HCL.HR

Dishonored

  • 213 Odgovora
  • 55522 Hitova
*

seymour

  • ****
  • 1445
Odg: Dishonored
« Odgovori #135 : 20. Listopad, 2012., 19:21 »
Kako mi na kurac idu ti dlcovi.Trebaš čekat godinu dana da odigraš kompletnu igru.
Di ćemo večeras, pusti prazne priče<br />Di ćemo večeras da se ubijemo pićen<br />Di cemo večeras, da bude luda kuća<br />Tu su Kuzma i Shaka Zulu, doktori puknuća

*

zg_rider111

  • ****
  • 1636
  • ಠ_ಠ
Odg: Dishonored
« Odgovori #136 : 20. Listopad, 2012., 19:23 »
uff izgleda primamjivo no to je neka stealth igra jel tako ? o cemu se radi i sto je nabitnije od svega koji su minimalni zahtjevi  ? 
Biti će sada uskoro reca na HCL-u kolko sam vidio. Pa najbolje ti je da to pričekaš pa pročitaš.  ;)


*

PavleC

  • *
  • 136
Odg: Dishonored
« Odgovori #137 : 20. Listopad, 2012., 19:34 »
uff izgleda primamjivo no to je neka stealth igra jel tako ? o cemu se radi i sto je nabitnije od svega koji su minimalni zahtjevi  ? 
Jesi cuo kad za google?!

Odg: Dishonored
« Odgovori #138 : 20. Listopad, 2012., 19:49 »
Bravo kralju jebene su sve one magije i moci u hitmanu jelda?
cuj ti njega magije... magija je stvorena u toj igri da bi mogli igrat oni sa iq-om manjim od 60

Odg: Dishonored
« Odgovori #139 : 20. Listopad, 2012., 20:11 »

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Odg: Dishonored
« Odgovori #140 : 20. Listopad, 2012., 20:21 »
 :ave:

Al' rula mi kad ljudi prigovaraju o glupostima (poput cinjenice da igra ima malo cistih oruzja), pa realno ispadne da nisu isprobali ni pola toga sto igra nudi.

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Dishonored
« Odgovori #141 : 20. Listopad, 2012., 20:29 »
blink+mač. svo oružje koje je potrebno. ikad.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Dishonored
« Odgovori #142 : 20. Listopad, 2012., 21:32 »

Odg: Dishonored
« Odgovori #143 : 20. Listopad, 2012., 22:12 »
Taman je završija dobra,ostat če mi u dobrom sječanju.

Dishonored Gameplay HD (PC Maxed out 1080 )

Odg: Dishonored
« Odgovori #144 : 21. Listopad, 2012., 02:59 »
Ovo je GOTY, bez konkurencije.

« Zadnja izmjena: 21. Listopad, 2012., 08:52 Malevolent »

*

PhSxX!

  • ***
  • 871
  • You see
Odg: Dishonored
« Odgovori #146 : 21. Listopad, 2012., 08:58 »
malo nevezano uz prijasnje postove al jel vam se ikad dogodilo da kad pokupite truplo i bacite ga u zid onako mu glava prodje kroz njega i onda se migolji? jednom sam ga bacio u zid i propao je kroz njega  :wildboy: i to se desava cak cesto, ili nekog bacis u ogradu i onako bude pola kroz nju...
If the brain were so simple we could understand it, we would be so simple we couldn't.

Odg: Dishonored
« Odgovori #147 : 21. Listopad, 2012., 10:10 »


Evo malo agresivniji pristup eliminaciji. :)

svaka cast, super si to isplanirao.

malo nevezano uz prijasnje postove al jel vam se ikad dogodilo da kad pokupite truplo i bacite ga u zid onako mu glava prodje kroz njega i onda se migolji? jednom sam ga bacio u zid i propao je kroz njega  :wildboy: i to se desava cak cesto, ili nekog bacis u ogradu i onako bude pola kroz nju...

bas imam prigodnu sliku. nije mi se to dogadjalo, bacao sam i odsjecenu glavu po zidu ( :bonk: ) i samo su ostajale fleke, ali glava se vracala



Svatko itko ima na high chaos, i kada treba Emili spasiti nemoj. Ubi ju sa strjelom ili uspavaj,i dobiš jako mračan kraj

ja sam je pustio da padne s ovim, ali razlika je samo u tome da ona ne sjedi na prijestolju i svijet ostane u kaosu, ne?
« Zadnja izmjena: 21. Listopad, 2012., 10:17 Lord of Destruction »

Odg: Dishonored
« Odgovori #148 : 21. Listopad, 2012., 10:36 »
Tek kad sam bio pri kraju igre sam skontao da ono srce govori  I  za vezano za ljude a ne samo za dogadjaje.Uglavnom sam ga koristio za pronalazak Rune i sl.
Tako da moracemo ponovo odigrati da vidimo jos background price :D

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: Dishonored
« Odgovori #149 : 21. Listopad, 2012., 11:12 »
Pa ne odaje ti srce puno o pozadinskoj priči. Ne odaje uopće. Uperiš u stražara i kaže "on nosi gaće na medvjediće",, i onda ubiješ tog stražara i nisi ništa o ničemu doznao.
A za lokacije ti kaže stvari koje su ti već rekli svi koji su te tamo doveli, ili neke stvari ne vezane uz išta bitno za priču ili napredak.

Ako te zanima pozadinska priča trebao si čitati pisma, poruke i spise, slušati audio logove, ljude itd.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9