HCL.HR

League of Legends

  • 1908 Odgovora
  • 567060 Hitova
*

karlo13

  • n00b
  • 2
Odg: League of Legends
« Odgovori #1590 : 24. Siječanj, 2015., 11:59 »
Za nagradnu igru: Zašto Zilean oživi Teemu? Da opet može umrijet. :chair: pozz iz BiH!

*

imagineak

  • **
  • 238
  • And it's Freddie Mercury!
Odg: League of Legends
« Odgovori #1591 : 24. Siječanj, 2015., 12:41 »
I evo, prije nego li sam dobio rak, obrisao sam League of legends, službeno.
Toliko sam vremena uložio u napredovanje da bih došao do Gold 2, gdje sam I dalje ovisio o "glupoći teama". Na Eastu je u lower elo teško napredovati jer pobijeđuje onaj tko ima manje retardiran tim a ne onaj tko igra bolje. Iz Golda 2 iz zadnje sezone, evo mene u Silver 4 nakon 2 pobijede i 8 izgubljenih rundi.

Par AFK igrača, 99% ih je sa negativnim stavom, igrao sam sa 2 bronze. U svim rundama sam obavio svoje, ali ne mogu sam ništa. Uvijek sam pristojan i dajem sve od sebe. Napokon uđem u Gold 2 i krenem igrati sa zadovoljstvom jer više nije toliko loše. Onda me bace u Silver 4 gdje nikad ni u životu nisam bio.

Dakle, sretno vam svima bilo. Čisto sam razočaran s ovom zajednicom. 98% igrača je dobilo Mystery skinove a zapravo 98% igrača treba banat.

Također da i napomenem da mi je poznanik koji je bio u Silver 1 zadnje sezone, ušao u Bronze 3 nakon što je pobijedio 7 a izgubio 3.

Svaka čast.
"Dreams feel real while we're in them. It's only when we wake up that we realize something was actually strange. "

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: League of Legends
« Odgovori #1592 : 24. Siječanj, 2015., 12:43 »
Meni je LoL nakon Dote postao puno puno dosadniji. Odigrao sam samo placment mečeve i završio 4-6, Silver V. I to je to, više mi se neda.

*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Odg: League of Legends
« Odgovori #1593 : 24. Siječanj, 2015., 12:56 »
I evo, prije nego li sam dobio rak, obrisao sam League of legends, službeno.
Toliko sam vremena uložio u napredovanje da bih došao do Gold 2, gdje sam I dalje ovisio o "glupoći teama". Na Eastu je u lower elo teško napredovati jer pobijeđuje onaj tko ima manje retardiran tim a ne onaj tko igra bolje. Iz Golda 2 iz zadnje sezone, evo mene u Silver 4 nakon 2 pobijede i 8 izgubljenih rundi.

Par AFK igrača, 99% ih je sa negativnim stavom, igrao sam sa 2 bronze. U svim rundama sam obavio svoje, ali ne mogu sam ništa. Uvijek sam pristojan i dajem sve od sebe. Napokon uđem u Gold 2 i krenem igrati sa zadovoljstvom jer više nije toliko loše. Onda me bace u Silver 4 gdje nikad ni u životu nisam bio.

Dakle, sretno vam svima bilo. Čisto sam razočaran s ovom zajednicom. 98% igrača je dobilo Mystery skinove a zapravo 98% igrača treba banat.

Također da i napomenem da mi je poznanik koji je bio u Silver 1 zadnje sezone, ušao u Bronze 3 nakon što je pobijedio 7 a izgubio 3.

Svaka čast.

Gluposti.

Ja sam prošle sezone iz D5 pao u S1 nakon promo, nitko ne zna zašto, u roku 3 dana sam se vratio natrag u Plat, a onda malo zatrollao do Diamonda. Ove sezone nakon promo D5 sam završio u P1. A prošle godine sam odigrao prijatelju (ako hoćeš potražim sliku) gdje sam mu winao 9-1 gejm, iz B1 je završio u S1 sa nekim G3-G4 mmr.

Ako si dovoljno dobar podignuti ćeš se, meni osobno igrati od bronze-gold je kao da igram protiv AI u većini slučajeva, jedino ako razmišljam o nečem drugom i dam 4 killa napočetku ^^ ...jučer sam igrao Nidalee vs Leblanc i Yasuo na mid (mislim oboje silver) i imao veći farm i 2 killa naspram njih u lejnu.

