HCL.HR

Splinter Cell: Blacklist

  • 236 Odgovora
  • 61922 Hitova
*

doktor1

  • ****
  • 1407
Odg: Splinter Cell: Blacklist
« Odgovori #150 : 26. Kolovoz, 2013., 22:44 »
Gdje je za čovjeka njegovih godina (56) da ovo radi:
(Klikni za pregled slike.)

Na najvećoj težini nemože to radit... :kava:
Nema šugavog M&E, metak, dva i Sam pada pokošen...


Odg: Splinter Cell: Blacklist
« Odgovori #151 : 27. Kolovoz, 2013., 02:15 »
Neznam jel to do mene, il mene ovaj Blacklist uopce nije nešto pretežano očarao. Počet ce ovi ko tvorci Cod-a, recylce the same shit over and over and over = profit. ggwp :tired:

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Splinter Cell: Blacklist
« Odgovori #152 : 27. Kolovoz, 2013., 05:47 »
@Adam
A ne misliš li da je u prvim SC naslovima ipak bio pretrom?
Nemislim na sporinu šuljanja koja je rulala, nego na agilnost i stenjanje prilikom doskoka, pentranja i sl.
Također takedown elementi su bili ograničine valjda zbog mogućnosti enginea ili nešto.

Greška im je bila šta su već u prvom nastavku Sama napravili djedicom.
Meni ovako agilan sam u pokretu ne smeta, smeta me jedino tamo kada se po stjenama pentra pa to izgleda užasno loše.
No tako je u svim igrama (Batman, Uncharted, Tomb Raider).

Trebali su u zadnjim nastavcima stavit, da je Sam lagao za godine prilikom pristupanja agenciji. :hihi:

A i ova teza "dje je za čovjeka njegovih godina (56) da ovo radi" je pomalo smješna.
Uzimaš za referencu prosječne djedice iz svog kvarta/sela za usporedbu, a ne top agenta - sumnjam da je IRL vrijeme za penzonisanje tako kratko.
Ima hrpu djedica koji još uvijek mogu biti strojevi, pa tako i Sam.
Mene više smeta to što zvuči kao da ima 30 godina.
Ma u biti kog boli briga, tako nebitno.

*

manjamax

  • ****
  • 1062
  • Cro Sim Racing Forum
Odg: Splinter Cell: Blacklist
« Odgovori #153 : 27. Kolovoz, 2013., 07:51 »

Neznam jel to do mene, il mene ovaj Blacklist uopce nije nešto pretežano očarao. Počet ce ovi ko tvorci Cod-a, recylce the same shit over and over and over = profit. ggwp :tired:
Do tebe je.Ti očito ne igraš Splinter Cell,a ni stealth igre.

*

PavleC

  • *
  • 136
Odg: Splinter Cell: Blacklist
« Odgovori #154 : 27. Kolovoz, 2013., 11:47 »
Neznam jel to do mene, il mene ovaj Blacklist uopce nije nešto pretežano očarao. Počet ce ovi ko tvorci Cod-a, recylce the same shit over and over and over = profit. ggwp :tired:

Ocigledno nisi igrao Conviction koji je izasao pre 3 godine!

Odg: Splinter Cell: Blacklist
« Odgovori #155 : 27. Kolovoz, 2013., 14:24 »
Neznam jel to do mene, il mene ovaj Blacklist uopce nije nešto pretežano očarao. Počet ce ovi ko tvorci Cod-a, recylce the same shit over and over and over = profit. ggwp :tired:

Potpisujem manjamaxa i Pavleta. Reći da se ova franšiza ne razvija sa svakom igrom je suludo.

@Adam i Cole: Bez obzira na godine Fishera, igra se treba nekako razvijati, i agilnost lika je očigledan izbor. Bilo bi suludo zadržati istu mehaniku pokreta kao i u ranijim igrama u serijalu. Osim toga, lik je trenirani tajni agent i bivši vojnik - normalno je da je u fizičkoj spremi. A prigovaranje da ne izgleda i ne zvuči staro je isto bezveze. Zaboravite na ta sranja i uživajte u igri.
“The optimist thinks this is the best of all possible worlds. The pessimist fears it is true.” - Robert Oppenheimer

Odg: Splinter Cell: Blacklist
« Odgovori #156 : 27. Kolovoz, 2013., 16:38 »

Gdje je za čovjeka njegovih godina (56) da ovo radi:


Kazes to kao da ima 80 god hahah. Pa kao top spijun je u vrhunskoj tjelesnoj spremi, ne provodi on dane ispred konzuma sa pivom u ruci :D

A i ta stvar za godine, ne mislim da gledaju na neki vremenski kontinuitet tako da nije vazno. Ali stvarno smo poceli o glupostima raspravljati :hihi:

Nego da se dotaknem tog famoznog Samovog glasa, ja sam prije ovoga odigrao samo Conviction (Chaos Theory sam igrao davno, ne sjecam se nicega pa to ne racunam) i vise mi odgovara ovaj glas. Razumijem zasto bi to smetalo fanovima serijala ali ja mogu ovako objektivno reci da mi ovaj glas bolje zvuci i vise odgovara sa Samovog lika.

