HCL.HR

Far Cry 4

  • 286 Odgovora
  • 90601 Hitova
Odg: Far Cry 4
« Odgovori #195 : 24. Studeni, 2014., 14:52 »
Probat ću skinut drugu verziju,  Ne znam u čemu je problem zar ovaj Ubisoft ne može niti jednu igru napraviti da ne budu nikakvi problemi

:ave::ave::ave:
Kakav si ti Isus, majke mi.
Kmečiš oko toga kako ni jednu igru ne mogu napravit kako treba, a ti je igraš za 0kn jer si pirat.
Šta se žališ onda? Nisi platio ni kunu za igru. :bonk: :bonk: :bonk:

Odg: Far Cry 4
« Odgovori #196 : 24. Studeni, 2014., 15:26 »
Dok sam opisivao što imam za problem(prvi post u ovoj temi) napisao sam da imam piratsku verziju. Za ono gdje sam napisao da ubisoft ne može napravit niti jednu igru bez problema mislio sam na optimizaciju pošto su veliki problemi sa AC unityem. Sad ispada da sam ja jedini pirat na ovom svijetu

Odg: Far Cry 4
« Odgovori #197 : 24. Studeni, 2014., 16:21 »
Dok sam opisivao što imam za problem(prvi post u ovoj temi) napisao sam da imam piratsku verziju. Za ono gdje sam napisao da ubisoft ne može napravit niti jednu igru bez problema mislio sam na optimizaciju pošto su veliki problemi sa AC unityem. Sad ispada da sam ja jedini pirat na ovom svijetu

Nisi, ali mrzim vaše kmečanje oko igara koje neki studio radi preko godinu dana i vi platite točno 0.00kn i opet vam ne valja. No nećemo dalje da ne idemo u offtopic previše... :fpalm:

Odg: Far Cry 4
« Odgovori #198 : 24. Studeni, 2014., 17:39 »
Poštujem tvoje mišljenje :piva: :thumbs: . Možda sam se ja oko ubisofta krivo izrazio ali moja namjera zbog čega sam prvenstveno pitao ovdje je bila ta da vidim dali netko ima sličnih problema, dali su ove postavke(high, preporučene od nVidije ili pak one na njihovoj stranici) previše za ovu grafu ili je pak bug u igri ili u yogurt izdanju. Znači da se bez veze ne zamaram ti ako je to bug i svi imaju problema. Da imam novac vjerojatno bi kupio igru.
« Zadnja izmjena: 24. Studeni, 2014., 17:41 BostonGeorge »

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Far Cry 4
« Odgovori #199 : 24. Studeni, 2014., 20:51 »
Ja bi reagirao da je stvar u piratskoj verziji, ali nažalost probleme s igrom imaju originalne verzije igara.

*

doktor1

  • ****
  • 1407
Odg: Far Cry 4
« Odgovori #200 : 24. Studeni, 2014., 21:14 »
Ma igra radi bez problema... :mrgreen:

Ima i plava barka u igri...


*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Far Cry 4
« Odgovori #201 : 25. Studeni, 2014., 22:05 »
Uspio napokon upogonit igru da radi fluidno bez stutteringa.
Doduše dosta detalja mi je na nižim postvakama od maksimalnih. Medium/High/Ultra, al radi perfektno.
Nakon što sam danas odigrao dva i pol sata u komadu moram priznat da su me impresionirali ovi u Ubisoftu.

Sami lov, atmosfera, živa priroda, craftanje, količina misija i raznolikost.
Lokacije, grafička perverzija, ma sve to navedeno je za dve klase bolje nego u FC3.
Brzina menija i skakanje iz jednog taba u drugi kao i spin wheel dok se igra i bira oružje ili gadget je maksimalno dobro izvedeno.

Trenutno malo lovim i rješavam karma misije. Ono što mi se ne sviđa su likovi, barem zasada.
Plus kad čujem ajđegale dobijem čir na želucu. Al dobro, uz vrhunsku igrivost, dosta dobru umjetnu intelegenciju, to mogu progutati.
Očekujem miljardu predobrih skrinova zbog savršene prirode. GG Ubisoft.

*

doktor1

  • ****
  • 1407
Odg: Far Cry 4
« Odgovori #202 : 25. Studeni, 2014., 23:05 »
Ja bi da mogu nosit sva oružja... :mrgreen:
Toliko dobrih igrački, a tako malo prostora... :mrgreen:

*

metalni

  • ****
  • 1762
  • Seoski mudrac
    • My Art Gallery
Odg: Far Cry 4
« Odgovori #203 : 25. Studeni, 2014., 23:15 »
Čekajte samo vas dvojica da se ja dočepam ovoga... Onda ćete vidjeti kako se tuku sati. :bonk:

Odg: Far Cry 4
« Odgovori #204 : 26. Studeni, 2014., 20:37 »
Uspio napokon upogonit igru da radi fluidno bez stutteringa.
Doduše dosta detalja mi je na nižim postvakama od maksimalnih. Medium/High/Ultra, al radi perfektno.
Nakon što sam danas odigrao dva i pol sata u komadu moram priznat da su me impresionirali ovi u Ubisoftu.

