HCL.HR

DARK SOULS

  • 217 Odgovora
  • 58014 Hitova
Odg: DARK SOULS
« Odgovori #150 : 10. Ožujak, 2016., 14:08 »
Freddy@ ja sam rekao nećeš doći do vrh opreme a ne do bolje opreme to su dva različita pojma dapače ključ otvara neka vrata prije vremena a ostalo je već poznato.
A ako sam rekao vrata koja vode do Havela i ako ih otključaš prije vremena znači da si ih otključao odmah na samom početku igre kad si još vrlo slab i Havel je težak protivnik za početnike i da zahvaljujuči youtubu postoje miliun exploita. Ti si ga kao odmah iz prve sredio ?

Lako je ga backstabbat kad pređeš 5 puta igru

Odg: DARK SOULS
« Odgovori #151 : 10. Ožujak, 2016., 14:14 »
ixy@

De se izjasni.Sad opisuješ kako ćeš sa njim šetati sa vrh opremom po undead burg a onda tvrdiš kako nije mehanika koja olakšava igru.

Da nije mehanika ali je dodatak koji ti malo olakša. Hoćemo tako ?

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: DARK SOULS
« Odgovori #152 : 10. Ožujak, 2016., 14:17 »
Freddy@ ja sam rekao nećeš doći do vrh opreme a ne do bolje opreme to su dva različita pojma dapače ključ otvara neka vrata prije vremena a ostalo je već poznato.
A ako sam rekao vrata koja vode do Havela i ako ih otključaš prije vremena znači da si ih otključao odmah na samom početku igre kad si još vrlo slab i Havel je težak protivnik za početnike i da zahvaljujuči youtubu postoje miliun exploita. Ti si ga kao odmah iz prve sredio ?

Lako je ga backstabbat kad pređeš 5 puta igru

Ali lika uopće nije bed ubit, nećeš ga backstabbat do smrti nakon prvih pet minuta u igri, ali uopće nije teško. A osim toga, ne mislim na lude YT eksploite kad skineš sav armor i natjeraš ga da skače za tobom sa stepenica dok ne umre. Mislim na eksploite tipa da ga dovedeš do vrha tornja gdje ga možeš besplatno tuć kolko hoćeš. Ne trebaš preć pet puta igru za takve stvari, trebaš samo hodat u rikverc bježući od lika koji te samelje jednim šutom :wildboy:

Odg: DARK SOULS
« Odgovori #153 : 10. Ožujak, 2016., 14:22 »
Ma znam lako je nama ali ja se stavljam nekako u ulogu početnika.
Lako je ga i meni sad srediti ali kad sam tek počeo igrati dobio sam batina ko niko  :D

Odg: DARK SOULS
« Odgovori #154 : 10. Ožujak, 2016., 14:29 »
@darijoman
uspio si loše pročitati post od tri reda. bravo.
rekao sam da nije zamišljen kao mehanika koja olakšava igru, nego da je to samo moguća nuspojava toga.
i pod vrh oprema nisam mislio NAJBOLJA oprema u igri. samo dobra oprema. plus realno, baš dosta igrača nosi havelov prsten do kraja igre. ovisno o buildu, naravno, ali definitivno je koristan i kao endgame item.

nema smisla kao mehanika koja novim igračima olakšava igru jer novi igrač baš nikako ne može znati ili pretpostaviti što će mu od tih stvari donijeti te dobre iteme. osim ako gleda guideove ili nešto. a ako su guideovi po tebi validna opcija, zašto nije validno gledati exploitove po youtubeu? i eto, havel (i većina igre lol) postaje dosta lagan hehe.

drugim riječima, taj ključ ti olakšava ISKLJUČIVO ako ciljano znaš što trebaš. a novi igrač ne može to znati.
plus, kao što rekoh, postoje mehanike olakšavanja igre ugrađene u igru. težak boss? kindleaj flame (i par puta ako treba) i summonaj fantoma. ako ti je i dalje teško (što je stvarno nez, besmisleno, ništa u igri nije toliko teško baš), malo grindaš i upgradeaš oružje. ili lika.

budući da te stvari postoje (plus jednostavno učenje BOLJEG IGRANJA hehe), nema baš nekog razloga za sequence breakanje pri prvom prolasku.


pogotovo u ovom slučaju kad je lik rekao ovo
A gledat gdje trebam ici i kako pojedine neprijatelje rjesavat to nema sanse,to ubije svaku car igre i onaj osjecaj kad prodjem odredjen dio i razmisljam kakvi me gadovi cekaju iza slijedeceg hodnika.

