HCL.HR

League of Legends

  • 1908 Odgovora
  • 567051 Hitova
*

Tyga

  • *
  • 127
Odg: League of Legends
« Odgovori #1665 : 16. Veljača, 2015., 16:23 »
Netko duo na eastu,silver 3 sam?

Odg: League of Legends
« Odgovori #1666 : 16. Veljača, 2015., 19:01 »
Ja sam također odustao od igre za sada. Svakim danom sve više problema. Također mi se zamrzne komp pa ga moram resetirat (zbog cega mi je pao sistem),morao sam resetirat internet malo-malo jer jednostavno zablokira i jos sto drugih problema. Od kad sam izbrisao igru vise nemam problema. Sad sam se prebacio na hearthstone :)
Meni se zna zablokirat u rankedu ucita mi se do 100% i onda blokira u veci slucajeva kad se to desi ugasim sve i onda sse ne mogu logirat kaze mi da server ne reagira

*

Fuker

  • **
  • 153
Odg: League of Legends
« Odgovori #1667 : 16. Veljača, 2015., 20:28 »
I meni je znalo biti tako. Ja uđem u igru i onda 10min normalno igram pa 10min šteka i moram cekat da se vrati u normalu,a ako izađem skroz ne mogu se više vratit. S grafikom sam imao problema jer razlika između low i high je bila samo u tome što se trava ne mrda i da na low likovi izgledaju zeru tamnije,a izoštrenost slike cijele mape je 95% ista,a pošto imam slabiji laptop to mi je zadavalo probleme. Sad kad malo bolje razmislim vecinom sam bio ljut,frustriran i nabrijan zbog tog sto mi igra steka,a ne zbog nekih"nooba" ili slicno.

*

Shicko

  • ***
  • 851
Odg: League of Legends
« Odgovori #1668 : 16. Veljača, 2015., 20:29 »
Igra vam tako štela jer vam se grafička pregrijava, tako da nemojte krivit igru šta imate sustav star 5 godina.

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: League of Legends
« Odgovori #1669 : 16. Veljača, 2015., 21:23 »
Zašto mi se to onda ne događa u drugim igrama i zašto mi se to nije događalo u predsezoni?

*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Odg: League of Legends
« Odgovori #1670 : 16. Veljača, 2015., 22:42 »
Igra vam tako štela jer vam se grafička pregrijava, tako da nemojte krivit igru šta imate sustav star 5 godina.

Ne mora biti do grafičke, ali do njihovog sustava da.

Zašto mi se to onda ne događa u drugim igrama i zašto mi se to nije događalo u predsezoni?

Ja imam LoL instaliran na 4 računala, i na svakom radi. I svim mojim frendovima svima radi.

Da, dešavaju se nekada problemi sa clientom itd., ali sve u svemu radi. Za svaki problem većinom postoji rješenje.
I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

Odg: League of Legends
« Odgovori #1671 : 16. Veljača, 2015., 23:08 »
Ma ja nema porblema sa kompom nov je!Mene  client zajebava to mi se pocelo desavat poslije jednog patcha ali neznam tocno kojeg, ja mislim ono kad je bio black screen u diru. U principu svaki treci cetvrti gejm moram u tasku gasit igru i opet uc ako mi dozvoli client ako ne pricekat 10,15min cca

*

Fuker

  • **
  • 153
Odg: League of Legends
« Odgovori #1672 : 16. Veljača, 2015., 23:23 »
Dok je bila stara mapa i sve ostalo nisam imao puno problema s igrom,tu i tamo je znalo malo zezat,al zanemarivo. Kada je dosla nova mapa u pocetku nije bilo problema,ali svakim novim dodatkom sam osjetio promjene i sve vise poteskoca s igrom. To sto vama radi igra savrseno i vasim prijateljima me ne briga,jer meni ne radi. Jedino mi je krivo sto kako igra ide dalje jednostavno su zanemarili nas sa slabijim racunalima iako su rekli da napredak igre nece imat utjecaj na doticnima ipak razlike ima i to ogromne. Vec kad nam je igra radila ok do predsezone pa zasto nam onda ne bi radila i sada?