Sami lov, atmosfera, živa priroda, craftanje, količina misija i raznolikost.
Lokacije, grafička perverzija, ma sve to navedeno je za dve klase bolje nego u FC3.
Brzina menija i skakanje iz jednog taba u drugi kao i spin wheel dok se igra i bira oružje ili gadget je maksimalno dobro izvedeno.

Trenutno malo lovim i rješavam karma misije. Ono što mi se ne sviđa su likovi, barem zasada.
Plus kad čujem ajđegale dobijem čir na želucu. Al dobro, uz vrhunsku igrivost, dosta dobru umjetnu intelegenciju, to mogu progutati.
Očekujem miljardu predobrih skrinova zbog savršene prirode. GG Ubisoft.
Probaj ovo rješenje koje predlaže doktor ovdje
http://www.bug.hr/forum/topic/pc-igre/far-cry-4/191048.aspx?page=13
ili ovo
http://kotaku.com/how-to-get-far-cry-4-running-more-smoothly-on-pc-1662694149
Ja cu sutra probati. Ali ispada da nije oroblem u grafi kad su preporučene postavke(od Nvidie) high nešto ultra nego u igri(vjerujem da ce to popraviti) kad imaju i problema sa stutterom  i sa gtx 970.  Igra kolko sam je igrao i mene se jako sviđa samo da još poprave ove probleme sa stutterom

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Far Cry 4
« Odgovori #205 : 27. Studeni, 2014., 01:00 »
Savršen prvi posjet Himalaji.
Što sam duže u igri sve mi je bolja i bolja. Šteta što ni ovo ni Unity nije do kraja ispolirano, bili bi vrhunski proizvodi.
Jedino što mi ovdje nikako ne valja, je zasada priča, likovi i glavni junak.

Sve ostalo je totalna uživancija. Umro na najsmješnije načine koje nisam mogao zamisliti.
Makar me u dva navrata igra pošteno naživcirala kada su me živine prekinule u priradanju i planiranom ghost stealthu.
Super su mi ove misije od Longinusa, stealthanje u snježnoj mećavi.



Volio sam oružja u FC3 no ovdje su za tri klase atraktivnija, bolja i vrhunski modelirana.
Ono što mi je turbo smješno je vozni model i kokpit koji su valjda naučna fantastika za Codemasters.  :hihi:

Odg: Far Cry 4
« Odgovori #206 : 28. Studeni, 2014., 15:30 »
Valjda Ubisoft a ne Codemasters
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Far Cry 4
« Odgovori #207 : 28. Studeni, 2014., 17:49 »
Procitaj ponovo i sjeti se Grid Autosporta.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Far Cry 4
« Odgovori #208 : 29. Studeni, 2014., 03:57 »
Okej...
Upravo sam proveo nekakvih 5 sati u igri radeći gotovo ništa...
Igra je ogromna, ali stvarno ogromna. Otić na Himalaju i u apsolutnoj tišini ukrast onaj dragi kamen.

Atmosfera, snježna mećava, prigušivači, stealth je barem 100x bolje napravljeno nego li ona MW2 snježna misija sa Soapom.
Znam da se nemogu mjerit, ali tamo je misija pokušala filmskim scenarijem zrulat, a vodila je igrača za ruku, za razliku od ove koja ipak traži pravi skill i taktiku.
Što se stealtha tiče, ovo je vrh. Ne samo što se tiče gameplaya, nego toliko oružja pogoduje tom načinu igranja da je to milina.

Šteta što nisam snimao točno tu misiju, ali desila mi se savršena situacija. Na svu sreću pod trow opciju bili su mi noževi.
Uletim u snježnu bazu, lijevo podjelim jedan headshot neprijatelju na 9 sati, 3 m desno imao jednog neprijatelja kojeg riješio takedownom i odmah bacio nož na sljedećeg udaljenog pet m (ali perk bacanje noževa).
Da bi mi na to troje tihih ubojstava naletio još jedan lik kojeg sam također riješio nožem van QTE takedowna. Ono rulanje na najjače.
Rijetko koji FPS pruža toliko zadovoljstva. Igra je stvarno čudo. A tek sam zagrebao i projahao prvog slona.
Zrulalo sam i jedan outpost master --> skill, zabava, dizanje stealthaškog ega. (ma šta mi to god značilo).

O.o

Kako rula onaj bacač koji dođe kao sidearm.
Općenito oružja su 10/10. Crafting je također savršen. Side misija je toliko da je to za nepovjerovat.
Baš mi se čini da je količina svega u igru valjda FC3 x3. Raznolikost tih side misija je isto za svaku pohvalu. Ma nema šta, igra je zrulala totalno.
Sada sam se priviknuo i na živine koje smetaju...


Odg: Far Cry 4
« Odgovori #209 : 29. Studeni, 2014., 06:45 »
nisam igro autosport

ae jedva čekam zaigrat ovaj FC4 za koji dan :hug
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9