HCL.HR

Far Cry 4

  • 286 Odgovora
  • 90592 Hitova
Odg: Far Cry 4
« Odgovori #225 : 17. Prosinac, 2014., 15:46 »
AMD Athlon II x4 630 2.80 GHz
GTX 460 1gb
8gb ddr2 ram

stavio sam 1.5 patch, DisableLoadingMip0  i  GPUMaxBufferedFrames stavio na 1, sve pogaseno i na low, AO na SSAO i Anti Aliasing na SMAA, fps mi je 25-32.
ima li iko ikakvu ideju da ga dignem malo, bar da ne ide ispod 30?

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Far Cry 4
« Odgovori #226 : 19. Prosinac, 2014., 13:45 »
Ovako, prvi Far Cry sam obozavao, najbolja crytekova igra. Onda je izasla dvojka koja nije imala nikakve veze sa prethodnikom osim u imenu, odustao vec na samom pocetku jer me iznervirao onaj prepredugacki pocetak di te voze u nekom dzipu/kombiju cemugod. Treci dio nisam ni probao, vise volim linearne shootere. Blood Dragon probao i svidio mi se, ali odustao jako brzo.
I reko ajd idem probat 4ti dio samo da vidim kako mi ide (verzija 1.5), ide jako fino, sve na max osim MSAAx2. FPS zna past do 48, ali u 99% slucajeva je na 60. Igra je prekrasna, krajolici su cudesni, jedino zivotinje tj krzno izgledaju nekako cudno, kao i Riley iz Ghosts-a ( neznam zasto ali puno lijepse izgleda bee Mario sa Wii-a ili Fox McCloud u Starfox Adventure na GC-u-mislim iskljucivo na krzno).
Svidja mi se  i stealth pristup, podsjeca me na TLOU, da se dosta toga izbjec ako se suljas, a to mi je bas gust!

I da, proba je trajala kakvih 1:30h, igra mi se dosta svidila...mozda ju i odigram...
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Far Cry 4
« Odgovori #227 : 22. Prosinac, 2014., 19:21 »
Znao sam da ću za pred kraj godine završit samo na dvije igre.
Ovih dana, odnosno zadnjih mjesec i nešto igram samo NBA 2K15 i ovo.

Sada riješio Opium Factory misiju.
Baš jako dobra misija, šteta što uvod u tu misiju nije sadržavao veću količinu neprijatelja.
Al baš znaju s tim Far Cryom pogodit zabavnu i vrhunsku igru.
Panjabi MC nezz, najbolje ikad. <3

:hug :hug

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Far Cry 4
« Odgovori #228 : 04. Siječanj, 2015., 17:43 »

*

Anthony22

  • *
  • 70
  • Šta piješ Koki ?
Odg: Far Cry 4
« Odgovori #229 : 04. Siječanj, 2015., 23:01 »

*

mrmiki

  • n00b
  • 3
  • DKG
Odg: Far Cry 4
« Odgovori #230 : 04. Siječanj, 2015., 23:09 »
Igra se moze preci za 15min (malo manje :-) ). Naleteo sam na snimak, pa da podelim i ovde, ako niste videli :-)

http://youtu.be/ZY3XuKyO2dQ
« Zadnja izmjena: 04. Siječanj, 2015., 23:14 mrmiki »

*

Anthony22

  • *
  • 70
  • Šta piješ Koki ?
Odg: Far Cry 4
« Odgovori #231 : 04. Siječanj, 2015., 23:23 »
Igra se moze preci za 15min (malo manje :-) ). Naleteo sam na snimak, pa da podelim i ovde, ako niste videli :-)

http://youtu.be/ZY3XuKyO2dQ
Vrlo zanimljiv prelazak igre. \:D/
Vjerovatno igra skriva još sličnih čari.

Odg: Far Cry 4
« Odgovori #232 : 14. Siječanj, 2015., 20:18 »
Nakon dugo vremena hejtanja Ubisofta i Uplaya, ipak sam im odlučio dati šansu, napravio račun i kupio Far Cry 4. Skinem igru, pokrenem, odigram 5 minuta i ne mogu dalje. Igra se crasha svaki put kad na onoj početnoj misiji dođem do vodopada. Samo dobijem poruku "Far Cry 4 has stopped working" i baci me na desktop, nikakav error log, ništa. Je li imao tko sličnih iskustava? Konfiguracija je ova iz potpisa, Windows 8.1. E, da, drivere updateao jučer direktno preko GeForce experiencea.

Ignorirajte, sredio preko onog Uplayevog featurea koji provjerava fajlove igre. Našao je 16 corupted fajlova, a igru skinuo pol sata prije toga :fpalm: =D>
« Zadnja izmjena: 14. Siječanj, 2015., 20:36 blowfish »
Bought a new boomerang. Can't throw away my old one.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Far Cry 4
« Odgovori #233 : 15. Siječanj, 2015., 13:08 »
Escape from Durgesh Prison Walkthrough | Far Cry 4 [UK] - YouTube
"Spomenuti DLC fokusiran je na bijeg Ajaya i Hurka iz Yuma zatvora. Nenaoružani, igrači će u ulozi spomenutih likova, morati kompletirati brojne izazove kako bi pronašli oružje i otključali nove skillove. Cilj ovih time trial zadataka uglavnom se svodi na jurnjavu do zacrtanog extraction pointa, kako bi se pripremili za finalni napad na snage Yume.