Odg: DARK SOULS
« Odgovori #155 : 10. Ožujak, 2016., 15:33 »
dilo_trasul
Ixy ne znas ni ti sam što bi mislio :D

Ajd nećemo spoilat dilo_trasul igru neka čoek uživa :piva:

Odg: DARK SOULS
« Odgovori #156 : 10. Ožujak, 2016., 15:40 »



aj ubij se lmao

Odg: DARK SOULS
« Odgovori #157 : 10. Ožujak, 2016., 15:42 »
De mi reci igraš li ti Dark Souls ;)

Odg: DARK SOULS
« Odgovori #158 : 10. Ožujak, 2016., 15:44 »
Mislim, da li ti je ovih dana mjeseci na meniu ?

Odg: DARK SOULS
« Odgovori #159 : 11. Ožujak, 2016., 12:22 »
Ima li tko za co-op ?

New game+

Odg: DARK SOULS
« Odgovori #160 : 12. Ožujak, 2016., 18:05 »
Napokon presao Blighttown,ovaj level je ono uzas teski,toliko sam trazio pravi put da sam brdo nekakvih itema skupio koje nisam trazio niti mi trebaju nego ono,samo ono otrovno jezero na dnu nisam jednostavno nisam imao volje,samo sam zelio bossa naci i ubit ga.Ali morao sam nazad do firelink shrinea jer mi je nestalo onoga bilja koje uklanja otrov ona baba u tunelu ga prodaje.I kad sam ubio queen chaos,slucajno krenem uz onu vodenicu da izvidim imal sta zanimljivog kad to precica...Izludjen bio,brdo dusa sam izgubio na ovom levelu ono doslovno da boss nije dao onoliko dusa cijeli level bi bio uzaludan.Longsword vise nije iskoristiv,nabrijavam ga al slab je uzasno sada malo grinda zbog novoga oruzja nemam ni sam pojma sta bi sad koristio.Imam nekakav balder side sword mogu ga magijom nadogradit neznam dal ce to biti dovoljno za levele koji dolaze.Igra je gadna,jednostavno svaki level te gadja govnima.Zabe iz Debths su me sahranile sa kletvama,4 puta sam se vracao nazad da skinem to sranje.Otrovno jezero me takodjer sjebalo naopako.Mislio sam da na levelu negdje imaju krila da mozes preletit il nesto tako jer nisam mogao vjerovat da ljudi ono mogu ovako gadnu mastu imat.Doduse oni neprijatelji sto ispaljuju otrovne strelice iza sebe ostave ono bilje al meni je trebalo vise od 10 pokusaja da je rijesim.

*

iris94

  • ***
  • 644
Odg: DARK SOULS
« Odgovori #161 : 12. Ožujak, 2016., 19:28 »
Napokon presao Blighttown,ovaj level je ono uzas teski,toliko sam trazio pravi put da sam brdo nekakvih itema skupio koje nisam trazio niti mi trebaju nego ono,samo ono otrovno jezero na dnu nisam jednostavno nisam imao volje,samo sam zelio bossa naci i ubit ga.Ali morao sam nazad do firelink shrinea jer mi je nestalo onoga bilja koje uklanja otrov ona baba u tunelu ga prodaje.I kad sam ubio queen chaos,slucajno krenem uz onu vodenicu da izvidim imal sta zanimljivog kad to precica...Izludjen bio,brdo dusa sam izgubio na ovom levelu ono doslovno da boss nije dao onoliko dusa cijeli level bi bio uzaludan.Longsword vise nije iskoristiv,nabrijavam ga al slab je uzasno sada malo grinda zbog novoga oruzja nemam ni sam pojma sta bi sad koristio.Imam nekakav balder side sword mogu ga magijom nadogradit neznam dal ce to biti dovoljno za levele koji dolaze.Igra je gadna,jednostavno svaki level te gadja govnima.Zabe iz Debths su me sahranile sa kletvama,4 puta sam se vracao nazad da skinem to sranje.Otrovno jezero me takodjer sjebalo naopako.Mislio sam da na levelu negdje imaju krila da mozes preletit il nesto tako jer nisam mogao vjerovat da ljudi ono mogu ovako gadnu mastu imat.Doduse oni neprijatelji sto ispaljuju otrovne strelice iza sebe ostave ono bilje al meni je trebalo vise od 10 pokusaja da je rijesim.