Mislim briga me,samo shvatite da mi,koji se sada zalimo na igru nismo imali problema do sada i da je riot rekao da ih necemo ni imati,al eto ni prvi ni zadnjiput da jedu govna. 

*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Odg: League of Legends
« Odgovori #1673 : 16. Veljača, 2015., 23:40 »
Ma ja nema porblema sa kompom nov je!Mene  client zajebava to mi se pocelo desavat poslije jednog patcha ali neznam tocno kojeg, ja mislim ono kad je bio black screen u diru. U principu svaki treci cetvrti gejm moram u tasku gasit igru i opet uc ako mi dozvoli client ako ne pricekat 10,15min cca

Ovisi o jednoj stvari. Ako recimo, čim krene loading (ali da nisu svih 10 igrača spojeni) i ti alt tabaš, dosta često će  zezati. Velik broj ljudi radi tu grešku.

Dok je bila stara mapa i sve ostalo nisam imao puno problema s igrom,tu i tamo je znalo malo zezat,al zanemarivo. Kada je dosla nova mapa u pocetku nije bilo problema,ali svakim novim dodatkom sam osjetio promjene i sve vise poteskoca s igrom. To sto vama radi igra savrseno i vasim prijateljima me ne briga,jer meni ne radi. Jedino mi je krivo sto kako igra ide dalje jednostavno su zanemarili nas sa slabijim racunalima iako su rekli da napredak igre nece imat utjecaj na doticnima ipak razlike ima i to ogromne. Vec kad nam je igra radila ok do predsezone pa zasto nam onda ne bi radila i sada?

Mislim briga me,samo shvatite da mi,koji se sada zalimo na igru nismo imali problema do sada i da je riot rekao da ih necemo ni imati,al eto ni prvi ni zadnjiput da jedu govna. 

Koje računalo imaš?
I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

*

Fuker

  • **
  • 153
Odg: League of Legends
« Odgovori #1674 : 17. Veljača, 2015., 01:54 »
Laptop kupit prije 4 godine. Da ti kazem sad jacinu,dijelove i ta sranja to ne mogu jer se ne razumiem previse u taj dio,a i trenutno je krepo sistem na njemu pa ne mogu ni vidit. Ugl ispunjavam sve zahtjeve da bi igru igrao na minimumu bez problema,sto sam i radio do ove predsezone.

Odg: League of Legends
« Odgovori #1675 : 17. Veljača, 2015., 08:43 »
Kolko se max moze dobit lp-a po gejmu?

*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Odg: League of Legends
« Odgovori #1676 : 17. Veljača, 2015., 11:43 »
Kolko se max moze dobit lp-a po gejmu?

30-40? Ja sam u plat 1 sada dobivao i po 26 LP, ali to je P1, prošle sezone u silveru ili goldu brijem da sam dobio i 30-40 LP
I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

*

StreetFigter88

  • **
  • 409
  • Neki n00b mi je ukrao prethodni avatar :(
Odg: League of Legends
« Odgovori #1677 : 17. Veljača, 2015., 18:32 »
I meni je počelo da šteka, mogao sam da snimam u 60fps, a sad ne mogu da igram u 30fps, fps u AC:BF mi je inače 25-35 ma max.
LOL:0 Problemi:10000 Igrači : -999
Skrilex je Mocart 21. veka !!!!

*

Shicko

  • ***
  • 851
Odg: League of Legends
« Odgovori #1678 : 18. Veljača, 2015., 02:52 »
Lol ima tonu problema, ali performanse nisu jedan od njih, do tebe je.

*

Fuker

  • **
  • 153
Odg: League of Legends
« Odgovori #1679 : 18. Veljača, 2015., 09:32 »
Što nam je neko inteligentan

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9