HCL.HR

Far Cry 4

  • 286 Odgovora
  • 90593 Hitova
*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Far Cry 4
« Odgovori #180 : 22. Studeni, 2014., 21:13 »
a to je stvarno retardirano, to je svakom normalnom jasno.
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

The one

  • ***
  • 563
  • BMW<3
Odg: Far Cry 4
« Odgovori #181 : 22. Studeni, 2014., 21:54 »
A dobro je retardirano ako se ne moze preskocit moze biti iritantno,ali ovaj lik nadje svakoj igri 50 mana kaze necu je zavrsit pa na kraju igra je 10/10 mora se odigrati vec je 3 put prelazim, ajme ,a kada izadje  igra zasipanje komentara kao da radi na IGN, sta god ko  napise ,bilo ko on ima uvijek naci manu svemu i protiv svega,pola foruma ga gleda sa strahopostovanjem, jer pazi ako napises igra valja-Cole kaze ne valja,pazi ako napisees ne valja igra valja kaze Cole.MA aj gospe ti.
« Zadnja izmjena: 22. Studeni, 2014., 21:56 The one »

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Far Cry 4
« Odgovori #182 : 22. Studeni, 2014., 22:05 »
Jel ti imaš tumor ili nešto što ti ne dozvoljava da normalno pišeš?
Nađi mi jedan moj post di sam našao neku vrlinu ili manu igri koju ne argumentiram.
Ne radim za nikog i ne pišem za nikog. Imam svoje stavove i svoje dojmove. Pogledaj malo svoje postove, djeluju kao da imaš nedovoljno godina da uopće pišeš na forumu.

Uostalom, više od 90% igara koje ja igram mi se više manje sviđaju, jer one koje su mi u startu nezanimljive preskačem.
Tako da ti već ovaj tu post nema smisla. Da dam konkretnije dojmove ovom naslovu najviše me koči konstantni stuttering koji nemogu riješiti, te već spomenuto prekidanje ili pauzirane cutscena.

Odg: Far Cry 4
« Odgovori #183 : 23. Studeni, 2014., 00:11 »
Blago tebi,tebi da Isus skine zvijezde sa neba nasao bi im manu.
nez zasto, ova recenica mi je zakon :hihi: (ne zato jer vrijeda Coleta, nego generalno)

ONTOPIC : vidim da ljudi kazu da nema pauziranja cutscena. to me podsjeca na orginalni AC kad sam pizdio na cutscene od 2 sata pa ih nisam mogo preskocit :/
kakvi su vam dojmovi, u usporedbi s far cryom 3 ? sto je isto / bolje / gore (izuzev tehnickih problema, znaci frame rate i takvih gluposti. na to sam se naviko kod svake "hiper-komercijalizirane" AAA igre) ?
''The curse of much knowledge is often indecision.'' - Paarthurnax, Skyrim

*

doktor1

  • ****
  • 1407
Odg: Far Cry 4
« Odgovori #184 : 23. Studeni, 2014., 00:31 »
Bolje je od od  prethodnika...

Zabavan gameplay, mnogo toga za radit, smješni načini za umrijet...
Npr:
Skok iz letećeg žohara da bi on posle pao na mene i ubio me...
Pad letećeg žohara na glavu nakon šta sam se spustio na tower sa njime i pustio ga gore...
Svinja koju je ptičurina ulovila i letila sa njome mi je pala na glavu usred borbe...
Zgazile me dve žene u kombiju...
Pregazilo me krdo nosoroga...
Slon me zaljepio u zid...
Zapalio sam sebe sa šest majmuna dok sam uh pokušvao ulovit...
Požderala me nekakva ogromna pirana...

A i vizualno je mnogo ljepša, takod a mnoge priče da izgleda kao FC3 padaju u vodu! Foliage, teksture, osvjetljenje... mnogo bolje nego prije!











« Zadnja izmjena: 23. Studeni, 2014., 00:33 doktor1 »

*

metalni

  • ****
  • 1762
  • Seoski mudrac
    • My Art Gallery
Odg: Far Cry 4
« Odgovori #185 : 23. Studeni, 2014., 01:07 »
Hoho, biće ovo zanimljivo igrati... jednom kad budem imao komp za to. A do tada će monsinjor Brody još dobijati žuljeve na tabanima od mene... :D

Odg: Far Cry 4
« Odgovori #186 : 23. Studeni, 2014., 11:05 »
Jel itko probao na xbox360 kakva je situacija sa frame ratom ak je na razini fc3 moze se igrat ak nije da je zaobidjem :)

*

MEGATAMA

  • *
  • 56
  • Gamer oduvjek zauvjek.
Odg: Far Cry 4
« Odgovori #187 : 23. Studeni, 2014., 11:14 »
Dok god ne rijese stuttering pogotovo prilikom biranja half refresha iliti 30 fps ovo ce bit neigrivo.ACu izgleda generaciju bolje na svojim ultra postavkama a radi mi enormno fluidnije od FC4.I dok u AC uzivam ovdje nemogu posteno niti krenut igrat.....da probao sam sve fixeve....tu bi pomogao samo radeon pro a on neradi u ovoj igri.
Gamer oduvjek i zauvjek.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Far Cry 4
« Odgovori #188 : 23. Studeni, 2014., 12:19 »
Ista stvar.

