HCL.HR

Dishonored

  • 213 Odgovora
  • 55543 Hitova
*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Dishonored
« Odgovori #180 : 10. Prosinac, 2012., 22:25 »
Ne samo da je moguce nego je zasad i prilicno lagano. Nije tipa MGS gdje se moras jako namucit da bi prosao bez ubijanja.

Inace rula igra jako. Svidja mi se posebna atmosfera i specifican izgled, dizajn, grafika, ili kako se vec kaze. Prica zasad nije nesto (a mozda nisam niti dosao do zanimljivog djela), ali cak i bez toga atmosfera dobro nosi igru.

Jedina mana je da navikavanje ide malo teze, ili je bar kod mene to bio slucaj.

Odg: Dishonored
« Odgovori #181 : 11. Prosinac, 2012., 14:20 »
Slažem se sa svim što si rekao osim navikavanja,a također se ne bih složila da je to mana.To je više do tebe nego do igre.Ja nikada do sada nisam igrala sličnu igru i mislila sam da će mi biti teško naučiti se na stealth način igranja,ali mi to uopšte nije bio problem.Do sada nisam naišla na nešto što mi je bilo stvarno teško preći,sve  ide ko po loju.Nisam ga planirala igrati,a onda me nekako privukao i odlučila sam da probam i neizmjerno mi je drago zbog toga.Zanimljiviju igru odavno nisam igrala.

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Dishonored
« Odgovori #182 : 12. Prosinac, 2012., 00:31 »
Igao sam stealth igre prije al je ovdje sve nekako... cudno, ne znam. Recimo, u desnoj ruci frajer drzi mac, al je na lijevom kliku iz nekog razloga. Pa moras to mjenjat. Ona teleport stvarcica - bilo u tutorialu da se kreces pomocu WASD, nije bilo da mozes ciljat teleport. I tako, ne znam, male stvari, ne koncept igre opcenito.

Isto, kratka je dosta :( Evo pred kraja sam sad navodno.

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Dishonored
« Odgovori #183 : 03. Siječanj, 2013., 14:41 »
Evo upravo ga pređoh, i to bez ijednog ubistva. Ovo mi je bila najočekivanija igra godine i to je u potpunosti opravdala. Iako su možda FC3 ili AC3 sveukupno gledano kvalitetnije igre za mene je Dishonored iz više razloga igra godine. Ko ne igra nonlethal igra će mu vjerovatno biti prelagana jer je Corvo premoćan u odnosu na protivnike, ali preći bez ubojstva je ipak izazov, pogotovo ako uzmemo u obzir da čak i ako npr. "uspavate" čuvara i ostavite ga da leži na ulici pacovi ga mogu naći i "izjesti" i to će se vama pripisat kao ubistvo, tako da i o tome se mora voditi računa. Sveukupno gledano Dishonored je veliko osvježenje ove godine i za razliku od pravca u kojem je krenula igraća industrija (otimanje kolača Hollywoodu u vidu pravljenja interaktivnih filmova) Dishonored je prava igra u kojoj vas u toku misije neće prekinit ni jedna cut scena, imate kontrolu nad svim dešavanjima i imate neograničene mogućnosti da odigrate baš onako kako hoćete. Dvije riječi: Remek djelo :ave:
P.S. Nadam se da nećemo mnogo čekati na nastavak. Da je Ubisoft ili Activizion izdavač ne bih se brinuo oko ovoga ali Bethesda ima drugačiju politiku

Odg: Dishonored
« Odgovori #184 : 09. Siječanj, 2013., 12:39 »
+1

Odg: Dishonored
« Odgovori #185 : 16. Siječanj, 2013., 13:11 »
Instalirao sam igru prije sat-dva i za sada me nije nesto odusevila. Jest da sam tek na pocetku ali jednostavno sam ocekivao vise. Vidim da je igra stvarno kvalitetno napravljena i da bi mi se u principu trebala svidjeti ali meni jednostavno nije "sjela". I grafika je dosta losa, razumijem da je to stil koji su odabrali ali igram na najvisim postavkama i teksture su uzasno mutne. Za sada mi je dojam dosta los a ocekivao sam da ce mi se igra automatski svidjeti.

*

Dishonored

  • **
  • 279
  • Mr. Andjelo
Odg: Dishonored
« Odgovori #186 : 16. Siječanj, 2013., 13:18 »
Samo nastavi igrati i ja mislim da ce te igra oduseviti! Dishonored je veoma kvalitetan naslov! Ja sam se licno dosta trudio preci igru bez ijednog ubistva! Ali uspio sam i + me niko nikad nije primjetio! Na igri sam utrosio nekih 200h, i platiram je nastaviti igrati! Iako sam hajter konzola ipak igru igram na konzoli, planiram je nabavit na PC-u!
Suspect

Odg: Dishonored
« Odgovori #187 : 16. Siječanj, 2013., 14:36 »
stvarno? 200 sati? cuo sam da se igra prede u 16 sati, pa mi iskreno nije jasno kako si uspio izvuci 200 sati iz ove igre.
mislim ja ju nisam igro, pa pitam, zelim cut tvoje misljenje. jer ako se moze potrosit 200 sati na ovo, onda vrijedi nabavit
''The curse of much knowledge is often indecision.'' - Paarthurnax, Skyrim

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: Dishonored
« Odgovori #188 : 16. Siječanj, 2013., 14:41 »
teško da se da 200 sati odigrat. Mislim DA se, al navodno je prosjek 13-tak sati jer dosta igrača igra stealth pristupom na koji te igra vrlo dobro navodi i koji je iznimno zabavan, ali naravno ima i onih koji prolete kroz igru i brže.

*

Dishonored

  • **
  • 279
  • Mr. Andjelo
Odg: Dishonored
« Odgovori #189 : 16. Siječanj, 2013., 17:12 »
Ja sam je igrao sa uzitkom igrao 200h! I uvjek sam birao neki drugi nacin da predjem misiju! Zato svima preporučujem da igru kupe! Ali to 200h je otprilike ali sigurno preko 150h! Ja igru koju volim igram dugo i prelazim je detaljno! Ali nemojte misliti da sam kampanju prelazio toliko sati, ja sam svaki put prelazio igru iznova!
« Zadnja izmjena: 17. Siječanj, 2013., 11:54 Dishonored »
Suspect

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Dishonored
« Odgovori #190 : 17. Siječanj, 2013., 07:08 »
:hihi: :hihi: :hihi: :hihi:

*

Dishonored

  • **
  • 279
  • Mr. Andjelo
Odg: Dishonored
« Odgovori #191 : 17. Siječanj, 2013., 11:54 »
Suspect

Odg: Dishonored
« Odgovori #192 : 19. Siječanj, 2013., 01:25 »
Eto dao sam igri opet priliku nakon par dana ali i dalje mi je ostalo isto misljenje. Jos mi je na kompu ali mislim da ce uskoro usljediti uninstall. Jednostavno mi nije sjela a i taj stil gdje su likove napravili kao karikature mi nikako ne odgovara.

*

Dishonored

  • **
  • 279
  • Mr. Andjelo
Odg: Dishonored
« Odgovori #193 : 19. Siječanj, 2013., 08:38 »
Na kojoj si misiji stao!
Suspect

Odg: Dishonored
« Odgovori #194 : 21. Siječanj, 2013., 01:12 »
Dosao sam do treceg assassination-a. Evo jos nisam obrisao igru a odlucio sam da ni necu nego cu je odigrati ali malo po malo, kada ne budem imao sta pametnije za raditi.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9