NHF, ali te gluposti "teško je", samo pokazuje da trebate još proraditi na igri. Dosta ljudi ovdje na forumu me i kontaktiralo i igrali smo i custom 1 vs 1 i našli neke greške koje su popravili itd. Kao što i ja radim greške, tako i ostali rade greške, summary - svi radimo greške.

Ne znam koliko gejmova smo igrali ja i Shazzam gdje je jedno od nas radilo ogromne greške i gubili mečeve zbog toga :clap::clap:
I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

*

toonooby

  • n00b
  • 1
Odg: League of Legends
« Odgovori #1594 : 24. Siječanj, 2015., 13:14 »
-Koliko Deathova (smrti) Teemo moze imati ?
-Ne dovoljno  =D>
« Zadnja izmjena: 24. Siječanj, 2015., 13:24 toonooby »

Odg: League of Legends
« Odgovori #1595 : 24. Siječanj, 2015., 13:29 »
To je razumno da svi radimo greške, ali veliki je broj onih koje boli neka stvar za te greške i jednostavno ne žele da mijenjaju, ili ukoliko im daš savjet odmah krenu u flejmanje.

*

LuXzYea

  • *
  • 68
  • Gamer
Odg: League of Legends
« Odgovori #1596 : 24. Siječanj, 2015., 14:33 »
Za nagradnu igru: Što je teemo na brodu? Captain Teemo on duty!!!

*

Shicko

  • ***
  • 851
Odg: League of Legends
« Odgovori #1597 : 24. Siječanj, 2015., 14:49 »
Evo i ja san ima jako glup tim 10 puta i zahvaljujuči tome šta je u protivničkom timu bilo više afk-ova nemo u mom dobia 2 puta.

I sad san u bronci, i znate šta.

Nisan odavno ovoliko uživa u game-u. Igram nove champove u rankedu, mogu nadigrat sve, netrebam se uopče trudit. Da san baren pa u broncu 5.

Odg: League of Legends
« Odgovori #1598 : 24. Siječanj, 2015., 19:45 »
Kad se zavrsava nagradna igra ?  :D
« Zadnja izmjena: 24. Siječanj, 2015., 20:02 immexbeatz »

*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Odg: League of Legends
« Odgovori #1599 : 24. Siječanj, 2015., 22:54 »
Evo i ja san ima jako glup tim 10 puta i zahvaljujuči tome šta je u protivničkom timu bilo više afk-ova nemo u mom dobia 2 puta.

I sad san u bronci, i znate šta.

Nisan odavno ovoliko uživa u game-u. Igram nove champove u rankedu, mogu nadigrat sve, netrebam se uopče trudit. Da san baren pa u broncu 5.

Znam par likova koji alt accountove dovuku u bronze 5 da trollaju ^^
I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

Odg: League of Legends
« Odgovori #1600 : 25. Siječanj, 2015., 00:48 »
Za nagradnu igru: Koliko Teemoa treba da se promjeni žarulja? Nijedan, ne treba lampica u paklu.
Spavam, radim, jedem, pijem i igram video igrice.

*

Shazaam

  • *****
  • 2278
  • But it was so artistically done...
Odg: League of Legends
« Odgovori #1601 : 25. Siječanj, 2015., 02:34 »
Vidim da su vicevi već počeli padati, a neki su me i dobro nasmijali. Fino ekipa samo naprijed :ementaler:

Nagradna igra traje do utorka 27.01. u 20:00 ću objaviti ime pobjednika i istome poslati kod za RP privatnom porukom u inbox.

Sretno!

Čudi me kako nitko nije još spomenuo Cho'gatha i Teemu u vicu :ementaler: , ali eto vam ideje za pobjednički :D

Odg: League of Legends
« Odgovori #1602 : 25. Siječanj, 2015., 03:05 »
Koja je razlika izmedju teemoa i warda ? :3

-Teemo moze hodat xD

Odg: League of Legends
« Odgovori #1603 : 25. Siječanj, 2015., 07:57 »
Za nagradnu igru :
-Zašto je Cho'Gath pojeo svijet ?
-Zato sto je Teemo bio u njemu . :clap:
« Zadnja izmjena: 25. Siječanj, 2015., 09:24 Fizz »

Odg: League of Legends
« Odgovori #1604 : 25. Siječanj, 2015., 10:34 »
Za nagradnu:
Što Teemo radi sam na Baronu?
-Hoće ukrasti last hit.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9