Odg: Far Cry 4
« Odgovori #189 : 23. Studeni, 2014., 16:57 »
@doktor1 nadam se da tako i drugi kazu kako mislis. jer jako mi se svidao fc3 pa me zbog tog i zanima fc4

Skok iz letećeg žohara da bi on posle pao na mene i ubio me...
Pad letećeg žohara na glavu nakon šta sam se spustio na tower sa njime i pustio ga gore...
Svinja koju je ptičurina ulovila i letila sa njome mi je pala na glavu usred borbe...
Zgazile me dve žene u kombiju...
Pregazilo me krdo nosoroga...
Slon me zaljepio u zid...
Zapalio sam sebe sa šest majmuna dok sam uh pokušvao ulovit...
Požderala me nekakva ogromna pirana...
moja reakcija :)) http://media.giphy.com/media/qvJLmqfuhh2ec/giphy.gif
''The curse of much knowledge is often indecision.'' - Paarthurnax, Skyrim

Odg: Far Cry 4
« Odgovori #190 : 24. Studeni, 2014., 08:56 »
Imam sljedeći problem sa Far Cry 4 naime kad hodam okolo ponekad se događa malo štekanje, a kad idem kroz grmlje ponekad  jako zašteka(npr kad se ide do kanana) Ovo štekanje se jedino ne događa ili ga ja ne primjetim ako  smanjim postavke na low ili medium. Probao sam i sa postavkama koje mi preporučuje nvidia geforce experience  i opet je isto. Grafička je MSI GTX 760 2GB TF IV GAMING OC te prema tablici za Far Cry 4 ispada da bi trebao vrtjet igru na višim postavkama od low ili medium. Također sam primjetio da se događa štekanje kad se učitavaju misije prilikom pokretanja igre bez obzira na postavke. Koristim piratsku verziju igre(Far.Cry.4.Proper-RELOADED) dali je možda problem u ovom release-u igre ili su sve postavke iznad Low ili medium previše za 760 na 1080p? Na kojim bi postavkama sa navedemom karticom trebao igrati? Koristim najnovije drivere
Moj pc:
CPU: FX 8320
CPU Cooler: ZALMAN CNPS10X OPTIMA
MBO: ASUS M5A97 R2.0
RAM: TRANSCEND 2X4 GB 1600 MHZ (8GB)
HDD: WD BLUE 1TB SATA 3
GPU: MSI GTX 760 2GB TF IV GAMING OC
PSU: FORTRON FSP RAIDER 550W 80+ SILVER
CASE: ZALMAN Z3 PLUS ATX USB 3.0

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Far Cry 4
« Odgovori #191 : 24. Studeni, 2014., 10:48 »
Igra ti se vjerovatno kolje s necim na kompu ili s nekim postavkama. Takodjer imam dobru konfiguraciju kao i ti i imam iste probleme.

*

MEGATAMA

  • *
  • 56
  • Gamer oduvjek zauvjek.
Odg: Far Cry 4
« Odgovori #192 : 24. Studeni, 2014., 11:25 »
Nebih rekao da se igra kolje sa necim nego standardno za ubisoft naslove ima broken vsync/triple buffering.To se inace na amdu rijesi kroz radeon pro ali kao sto sam rekao u ovoj igri neradi.Tko je na nvidiji neka proba iskljucit vsync unutar igre i triple buffering i ukljucit iste za igru kroz nvidia control panel mozda radi.
« Zadnja izmjena: 24. Studeni, 2014., 11:33 MEGATAMA »
Gamer oduvjek i zauvjek.

*

doktor1

  • ****
  • 1407
Odg: Far Cry 4
« Odgovori #193 : 24. Studeni, 2014., 11:28 »
Probaj sljedeće;
Malo sam čačko po nvidia postavkama i meni je potpuno uklonilo stuttering...
GTX 750 TI 2Gb OC
Phenom II x4 955 BE
8 GB DDR3

Evo video; High / SMAA / nvidia godrays i inače imama cca 40 FPSa. Tu sam zaključo na 30 jer mi i Nvidia Shadowplay kao i u AC: Unity bez obzira šta ne snima uzme kakvih 5 FPSa. No vidi se da nema stutteringa ni kod napucavanja, ni kod vožnje...

http://youtu.be/56X8doFt204

U GamerProfile.xml estavi sljedeće vrijednosti:
GPUMaxBufferedFrames="3"
UseTrippleBuffering="1"
AlphaToCoverage="0"


Nvidia contol panel:


Možete i probat 344.80 hotfix drivere
Te Timer Resolution
« Zadnja izmjena: 24. Studeni, 2014., 11:57 doktor1 »

Odg: Far Cry 4
« Odgovori #194 : 24. Studeni, 2014., 13:26 »
Probao sam sve ii sve je isto. Probat ću skinut drugu verziju, a ako to ne pomaže onda ću čekati novi update. Ne znam u čemu je problem zar ovaj Ubisoft ne može niti jednu igru napraviti da ne budu nikakvi problemi
« Zadnja izmjena: 24. Studeni, 2014., 13:42 BostonGeorge »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9