HCL.HR

League of Legends

  • 1908 Odgovora
  • 567292 Hitova
*

Shazaam

  • *****
  • 2278
  • But it was so artistically done...
Odg: League of Legends
« Odgovori #1620 : 27. Siječanj, 2015., 20:05 »
Pobjednik prve nagradne igre je PetarSlavić s vicem:

"Teemo je toliko zao i pokvaren da ga ni Amumu nije htio za prijatelja."  :piva: =D>

Čestitam Petre! Provjeri inbox za svojih 1780 RP.

Hvala i ostalima koji su sudjelovali, pratite League of Shazaam, bit će još nagradnih igri kroz serijal.

Odg: League of Legends
« Odgovori #1621 : 27. Siječanj, 2015., 20:06 »
Cestitam pobjedniku, zasluzio je! :thumbs:

Odg: League of Legends
« Odgovori #1622 : 27. Siječanj, 2015., 20:48 »
Za nagradnu igru:
-Kuc,kuc!
-Tko je?
-Teemo.
-Koji Teemo?

Par sekundi kasnije,otvaram vrata,nema nikoga.

...bemti passive! :chair:

Odg: League of Legends
« Odgovori #1623 : 28. Siječanj, 2015., 19:43 »
Hoce neko trade ? :3

Eu Ne account 30 lvl silver 3 u s4 ima 2 skina royal shaco i assasian master yi ima 30+ champa 
Nick : jinchurik

*

ocheoo

  • n00b
  • 1
Odg: League of Legends
« Odgovori #1624 : 28. Siječanj, 2015., 21:13 »
svaki champ moze ownat, samo ga treba nauciti dobro :D

Odg: League of Legends
« Odgovori #1625 : 29. Siječanj, 2015., 08:42 »
Je li legalno trade account ?

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: League of Legends
« Odgovori #1626 : 29. Siječanj, 2015., 08:50 »
Nije.

Odg: League of Legends
« Odgovori #1627 : 29. Siječanj, 2015., 11:58 »
eo moj nick Dredd2911 eune srvr pa me dodajte ako želite igrat neki rankded traze se platinum + igrači

*

imagineak

  • **
  • 238
  • And it's Freddie Mercury!
Odg: League of Legends
« Odgovori #1628 : 29. Siječanj, 2015., 13:38 »
Hej ljudi. Evo nakon žaljenja što sam iz Gold 2 ušao u Silver 4, evo mene u Silver 1 nakon par gejmova. Zadnjih par dana nisam sav svoj i izgubio sam 5 gejmova dok sam bio na 0 LP u Silveru 1. Ali još uvijek nisam ispao u Silver 2. Nije mi jasno zašto jer mi se ovo nikad nije dogodilo :solidus:
"Dreams feel real while we're in them. It's only when we wake up that we realize something was actually strange. "

*

Vujkan

  • **
  • 501
Odg: League of Legends
« Odgovori #1629 : 29. Siječanj, 2015., 13:56 »
ni ja nisam igro prosle sezone puno jako malo isto tako bio i upao u silver 2 i vjeruj ovo gore nemoze da bude :D svi govore svasta,ali ovo prevladava idiotizam veliki u igri ima toliko losih igraca da je to muka pogotovo ako govorimo o East serveru!!!potrudit cu se vratit natrag,ali ovo je koma ljudi doslovno ne zele pobjediti u timu trolaju i psuju,a enemy team se bori to je zalosno!!!takve sam srece izgleda :D!!!

*

imagineak

  • **
  • 238
  • And it's Freddie Mercury!
Odg: League of Legends
« Odgovori #1630 : 29. Siječanj, 2015., 15:45 »
Ma EU Nordic & East je najgori server na kojem sam igrao. Igrao sam na Westu, Eastu i Americi. East ima toliko jadnika da je to za ne povjerovat. Dosta mi i Poljaka, Hrvata, Srba, Bosanaca i Grka. Znam da generaliziram ali 90% ljudi nema dobar pristup igri, to je zalosna istina.
"Dreams feel real while we're in them. It's only when we wake up that we realize something was actually strange. "

*

Fuker

  • **
  • 153
Odg: League of Legends
« Odgovori #1631 : 29. Siječanj, 2015., 19:36 »
Ma EU Nordic & East je najgori server na kojem sam igrao. Igrao sam na Westu, Eastu i Americi. East ima toliko jadnika da je to za ne povjerovat. Dosta mi i Poljaka, Hrvata, Srba, Bosanaca i Grka. Znam da generaliziram ali 90% ljudi nema dobar pristup igri, to je zalosna istina.
Ja uzivam igrati na americkom serveru. Ljudi su zabavni,zajebancija vrhunska skoro svaki match,ljudi i kad su bezobrazni ili "trolaju" opet igraju na nivou jer i sami kuze da su sjebali i ispricavaju se do nebesa vodili ili gubili. Dosta je zajebano dizati elo jer silver-gold igraju dosta dobro,bolje nego 95% golda na eune. Eune je definitvno najgori server sto se tice ljudi jer svi su nabrijani ko sivonje.

*

imagineak

  • **
  • 238
  • And it's Freddie Mercury!
Odg: League of Legends
« Odgovori #1632 : 29. Siječanj, 2015., 21:47 »
Ma EU Nordic & East je najgori server na kojem sam igrao. Igrao sam na Westu, Eastu i Americi. East ima toliko jadnika da je to za ne povjerovat. Dosta mi i Poljaka, Hrvata, Srba, Bosanaca i Grka. Znam da generaliziram ali 90% ljudi nema dobar pristup igri, to je zalosna istina.
Ja uzivam igrati na americkom serveru. Ljudi su zabavni,zajebancija vrhunska skoro svaki match,ljudi i kad su bezobrazni ili "trolaju" opet igraju na nivou jer i sami kuze da su sjebali i ispricavaju se do nebesa vodili ili gubili. Dosta je zajebano dizati elo jer silver-gold igraju dosta dobro,bolje nego 95% golda na eune. Eune je definitvno najgori server sto se tice ljudi jer svi su nabrijani ko sivonje.

Istina. Na Americi ping 150-200 nije toliki problem kad se navikneš jer je stabilan. Važno je da je stabilan, e kad krenu lag spikeovi tad dolazi do pravog laga jer se mijenja ping i gube se podatci.
"Dreams feel real while we're in them. It's only when we wake up that we realize something was actually strange. "

*

Shazaam

  • *****
  • 2278
  • But it was so artistically done...
Odg: League of Legends
« Odgovori #1633 : 30. Siječanj, 2015., 19:05 »
West je deset puta gori od EUNE kada je u pitanju community. Imao sam prilike gledati njihov silver i gold - ne hvala.

Odg: League of Legends
« Odgovori #1634 : 30. Siječanj, 2015., 19:27 »
Trenutno sam 29i lvl i sve do sad si nisam uzeo ni jedne rune (2 slota su skroz prazna). Pa bi trebao pomoc ako bi mi tko mogao sloziti flat AD i flat AP Tier 3 rune. Znaci sto jace da se toga rijesim (imam 25k IPa).
Isto tako ako bi mi tko mogao linkati neki noviji guide za mystery pages, vjerujem da vi to pratite jer vidim da vas ima dosta tu koji igrate ranked.
Hvala unaprijed :D

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9