HCL.HR

DARK SOULS

  • 217 Odgovora
  • 58028 Hitova
*

iris94

  • ***
  • 644
Odg: DARK SOULS
« Odgovori #180 : 17. Ožujak, 2016., 19:00 »
Mani se štitova i nauči radit dodge :)  Završio sam svaki dark souls bez da sam imao build sa štitovima. Dodge ti je više manje 100% reduction :D

Odg: DARK SOULS
« Odgovori #181 : 17. Ožujak, 2016., 19:19 »
Great scyte poceo koristit jer pase uz dex,i blizu sam da ih dobijem u biti malenog jazavca relativno lako rijesim al sjebem kad debeli ostane sam jer uvijek debil idem zadat udarac vise i to me uvijek sahrani pri obavezama danas pa necu igrat al nadam se za vikend stisnut i niko nigdje dok ih nerijesim :)

Odg: DARK SOULS
« Odgovori #182 : 17. Ožujak, 2016., 19:21 »
A dodge koristim jer svakako koristim lagan oklop tako igram bolje brdo.Iako sam i onaj knight shield jako dobro nadogradio i mislim s njim vozit do kraja igre nadam se da ce izdrzat.

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: DARK SOULS
« Odgovori #183 : 17. Ožujak, 2016., 19:22 »
To ti je to onda, računaj da si tu borbu sredio. Sutra ćeš biti strpljiviji i udarit Smougha samo jednom do dvaput. Bravo :)

Odg: DARK SOULS
« Odgovori #184 : 17. Ožujak, 2016., 23:17 »
Pohvatao sam obojici poteze,opet ista stvar 3 puta,super debelom debilu ostalo mozda jos 2 udarca i gotov ja GLUPAN POHLEPNI ajde debilu jos jedan udarac debeli skoci na mene i sahrana najzalosnije 5 healova imao al...Da sam se odmakeo i jebote kamenjem gadjao srusio bih ga.Uglavnom odjebao stupove semu,samo skacem oko njega,kad krene rushat nema smisla u stranu samo nazad bjezat i to je to.Kad mase cekicem dodge na stranu prolazi a kad drito lupi dok se dize udaraj po njemu.3 puta mu je sekunda falila al sam se sjebem.Al dobro je od neceg sto mi se cinilo nemoguce sad kako stvari stoje mislim da cu ga rijesit.Vcrs vise nemogu zivci na milion al moze se ovo djubre rijesit.

*

Syto

  • *
  • 56
Odg: DARK SOULS
« Odgovori #185 : 18. Ožujak, 2016., 00:54 »
Hm nije mi palo napamet koristit stupove,mozda bi se moglo oko njih kruzit pa koji udarac uputit.Definitivno cu to pokusat.Hvala na savjetima

Ma glavno ti je da odrediš koga ćeš prvoga ubit.I da se vecinom fokusiras na njega dok ovaj drugi zuji nekako.
I ako baš toliko zapneš pogledaj koji guide na youtubu.
Meni je to bio najteži fajt u igri.Ali kada sam uspio bio sam pravo ponosan :D To ti je dark souls.Umreš stotinu puta da bi nešto napravio,pogotovo ako ti je prvi prolazak igre :D
Tko,što?

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: DARK SOULS
« Odgovori #186 : 18. Ožujak, 2016., 01:03 »
Ma da, ova stupovi metoda je samo dok su oboje živi. Kad si nasamo sa Smoughom onda ga samo ubij. Ideš u rikverc dok ne završi rush sa čekićem i makneš se kad skače, ostalo ga samo tučeš. Zato i kažem da je puno lakši od Ornsteina.

*

iris94

  • ***
  • 644
Odg: DARK SOULS
« Odgovori #187 : 18. Ožujak, 2016., 02:59 »
Ja sam ih ubio iz drugog puta :D  Prvi put sma ubio smougha pa onda sam doveo Ornsteina na mrvicu HP i bio pohlepan pa poginuo. Drugi put sam ih eto sahranio i kupio sebi Ornsteinov armor + koplje <3  Onda sam otišao da silujem jebenog Artoriasa -.-

PS: Ako misliš da su njih dvojica zajebani, čekaj da vidiš drugog viteza njihovog squada, Artoriasa. On je več jebena zvjer.