Longsword ti je jedan od boljih mačeva u igri. Dark Souls se odlikuje po tome što je svako oružje korisno. Ali da bi iskoristio potencijal Longsword moraš imati i STR i DEX na 30-40. Longsword radi scalling sa obadvije statistike. Balder Side Sword je DEX oružje. Njega koristiš ako se fokusiraš prvenstveno na DEX i imaš recimo 40 DEX i 25 STR. Tako nekako. Dobar je naravno i za quality build gdje imaš i STR i DEX ali ti je tu longsword bolji. Za warrior build koji ti koristiš sva oružja diži na +15 obični. Svako dodavanja magije, vatre ili nešto tako na njih samo slabi oružje. Ciljaj da najdraže oružje digneš na +15. Testiraj naravno. Bez problema možeš svako oružje dignuti na +10. Ako ti se dopada, onda gledaj da ga gurneš na +15 i to je to :)

Odg: DARK SOULS
« Odgovori #162 : 13. Ožujak, 2016., 16:14 »
A poceo sam halberd koristit,al spor sam pa prebacim se na koplje i dosta dobro u kombinaciji s stitom.Cak se i pod blokom moze zadat udarac.Dao sam i blacksmithu nekakav divine metal il nesto tako i vidim da mogu nadogradit mac nekakav slican katani pa kad se pokupe resursi i to cu oruzje pokusat.Ma mali milion oruzja ima kad sam nasao bic u blighttownu ono lolcina nemila.Al svako oruzje specificne pokrete radi,a navikao sad na balder side sword najradje bi do kraja igre sa njim pokusao.Dobio osjecaj za udarit,branit se,bjezat a i s koje daljine moze dohvatit protivnika.Mehanika borbe mi je fenomenalna,stvarno su vrhunski posao napravili.

Odg: DARK SOULS
« Odgovori #163 : 14. Ožujak, 2016., 21:46 »
Zapeo na Anor Londo...Onu dvojicu bossova nemam blage kako rijesit,nemam humanitya da mogu dozvat npa-a da mi pomogne a ono fakat mi se neda nazad do firelink shrine po to.Ponovo izbjegavat one debile s jakim strelama jebat se sa milion vitezova.A i one tvrdjave ima doduse tu ima ona precica,al poludio sam fakat sam na granici da odjebem igru,jer neznam zivce sam nemilo pogubio,upalim da vidim kako drugi rijese jebote oni nekakve opreme nemoguce imaju od oruzja do oklopa.I igrom slucaja jednog rijesim kad se spojise ma nek se goni sve u krasni k...

*

iris94

  • ***
  • 644
Odg: DARK SOULS
« Odgovori #164 : 14. Ožujak, 2016., 22:34 »
Zapeo na Anor Londo...Onu dvojicu bossova nemam blage kako rijesit,nemam humanitya da mogu dozvat npa-a da mi pomogne a ono fakat mi se neda nazad do firelink shrine po to.Ponovo izbjegavat one debile s jakim strelama jebat se sa milion vitezova.A i one tvrdjave ima doduse tu ima ona precica,al poludio sam fakat sam na granici da odjebem igru,jer neznam zivce sam nemilo pogubio,upalim da vidim kako drugi rijese jebote oni nekakve opreme nemoguce imaju od oruzja do oklopa.I igrom slucaja jednog rijesim kad se spojise ma nek se goni sve u krasni k...

Sad ću ti ja dati najgenijalniji savjet i najbolji koji pomaže uvijek. Počni igrat ponovo  :hug
Al najozbiljnije. Bit ćeš upoznat sa igrom, moći ćeš prve dijelove brže i lakše završit i imat ćeš više muda da istražuješ jer će ti bit poznato. Doći ćeš barem 5 puta jači kod double trouble(tako zovemo ta dva bossa). To sam barem ja uradio i nisam požalio. Dođe ti onaj limit kad najebeš i tad lagano sjedneš. Odlučiš gdje da staviš poene i guraš oružje koje želiš i ideš kako treba :)

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9