Escape from Durgesh Prison donosi i novi “risk versus reward” princip koji uključuje permadeath – jednom kada igrač pogine u ovom DLC-u, igru će morati nastaviti od samog početka igre (dakle, natrag u zatvor na startnu točku, bez oružja..), a takvo što znat će cijeniti hardcore igrači, kojima u posljednje vrijeme nedostaje izazova.

Ovaj DLC moguće je igrati i solo i u društvu, a isti donosi i brojne leaderboardse, kako bi igrači mogli međusobno usporediti svoja postignuća
"

Rula.

*

The one

  • ***
  • 563
  • BMW<3
Odg: Far Cry 4
« Odgovori #234 : 15. Siječanj, 2015., 15:10 »
Ne rula.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Far Cry 4
« Odgovori #235 : 15. Siječanj, 2015., 15:53 »
Objasni. :tired:

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Far Cry 4
« Odgovori #236 : 15. Siječanj, 2015., 15:56 »
Objasni. :tired:
Možda mu smeta što će morat bit nenaoružan ili što ima permdeath. Ova CoD—om zadojena generacija ne voli takve stvari.

Odg: Far Cry 4
« Odgovori #237 : 05. Veljača, 2015., 16:17 »
Kao i obično Micek kasni s aktualnim naslovima al kog briga lol
Dakle na red je stigao i novi daleki plač i imam sad nekih 20 sati u igri.
Prije svega ima tu dosta poboljšanja ponajprije u priči i grafici.
Priča jest skoro isti drek ko i u trojci ali ima mi nekog smisla više ngo tinejđer koji je pao s neba i za 5 minuta pobio pol otoka.

Životinjski svijet su digli na novu razinu i nadmašili sami sebe :ave:
Krzno <3
Nezz bila situacija di je nosorog popizdio zaletio se u kamion i šutnuo mi ga 2 cm iznad glave, dva medvjeda se počela tuć usred šume, (jebeno je izgledalo), zajašem slona koji se poji na rijeci prijeđem s njim rijeku, siđem, frajer se vrati na drugu obalu :ave:, kako se tigrovi šuljaju kroz prašumu ma fenomenalno osim jedne stvari.
Orlovi :hihi:
koji kurac je s tim orlovima i koji kurac je Ubisoftu da su ih napravili toliko agresivnima :hihi:
Svakih pet min mi skaču na glavu, čim dodjem negdje di su moji počnu se panično derat i pucat rafale po zraku ja nezz panika sve u 16, jebote orlovi.
Zmajevi iz Skyrima su kurac za far cry 4 orlove.
MOrao sam si dić težinu na hard, preglupi su mi jednostavno vojnici na normal.
Naletio na par bugova. Šuljam se liku (bila je misija oslobađanja taoca) dođem frajeru iza leđu i sa prigušivaćem mu strpam jedan jedini metak u glavu. Vojnik umjesto da padne frajer odleti 50 metara u zrak ko da sam mu 10 mina stavio pod noge nezz :hihi:
Žalim kaj nisam to slikao prelol.
Uspio sam zapet između dva auta, neka trupla u jednoj pećini su lebdjela 3 metra u zraku i tako, klasika.
Zatim onaj klasični Ubisoft loot. Idi na vrh planine muči se spustit u guduru skroz do dna pećine u mrak gdje nitko nije bio godinama da bi u sanduku našao rabljeni kondom :ave:
znam da je loot random al jebote daj ajde.
nezz ubisoft svaka vam čast
Uglavnom igra je ogromna i predivna u to se ne sumnja, neke misije rulaju, neke baš i ne al opet imam dojam da je pun kurac toga nabacano na mapu samo reda radi bezveznih poluquestova (tipa oni posteri i druge gluposti)
One misije za onog modnog dizajnera mi rulaju najviše. Kako uloviti rijetku ribu ?Bacite 8 C4 komada ekploziva u rijeku i kabum xd
Onaj elephant gun :ave: Nezz najbolje oružje ikad, pa pobogu zašto nemogu smicat slonove ? Mislim mogu al čemu gubljenje karme, aha oni su kao dobri.
Destrukcija i neke sitnice su malo poboljšane ali dojam da igram Far Cry 3.5 je tu i jak je.
Zadovoljan ali ne i oduševljen
« Zadnja izmjena: 05. Veljača, 2015., 16:21 MaliMicek »
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

sas.T

  • *
  • 68
Odg: Far Cry 4
« Odgovori #238 : 05. Veljača, 2015., 16:23 »
Orlovi.. :loludara: :hihi:
Otkad sam upoznao ljude, zavolio sam životinje...

*

StreetFigter88

  • **
  • 409
  • Neki n00b mi je ukrao prethodni avatar :(
Odg: Far Cry 4
« Odgovori #239 : 05. Veljača, 2015., 19:08 »
Evo čisto informativno:
Novi daleki plač mi na istoj konfi na istim podesavanjima radi bolje nego 3. daleki plač.
u 3. dalekom plaču 35 konstantnih fps-a
u 4. delu 45 fps-a
Drajveri cine cuda.
Skrilex je Mocart 21. veka !!!!

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9