Zanimljiva informacija iz svijeta DS koju nikad ne saznaš jer se većina ljudi fokusira na gameplay je da ih je četvero. Artorias abysswalker i njegov "cuko" Great Wolf Sif. U njega je zaljubljena također jedna od vitezova iz squada protiv koje se nikad ne boriš. Zaboravio sam joj ime no srest ćeš je ako pažljivo istražiš DLC. Njene kosti se mogu naći na Artoriasovom grobu. Treći je Knight Hawk Gough. On je najveći od njih i lovio je zmajeve. I kapetan garde je Ornstein Dragonslayer. Najebozovniji od svih i jedini koji je ostao dovoljno dugo živ. Smough je htjeo da pute peti član te ekipe no nikad mu nisu dali jer je jeo svoje žrtve. Od tuda je toliko debeo i nikakav. Uvijek je bio ljubomoran na Ornsteina. Ako prvo ubiješ Smougha, Ornstein mu se nakloni i bude mu žao jer je častan. Ako prvo legne Orstein, primjet ćeš da ostane živ i da mrda rukom a Smough to iskoristi da ga dokrajči iz ljubomore jer je to bio jedini način da ga ubije.

Sad kad znaš ove detalje, možda ti bude interesantnije da tražiš više o njima i tom svijetu :)

http://orig08.deviantart.net/a062/f/2014/069/a/9/four_knights_of_gwyn_by_nessunoy59-d79kukz.jpg
Našao sam rad gdje ih je neko nacrtao. Ovim redosljedom su Ornstein, Ciaran(voli Artoriasa) i Sif(Da ne bude zabune, SIf je Artoriasov cuko), Artorias i Gough.
« Zadnja izmjena: 18. Ožujak, 2016., 03:09 iris94 »

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: DARK SOULS
« Odgovori #188 : 18. Ožujak, 2016., 10:51 »
Ciaran waifu 4ever ;__;

Ali da ovaj, boriš se sa Ciaran. Kad ubiješ Artoriasa i vratiš se u arenu, Ciaran će mu napraviti mali grob i tugovati nad njime. Pitat će te da joj daš Artoriasovu dušu, ali možeš joj ne dati dušu i napasti ju. Prilično ju je jednostavno ubiti i dobiješ njen set, gold tracer i dark silver tracer, najhype bodeže u igri.

Odg: DARK SOULS
« Odgovori #189 : 18. Ožujak, 2016., 11:28 »
Stvarno je steta sto u igri ima jako malo informacija o samom svijetu pa covjek mora po netu trazit,sto i radim jer mi je cijeli svijet jako zanimljiv.Bas cu sada kad ubijem malenog vidjet jel se ruka ovome mice prije nego ga debeli zakuca :)

Odg: DARK SOULS
« Odgovori #190 : 18. Ožujak, 2016., 11:33 »
ne moraš tražiti po netu lmao

mislim, sve to piše u opisima itema, razgovorima s likovima i dizajnu likova.
nije NA PLADNJU, ali tamo je.

*

Syto

  • *
  • 56
Odg: DARK SOULS
« Odgovori #191 : 18. Ožujak, 2016., 14:37 »
Stvarno je steta sto u igri ima jako malo informacija o samom svijetu pa covjek mora po netu trazit,sto i radim jer mi je cijeli svijet jako zanimljiv.Bas cu sada kad ubijem malenog vidjet jel se ruka ovome mice prije nego ga debeli zakuca :)
Zato puno ljudi na youtubu ima serijale o dark soulovoj prici gdje sve povezu da je lakse za shvatit i uocit :D
Tko,što?

Odg: DARK SOULS
« Odgovori #192 : 18. Ožujak, 2016., 15:59 »
Sredio sam ih :-)
Posralo me da O uvijek bude prvi a debelo govno iza pa nisam morao brinut o njemu.Great scyte koristio kad mi se priblizi udaraj udaraj dok god nije kriticno s healthom,onda bjezanija heal i ponovo si stimam polozaj da je debeli nazad a O ispred...Kad sam malenog rijesio,debeli je bio lak jer mi je u biti bila samo jebada kad udari rush,polako igrao nema pohlepe po jedan udarac i samo kad imam sansu sto posto zadat udarac i pobjeci.Kako su oruzja slaba i ja malo pickasto ziheraski igrao trebalo je 15 minuta al rijesen je bio.Odnjeo zmijugi lordvessel otvorilo se milion nekakvih vrata samo prepoznajem jedna iz anor londo i mislim da su jedna u katakombi.Plako sam od smijeha onoj trebi princezi il sta vec sekunda je falila da je strelom pogodim u sise.Ogromne su,pred nju sam ostavio ono Havelovo oruzje, polu mi lici na dildo reko jebi se princezo s ovim i uzivaj ja moram dalje !

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: DARK SOULS
« Odgovori #193 : 18. Ožujak, 2016., 16:20 »
Neću reći ništa, ali to možda ni ne bi bila loša ideja :hiha:

EDIT: Daj reci, jesi bio u Ariamisu?

Odg: DARK SOULS
« Odgovori #194 : 18. Ožujak, 2016., 16:27 »
Kako su me ova dvojica okupirala nisam nikud istrazivao,doduse Ariamis mi nije niti poznato...

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9