HCL.HR

Grand Theft Auto 5

  • 3111 Odgovora
  • 944343 Hitova
*

legia

  • *
  • 30
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2220 : 26. Travanj, 2015., 15:29 »
Meh video ce kasniti, tek ce biti nocas, Autorka prava :-(

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2221 : 26. Travanj, 2015., 21:18 »
Jos jedna zanimljiva informacija za ekipu sa extra sporim internetom kao kod mene. Vec 4 dana pokusaem hostat zadnji heist odnosno 2. setup zadnjeg heista, i nema sanse, ne mogu ga ni pokrenuti. Ali ako zeltie igrati bilo kako, joinajte se kod druge ekipa koja moze hostat , jer izgleda da nije isto ako se joinas ili ako ti sam hostas job. Tako da, pokusajte pa javite, zanima me da li je samo kod mene tako ._.'

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2222 : 26. Travanj, 2015., 21:26 »
Pa normalno da nije isto! Upload je najbitniji. Ako Vam je los upload... Nista od heistova kad je gužva vikendom

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2223 : 26. Travanj, 2015., 21:58 »
Ma da, a bog dao upload trga :D

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2224 : 26. Travanj, 2015., 22:04 »
Mi smo upravo završili 4. heist u roku od cca 2 sata sa svim setup misijama.

Sutra dobijete video samo za glavni heist ;)

Cole, Des3InY, Hrv4tin4 i posebna hvala Benixu koji nam je večeras bio od velike pomoći i s dobrom konekcijom!

*

des3iny

  • ****
  • 1506
  • xD xD xD
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2225 : 26. Travanj, 2015., 22:15 »
posebna hvala Benixu koji nam je večeras bio od velike pomoći i s dobrom konekcijom!
i sa platinama :D

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2226 : 26. Travanj, 2015., 23:04 »
https://gta-mp.net/

sta je ovo, je li legalno i kako koristiti, jel zna neko?

i jos jedno pitanje, kako uraditi screenshot kada igram kampanju na gta 5?

*

zg_rider111

  • ****
  • 1636
  • ಠ_ಠ
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2227 : 26. Travanj, 2015., 23:33 »
Taj mod je još u razvoju tako da ništa od toga još. To će ti bit nešto na foru MTA/SA:MP (koji su bili mp modovi za GTA SA)

Osim toga kojeg si linkao postoje još dva, MULTIV i FiveM (tvorca alterIWneta ako neko zna?)


Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2228 : 27. Travanj, 2015., 00:13 »
Taj mod je još u razvoju tako da ništa od toga još. To će ti bit nešto na foru MTA/SA:MP (koji su bili mp modovi za GTA SA)

Osim toga kojeg si linkao postoje još dva, MULTIV i FiveM (tvorca alterIWneta ako neko zna?)

Pa kako se rockstar ne bori protiv toga, s obzirom da ce i pirati moci igrati ovako online ?

*

legia

  • *
  • 30
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2229 : 27. Travanj, 2015., 01:34 »
Evo ga dugo ocekivani video xD, Lajkujte--Dislajkujte, komentirajte i preplatite se ;)
GTA V Online - Karera

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2230 : 27. Travanj, 2015., 06:57 »
Evo nas momci.

Ovo je slavni 4. heist sa Trevorom! Uspjeli smo iz 2 ga preći bez problema.
Uostalom pogledajte i samo i vidite što se na kraju dogodilo Trevoru...

http://youtu.be/kyaYcpQtLQ4

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2231 : 27. Travanj, 2015., 08:37 »
4. heist jedan od najlaksih, treci mi je za sada najtezi, peti je isto jako lagan lol. Ne znam na koju foru su ih tako podijelili. :chair:

edit: btw wtf se dogodio na pocetku heista, izgubili se ? hahaha
« Zadnja izmjena: 27. Travanj, 2015., 08:39 PDFdoc »

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2232 : 27. Travanj, 2015., 09:01 »
4. heist jedan od najlaksih, treci mi je za sada najtezi, peti je isto jako lagan lol. Ne znam na koju foru su ih tako podijelili. :chair:
edit: btw wtf se dogodio na pocetku heista, izgubili se ? hahaha

Znaš onu kud svi tud i mali Mujo... Netko tko je bio 1. je krivo skrenuo i svi smo pošli za njime.

Najlakši je 1. heist. Ali nije problem u tome što je lako ili teško. Jeidni problem je s kime igraš!
Ako imaš dobre igrače i svi se razumijete i imate voice chat onda je to milina i možete čuda napravit!
Mi smo imali primjer prekjučer kad smo trojica rasturali, a neki klinac koji je s nama igrao je stalno umirao na setupu... I nema tu lijeka...

Nije uopće stvar ikakve težine heistova, nego je samo stvar u kakvu ekipu upadneš.
Mi namjerno ne igramo heistove okolo s random ekipom i ovo nam je sve 1. puta tako da ne znamo ni sami što će se dogoditi i kuda trebamo ići.
Plan nam je od svakog od nas proći sve heisteve.

Zaboravili smo snimati, ali setup misije za 4. heist su vrhunske. Također zahtjevaju veliku koordinaciju i suradnju. Nisu baš tako lagani kao što ti pričaš ili si možda odigrao samo glavni heist s nekom ekipom, a setupe nisi niti prošao.

Kad smo napali LOST i to smo još morali raditi jednako kao u završnom setupu za 3. heist. Tako da nas nitko ne skuži... Nas 4 sa snajperima polako i udri. I nismo ništa morali ponavljati. Samo je bitna ta suradnja i da su svi igrači s kojima igraš dobri inače možeš igrati i 10 sati bez da riješiš ijedan setup, a kamo li glavni heist...

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2233 : 27. Travanj, 2015., 09:34 »
Rijesio sam ja vec sve heistove i sve setupe, sad ih ponovo prelazim na kompu. I iskreno finale treceg heista je najteze za sada odnosno trazi dosta koordinacije izmedju igraca, mislim nista to nije tesko ali ono, zahtjevnije je od ostalih definitivno. Finale petog...eto vidjet ces da ne spoilam.

Ajd me invite veceras budem ja probo s vama.

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2234 : 27. Travanj, 2015., 09:36 »
Ništa od nas večeras.
Radimo i nemamo vremena. Rekli smo najvjerovatnije srijeda predvečer jer Cole radi noćne. Meni pak danas i sutra ne paše u to doba jer radim popodne.

I koji ti je nick na RGSC?

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9