HCL.HR

Far Cry 4

  • 286 Odgovora
  • 90597 Hitova
*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Far Cry 4
« Odgovori #210 : 29. Studeni, 2014., 22:48 »
Mali dio, da ne spojlam cijelu misija.
Predobre su misije...

Far Cry 4 | Himalaya - Part of impressive stealth mission - YouTube

*

seedorf

  • ****
  • 970
  • My mision is destroy love on planet Earth
Odg: Far Cry 4
« Odgovori #211 : 30. Studeni, 2014., 22:04 »
Igra je ogromna i prekrasna, bas kad otvoris onu mapu zaprepastis se, brijem da nemoze stati na pet monitora. Imam 8 sati u igri a samo sam presao 3 misije. Toliko smeca za istrazit plus pecto sajd misija. Bilo bi dobro kad bi mogao 5 oruzja nosit odjednom, jer sa strijelom,AK-47,prigusivacem i snajperom bi se tu uklopio jedan bacac granata. :D

Uspio maksirat skoro sve, koancno kupio novu grafu.. :hug Ipak morao sam rjesit stuttering, ove dvije komande su mi pomogle:


DisableLoadingMip0="1"
GPUMaxBufferedFrames="1"

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Far Cry 4
« Odgovori #212 : 01. Prosinac, 2014., 00:01 »
Upravo probao igru...

Nisam imao problema s nikakvim lagovima i stutteringom. Sve je na ultra i igra je stvarno prekrasna i fluidna!
Odigrao samo uvod i sretan, no igram polako što zbog vremena, a što zbog drugih igara.

Već vidim da i mi igra mogla trajati (uz pola sata dnevno) negdje do 3.-4. mjeseca kad bi mogao ubosti i GTA V na nekom sniženju...

EDIT:

Hmmm ne znam jesam li u pravu, no čini mi se da u FC3 kad sam kliknuo desni klik, za "napredno" ciljanje, nisam ga morao držat ili se varam?
Ovdje ga moram držati, ali nisam uspio naći u postavkama drugu mogućnost... Možda netko od Vas je?!?

I čini mi se da je igra bolje optimizirana od FC3... Više sam imao frke vrtiti 3. nego li 4.
« Zadnja izmjena: 01. Prosinac, 2014., 15:36 Hrv4tin4 »

*

The one

  • ***
  • 563
  • BMW<3
Odg: Far Cry 4
« Odgovori #213 : 04. Prosinac, 2014., 18:09 »
Moze mi pomoc netko rijesiti lag? igru moram igrati na low i medium i tada nije stabilan fps.
CPU: i5 3550p
GPU:HD 7870 2gb ddr5
8GB ram.
Win 7 64bit?
Gledam na youtube na ovakvim i losijim kofiguracijama igra ide high/very high meni je ovako isto lag na low/medium a jos igram na 1366x768 ne moguce da to nmg pokrenut na high.
? Netko pomoc?
hvala velika.

*

Has

  • *
  • 20
Odg: Far Cry 4
« Odgovori #214 : 05. Prosinac, 2014., 00:01 »
vsync stavi na normal umjesto na sparse.

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Far Cry 4
« Odgovori #215 : 05. Prosinac, 2014., 13:05 »
Za AMD korisnike:

Instalirati 11.2 catalyst beta drivere
Na shortcut ikonu properties u target dodati -disablepagefilecheck
Postaviti u control panelu power options na high performance.
S ovim programom unparkati jezgre http://www.coderbag.com/programming-c/disable-cpu-core-parking-utility
U dokumentima, far cry 4 folder profile.xml promijeniti u ovo: DisableLoadingMip0="1"  GPUMaxBufferedFrames="1"

*donekle* pomaže da bude igrivo. Ima microstuttera i dalje, ali eto barem malo pomaže.

Odg: Far Cry 4
« Odgovori #216 : 05. Prosinac, 2014., 16:51 »
Ne znam jel to meni oci ne rade kako treba ali citam ovdje da je grafika bolja nego u fc3, ali ja nailazim na poprilicno mutne teksture. Znaci prvenstveno teksture kamenja i stijena. Obicno mi to ne bi predstavljalo nikakav problem, ali takvih stvari u trojci nije bilo :solidus:

*

The one

  • ***
  • 563
  • BMW<3
Odg: Far Cry 4
« Odgovori #217 : 05. Prosinac, 2014., 21:11 »
@wyzard hvala puno samo sam stavio  DisableLoadingMip0="1 i ide oko 50-60fps na ultra/very high,igra je fenomenalna :hug
U FC3 sam utukao 30 sati i nije mi bilo dosta,a onda ovo sada pravo osvjezenje,svjidja mi se setting,igra je odlicna!
Odigrao svega 2-3 main story misije ostalo sam sve utukao oko 10 sati na istrazivanje oslobadjanje tornjeva outpostova lov i slicno.
Moram i pohvaliti grafiku :clap:

*

doktor1

  • ****
  • 1407
Odg: Far Cry 4
« Odgovori #218 : 06. Prosinac, 2014., 11:29 »
U novom patchu miču nvidia gemworks efekte...

Added 21:9 aspect ratio support
Added Russian text and subtitles to worldwide game version
Fixed an issue with aim assist
Fixed an issue with grappling if aim button was remapped on another key
Fixed an issue with mouse input
Fixed an issue with movement key binding on mouse buttons
Fixed an issue with Uplay invites in Steam version
Fixed various Controls issues
Fixed various Graphic issues
Fixed various IGE issues
Fixed various Session Browser issues
Fixed various UI issues
NVIDIA graphics preset was removed
Reduced performance drop impact during streaming

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Far Cry 4
« Odgovori #219 : 06. Prosinac, 2014., 11:36 »
Zašto miču gameworks? :ave: :ave: :ave:

*

WEAPONX

  • *****
  • 2209
  • Doom-driven
Odg: Far Cry 4
« Odgovori #220 : 06. Prosinac, 2014., 12:28 »
Baš sada kad sam gotov sa igrom najave novi patch. Zato Unity vjerojatno neću ni pokrenut ove godine.
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.    PREĐENE IGRE | PLAYLISTA | IKONE

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Far Cry 4
« Odgovori #221 : 06. Prosinac, 2014., 13:08 »
:wildboy:

Iz PS4 verzije su već maknuli. Možda da izbjegnu "debates 'n' stuff" :hihi:

Ne znam što bi rekao. Godrays na enhanced je jedina postavka baš na kojoj se vidi velika razlika u osvjetljenju. Bez toga izgleda bezveze.

Odg: Far Cry 4
« Odgovori #222 : 06. Prosinac, 2014., 20:33 »
Znači dns sam kupio Far Cry 4 za ps4 i igra je od početka zanimljiva... i mapa je tako dugačka ima toliko side missija da nikak da krenem sa glavnom pričom ili da prestanem igrati... definitvno su ju podigli na viši nivo nego je bio Fc3, a grafika je 10/10 i najbolje mi je u igri da divlje životinje srede pola neprijatelja kada ih se prizove... eto ekipa uživajte u igri  za sad je sve naj naj :thumbs:

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Far Cry 4
« Odgovori #223 : 11. Prosinac, 2014., 14:46 »
radi ko zmaj igra i na 5870 (medium 1080p). isti fc3 inače samo u planinama, što rula naravno


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

Odg: Far Cry 4
« Odgovori #224 : 14. Prosinac, 2014., 21:36 »
super igra

nego kad ce recenzija

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9