HCL.HR

Batman: Arkham Origins

  • 296 Odgovora
  • 88768 Hitova
*

Shazaam

  • *****
  • 2278
  • But it was so artistically done...
Odg: Batman: Arkham Origins
« Odgovori #210 : 25. Listopad, 2013., 12:49 »
Odigrao uvodni dio i boss borbu. Oduševljen sam. Dosta je stvari drugačije, ali opet je sve tako poznato. Boss borbe će izgleda konačno biti onakve kakvima sam ih zamišljao.

*

doktor1

  • ****
  • 1407
Odg: Batman: Arkham Origins
« Odgovori #211 : 25. Listopad, 2013., 12:58 »
Na kojoj težini igraš?

*

Shazaam

  • *****
  • 2278
  • But it was so artistically done...
Odg: Batman: Arkham Origins
« Odgovori #212 : 25. Listopad, 2013., 13:14 »
Normal, za potrebe recenzije moram dobiti tu sliku koja je bitna za informiranje "normalnom" igraču :D, ali iza toga na Hard pa na New Game Plus. Prelazim sad to sljedećih godinu dana xD
« Zadnja izmjena: 25. Listopad, 2013., 13:18 Shazaam »

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Batman: Arkham Origins
« Odgovori #213 : 25. Listopad, 2013., 13:18 »
Atmosfera je 10/10.
Ono što mi se nikako ne sviđa je kontrola gamepadom.
Baš loše jako. Miš + tipkovnica puno bolji osjećaj i kontrola.

*

Shazaam

  • *****
  • 2278
  • But it was so artistically done...
Odg: Batman: Arkham Origins
« Odgovori #214 : 25. Listopad, 2013., 13:20 »
Slažem se, ali iskreno nisam ni arkham city niti asylum mogao podnjeti na kontroleru. Moram imati potpunu kontrolu nad situacijom, pogotovo u borbi gdje mi je uvijek cilj da koristim što više kombinacija s gadgetima bez da me itko dotakne. Maksimum XP i osjećaj Betmenovštine ftw!  :D BAT-SELF FIVE!

*

doktor1

  • ****
  • 1407
Odg: Batman: Arkham Origins
« Odgovori #215 : 25. Listopad, 2013., 13:31 »
Slažem se... Htjeo sa gamepadom ali štakor to puno bolje radi...
I tu mi je blažena ova Tactics tipka na mom glodavcu za brze poteze...

Evo ako netko hoće stavit plugin - minimalne promjene - dodana oštrina, nešto kontrasta i korekcije boja...

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Batman: Arkham Origins
« Odgovori #216 : 25. Listopad, 2013., 13:37 »
Sozz, atmosfera će bit dobra jedino za božić. Surrealnost frajeri.

I nezz, ne mogu smislit Batmane na tipkovnici+miš. Ne znam što bi se trebalo promjenit da ne bude tako. Gamepad je baš za takve igre gdje ne treba preciznost kao u jednoj pucačini.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Batman: Arkham Origins
« Odgovori #217 : 25. Listopad, 2013., 13:51 »
Al baš treba preciznost ukoliko ne želiš brejkat kombo, ovo što Vjeran govori.
Kombinacija kontrola je na gamepadu izvedena traljavo.

Al ae, znam neke pucačine (RAGE) igrat na kontroleru, što je kontradiktorno ovome.
I AC igre igram na miš + tipkovnica.
Nezz navika valjda.

*

Shazaam

  • *****
  • 2278
  • But it was so artistically done...
Odg: Batman: Arkham Origins
« Odgovori #218 : 25. Listopad, 2013., 13:57 »
Teško je kontrolirati kameru i smjer udaraca na gamepadu, traljavo je, a quickfire gadgeti na 1,2,3,4,5,6 itd. = neprocjenjivo.

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Batman: Arkham Origins
« Odgovori #219 : 25. Listopad, 2013., 14:04 »
Dobro, tu ću se složit za kameru; ali pošto sam pussy pa ne igram na ultrahard težinama nije mi to toliko smetalo prije. Ovaj nisam igrao pa ne mogu reć.

