HCL.HR

Guild Wars 2

  • 644 Odgovora
  • 147207 Hitova
*

MrVivi

  • **
  • 287
Odg: Guild Wars 2
« Odgovori #375 : 23. Siječanj, 2012., 14:21 »
ja cu probat tutoriale i onda stajem

Odg: Guild Wars 2
« Odgovori #376 : 23. Siječanj, 2012., 14:31 »
iskreno ovo mi je jedina igra u kojoj mi je žao odigrati betu, želim 100% kompletnu igru koju ću zaigrati od prvog dana, samo ne vjerujem da ću se uspjeti oduprijeti iskušenju ako mi se nađe beta inv u rukama.

samo ga ti proslijedi meni xD

Odg: Guild Wars 2
« Odgovori #377 : 23. Siječanj, 2012., 14:54 »
igrat cu betu da vidim kakva je. nisam lud da se pretplacujem, lol
''The curse of much knowledge is often indecision.'' - Paarthurnax, Skyrim

*

Vujkan

  • **
  • 501
Odg: Guild Wars 2
« Odgovori #378 : 23. Siječanj, 2012., 16:52 »
Since they have recently completed closed beta testing, ArenaNet have announced that they will kick off Guild Wars 2 open beta in March.


Odg: Guild Wars 2
« Odgovori #379 : 23. Siječanj, 2012., 17:23 »
igrat cu betu da vidim kakva je. nisam lud da se pretplacujem, lol

gw2 nema pretplatu.

*

Don

  • *
  • 147
Odg: Guild Wars 2
« Odgovori #380 : 23. Siječanj, 2012., 19:45 »
Ja cu igrat sa Asurama i Humanima jer ih ne želim kasnije, da ne pokvarim priču.



Divne vijesti :)
« Zadnja izmjena: 23. Siječanj, 2012., 23:30 Don »

Odg: Guild Wars 2
« Odgovori #381 : 23. Siječanj, 2012., 20:23 »
igrat cu betu da vidim kakva je. nisam lud da se pretplacujem, lol

gw2 nema pretplatu.
nema? o super. ali opet da cu moci kupit.  :wildboy:
''The curse of much knowledge is often indecision.'' - Paarthurnax, Skyrim

*

Don

  • *
  • 147
Odg: Guild Wars 2
« Odgovori #382 : 23. Siječanj, 2012., 23:26 »
Guild Wars 2 nema pretplate nego se samo kupuje box odnosno digital download. Zasada se nagađa o cijeli izmedu 50 do 60$ što bi bilo izmedu 250 i 320 kuna što je više nego prihvatljivo za igru koja nema mjesečnu pretplatu.

Osim preko Infomarka i GMC-a ( kompanije koje će slati box art) u hrvatskoj, možeš naručiti i preko Amazona i ostalih stranih firmi.

Ako ne patiš od kutije onda ćeš moći naručiti i preko Steama ( vjerovatno jer su svi ostale igre od NCSofta dostupne preko Steama ), ili vjerovatno preko službene stranice. [ Digital Download ]

Ako čitam između redaka na njihovom blog postu, rekao bih da će Ožujak i Travanj biti Open Beta pošto su rekli da neće puštati gamere u CBT, a ako kažu da će otvorit betu u Ožujku i Travnju za gajmere onda to mora biti Open Beta.

Ako je to tako onda bih rekao da nas release čeka oko Svibnja, rečeno je već par puta da će Open beta biti jako blizu releaseu.

Računam na kraj Veljače da kažu pravi datum. :clap:

 :piva:
« Zadnja izmjena: 23. Siječanj, 2012., 23:28 Don »

Odg: Guild Wars 2
« Odgovori #383 : 24. Siječanj, 2012., 01:20 »
Nove informacije o beti. Za neke razočaravajuće, ali meni je tako bolje.

Citat:
Ok, to clarify a couple of points:

We purposely didn’t use the term “Open Beta”, we mentioned Beta Events. To some people Open Beta means unlimited access to the game and everybody on the interwebs can play it. This is not what we will do.

We will do Beta Weekend Events. Those of you who played Guild Wars might already be familiar with the concept. It means that many of you (like the blogpost says) will get a chance to participate in specific Events, but access won’t be unlimited – there will be some kind of selection criteria and the beta period will usually start on a Friday and end on the following Sunday.
http://www.guildwars2guru.com/forum/showpost.php?p=1070552&postcount=652

Dakle, gw2 uopće neće imati OPEN betu, već više beta eventa za koji se možete prijaviti, kada za to dođe vrijeme. Tu se radi o beta vikendima gdje probate igru, koja će biti limitirana. Ovo su tako radili i za gw1, i po meni to je bolje, jer neću imati spoilere i kad zapravo zaigram igru bit ću oduševljen.

*

Don

  • *
  • 147
Odg: Guild Wars 2
« Odgovori #384 : 24. Siječanj, 2012., 09:56 »
A oni dobiju tonu feedbacka jer će raja navalit na te vikende.

Super ideja im je, ali nisam znao da su se predomislili oko otvorene bete.

*

Vujkan

  • **
  • 501
Odg: Guild Wars 2
« Odgovori #385 : 24. Siječanj, 2012., 13:03 »
yep to ce biti ok :) do dode gw 2 van vec cu u teri biti 60 lvl :P

Odg: Guild Wars 2
« Odgovori #386 : 24. Siječanj, 2012., 14:40 »
A oni dobiju tonu feedbacka jer će raja navalit na te vikende.

Super ideja im je, ali nisam znao da su se predomislili oko otvorene bete.

nisu se predomislili, nikad nisu eksplicitno rekli 'open beta', već samo 'closed beta' i 'beta event'. Ovako su radili za gw1, logično je bilo (a i mnogi su očekivali) da će tako raditi i za gw2.

*

Vujkan

  • **
  • 501
Odg: Guild Wars 2
« Odgovori #387 : 24. Siječanj, 2012., 16:21 »
jel ce biti moguce od open bete samo subati acc ubaciti key i nastaviti igrati???

Odg: Guild Wars 2
« Odgovori #388 : 24. Siječanj, 2012., 17:18 »
jel ce biti moguce od open bete samo subati acc ubaciti key i nastaviti igrati???

neznam o ćemu pričaš, ali trenutno neznamo ništa kako će beta event izgledati. Samo znamo da će trajati jedan vikend.

*

Don

  • *
  • 147
Odg: Guild Wars 2
« Odgovori #389 : 24. Siječanj, 2012., 17:47 »
" The feedback from these tests will determine when we will do public beta tests"

Istina. Eksplicitno "Open " nikada nije kazano.

Ja mislim da on misli hoće li moći koristiti isti account nakon bete. Možemo samo pretpostavljat!

Likovi će se sasvim sigurno brisati, to možemo zaključit na temelju svih beti ikada napravljenih, a hoćeš li moći samo dodati key u već postojeći account neznamo još.

Postojat će beta eventovi kroz ožujak i travanj koji će trajati samo preko vikenda.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9