemoguće, a mehanika takva kakva je nemože biti drugačija i U3 Engine ima ograničenja, sada je već star i zaostao.   
« Zadnja izmjena: 18. Lipanj, 2013., 00:07 Shazaam »

*

doktor1

  • ****
  • 1407
Odg: Batman: Arkham Origins
« Odgovori #131 : 18. Lipanj, 2013., 10:01 »
Igra je copy/paste prethodnika...

Naravno to se traži da... Još jedan COD sistem :kava:

Šest mjeseci nakon ovog Batmana najvjerovatnije dolazi Batman od "originalnih" tvoraca.... SIGURNO će donjeti promjene, da......

Štancaj kume jedno to isto.. Ima ljudi koji to probavljaju i kunu se da je to remek djelo iako je "isto sranje drugo pakovanje", (pod time ne mislim da je Batman "sranje" već je to samo uzrečica) za taj vražiji COD sistem koji prati u AC serijal i koji ždere igre. Jer jako, jako, jako često dolaze originalne indie igre koje pojedu ove AAAAAAAAAAAAA naslove koji su samo vražiji c/p!

Odg: Batman: Arkham Origins
« Odgovori #132 : 18. Lipanj, 2013., 10:57 »
Igra je copy/paste prethodnika...

Naravno to se traži da... Još jedan COD sistem :kava:

Šest mjeseci nakon ovog Batmana najvjerovatnije dolazi Batman od "originalnih" tvoraca.... SIGURNO će donjeti promjene, da......

Štancaj kume jedno to isto.. Ima ljudi koji to probavljaju i kunu se da je to remek djelo iako je "isto sranje drugo pakovanje", (pod time ne mislim da je Batman "sranje" već je to samo uzrečica) za taj vražiji COD sistem koji prati u AC serijal i koji ždere igre. Jer jako, jako, jako često dolaze originalne indie igre koje pojedu ove AAAAAAAAAAAAA naslove koji su samo vražiji c/p!
Ne možeš reći da je ovo COD sistem jer pobogu ovo ne izlazi svake godine, već svake druge. I svaki donese naslov nešto novo, tako će i ovaj sigurno.

*

Shazaam

  • *****
  • 2278
  • But it was so artistically done...
Odg: Batman: Arkham Origins
« Odgovori #133 : 18. Lipanj, 2013., 11:12 »
Meni nije jasno kako ljudi nemogu shvatiti da je ovdje riječ o prequelu. Što bi vi sad? Da su izgradili potpuno novu igru koja s gameplay mehanikom i izgledom nema apsolutno veze s Arkham Cityem i Asylumom? Poanta svega je da je to priča o Batmanovim početcima i jednoj bitnoj noći u njegovoj karijeri koja ga je utemeljila kao heroja. Prije svega je bio cilj da igrači vide i osjete da igraju Arkham igru. Inače ta trabunjanja vaša kako razlika između Asyluma i Citya nema. To samo dokazuje da uopće niste prešli nijednu ni drugu igru, jer da jeste ne biste izjavljivali takve gluparije. Ovo je i prije svega, 3. u nizu od Batman igara kroz gotovo 6 godina. Koliko CoD igara postoji?

@doktor navedi mi jednu indie igru koja jede Arkham serijal za doručak? :wildboy:
« Zadnja izmjena: 18. Lipanj, 2013., 11:14 Shazaam »

*

doktor1

  • ****
  • 1407
Odg: Batman: Arkham Origins
« Odgovori #134 : 18. Lipanj, 2013., 11:32 »
Nisam tu mislio doslovno na Arkham serijal več ne neke druge razvikane AAA naslove!

Da se razumjemo, prešao sam oba i igra je vrhunska, ali ja sam spomenuo da je igra copy/paste i da prati COD politliku u kojoj je recimo AC već duboko zaglibio!

Ovdje su bili spominjali nešto da će Batman biti mlađi, slabiji bla bla i onda naprave c/p iz prethodnika koliko se vidi po videima...

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9