U suštini, miš+tipkovnica imaju određene prednosti to svakako, zadnji takav primjer koji sam vidio je SC: Blacklist, ali s gamepadom nekako imam prisniji odnos. :hiha:

*

Deadwalker

  • *****
  • 2495
  • All the pieces matter
    • HCL
Odg: Batman: Arkham Origins
« Odgovori #220 : 25. Listopad, 2013., 14:57 »
Za hard težinu potrebna je kombinacija miš + tipkovnica. Bolja kontrola kamere, gadgeti na quick tipkama i preciznost kod targetiranja.
No nisam ni ja neki hard-core za takav tip igre - igram to dosta casual pa mi je zavalit se na naslonjač i kontroler u ruku puno draža opcija.
The greatest teacher, failure is.

*

doktor1

  • ****
  • 1407
Odg: Batman: Arkham Origins
« Odgovori #221 : 25. Listopad, 2013., 15:29 »
Nikako proć Deathstrokea... bum bum bum tras paf, QTE, ali uvijek me našamaro pri kraju svog healtha....

Odg: Batman: Arkham Origins
« Odgovori #222 : 25. Listopad, 2013., 19:47 »
Prijasnje dvije igre sam odigrao tek prije nekoliko mjeseci i iako su OK nisam bio nesto posebno zagrijan za njih.

Ovo je sasvim druga prica. Igram nekih sat vremena i igra je jednostavno bolja od prethodnika u svakom pogledu. Ozbiljnija je sto je meni veliki plus. I napokon se tijekom borbe Batman krece u nekom "fighting stance-u" a ne kao do sada opusteno kao da seta po plazi :D Ima potencijala da mi postane jedna od najdrazih igara.

Odg: Batman: Arkham Origins
« Odgovori #223 : 26. Listopad, 2013., 21:27 »
Batman: Arkham Origins - prvi komentari i početak igre | HCL.hr

Da bude Vjeranov gameplay i u službenom topicu. :)
“The optimist thinks this is the best of all possible worlds. The pessimist fears it is true.” - Robert Oppenheimer

*

Shazaam

  • *****
  • 2278
  • But it was so artistically done...
Odg: Batman: Arkham Origins
« Odgovori #224 : 26. Listopad, 2013., 21:47 »
EDIT: @Robo :piva:

Dakle, ja jednostavno nemogu da vjerujem što je postigla ekipa iz WB Montreala. Problemi postoje, naravno. Igra je daleko od savršenstva. U nekim stvarima je stvarno lošija od Arkham Citya, ali u nečemu je apsolutno bolja OD SVEGA što sam IKADA gledao, slušao i igrao o Batmanu - Batman konačno ima osobnost, oni su prvi uspjeli od njega napraviti zanimljivog lika, lika koji je više od nabildanog genijalca koji iz svega izlazi kao pobjednik. Batman iz Arkham Originsa je najbolje okarakteriziran Batman ikada, bolje od Nolana, bolje od Rocksteadyja rame uz rame s Frankom Millerom. Druga strana priče je Joker koji je već toliko isforsiran da mi je pozlilo više od njega, ali jednostavno u ovoj igri i to su napravili kako spada. Ovdje je Joker konačno onakav kakvog sam ga uvijek zamišljao i čim se on pojavio ti momenti u igri mjenjaju apsolutno sve i Arkham Origins postaje jedna posebna igra. Tko god je radio na priči ove igre razumije svijet Batmana bolje nego itko - lijen sam sada pogledati ime :)

Boss borbe me nisu razočarale, zapravo su jedne od kvalitetnijih s kojima sam se imao prilike susresti godinama. Borba s Baneom je fenomenalna i jedva čekam da je zaigram na New Game Plus i pogubim sve živce kad me svaki puta bude potrgao ko zvečku.

Apsolutno nisam zadovoljan s recenzentima IGN-a, Gamespota i Poligona koji su dali ovoj igri ispod 8.5. Pogotovo IGN, neznam gdje je zapelo i kako igra nije dospjela u ruke Grega Millera mislim da su se tu zeznuli. 
« Zadnja izmjena: 26. Listopad, 2013., 21:53 Shazaam »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9