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Splinter Cell: Blacklist
« Odgovori #157 : 27. Kolovoz, 2013., 17:53 »
Kazes to kao da ima 80 god hahah. Pa kao top spijun je u vrhunskoj tjelesnoj spremi, ne provodi on dane ispred konzuma sa pivom u ruci :D

A i ta stvar za godine, ne mislim da gledaju na neki vremenski kontinuitet tako da nije vazno. Ali stvarno smo poceli o glupostima raspravljati :hihi:

Nego da se dotaknem tog famoznog Samovog glasa, ja sam prije ovoga odigrao samo Conviction (Chaos Theory sam igrao davno, ne sjecam se nicega pa to ne racunam) i vise mi odgovara ovaj glas. Razumijem zasto bi to smetalo fanovima serijala ali ja mogu ovako objektivno reci da mi ovaj glas bolje zvuci i vise odgovara sa Samovog lika.

Što se mene tiče Sam mi je jedan od najdražih likova i ja se ne bi bunio kada bi i u 70-toj godini bio glavni lik SC-a :mrgreen:. Ali mislim da je Ubisoft tu zajebo što su ga napravili starim od prve igre. Jest da je on vrhunski tajni agent i da je u odličnoj formi ali 56 god je ipak puno za tu profesiju ako ćemo realno, koliko kod ti vježbo neke stvari ti s godinama slabe (npr. refleksi, koncentracija, adrenalin rush itd.). Na filmovima i igrama je jedno ali u stvarnosti nešto sasvim drugo, npr. kod nas u BiH je gornja starosna granica za profesionalnog vojnika 35 godina i nakon toga se penzionišu, jbg nije to bez razloga. Koliko kod da je Sam u formi sumnjam da bi ga (stvarna) Amerika postavila za glavnog agenta u takvoj krizi, oni bi postavili mlađeg i spremnijeg (imaju ih oni za izvoza) a Sam bi zbog svog iskustva i stručnosti bio koordinator operacija (što je i posao vođe 4th Echelona).

@Maxim. Ima vremenski kontinuitet u SC-u, ako te zanima Samova biografija (iz koje ćeš saznati i radnju prethodnih SC igara): http://splintercell.wikia.com/wiki/Sam_Fisher

Što se tiče glasa i ja se slažem da je Eric Johnson (meni veoma drag glumac) odradio odličan posao (jest da bi bilo bolje da je ostao Ironside ali i ovako je više nego dobro).

Inače, ovo što mi gore raspravljamo o Samovim godinama, glasu i izgledu je nebitno, ono što je najvažnije je da igra rula sve živo i vjerovatno će mi biti najbolja stealth igra koju sam ikad odigrao :ave:

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Splinter Cell: Blacklist
« Odgovori #158 : 27. Kolovoz, 2013., 18:39 »
Nego da se dotaknem tog famoznog Samovog glasa, ja sam prije ovoga odigrao samo Conviction (Chaos Theory sam igrao davno, ne sjecam se nicega pa to ne racunam) i vise mi odgovara ovaj glas. Razumijem zasto bi to smetalo fanovima serijala ali ja mogu ovako objektivno reci da mi ovaj glas bolje zvuci i vise odgovara sa Samovog lika.

Mislim da je Sam u ovoj igri bitno drugačiji lik nego u dosadašnjima; pa mu shodno tome nekako i pristaje taj novi glas. U početku se definitivno osjeti promjena, i isprva se teško naviknuti na njega, ali mislim da s vremenom postane odgovarajući, kad se i Sama bliže upozna. 

*

doktor1

  • ****
  • 1407
Odg: Splinter Cell: Blacklist
« Odgovori #159 : 27. Kolovoz, 2013., 18:42 »
Ma istina je da se nemože uvijek svima udovoljiti.
Ova igra je mnogo, mnogo puta bolja od prethodnika!  Ali ovo plakanje kako su prvi nastavci bili puno puno bolji i fantaziranje da je ovo loše, (ne mislim doslovno na nikoga nego komentiram kakvih sam komentara sve sreo) su totalno sranje! Nikakve priče, nikaivh likova... Double Agent, Conviction, (kojeg su usrali dobrano) i Blacklist imaju likove, povezanost, priču dok je to u prijašnjim nastavcima bilo manje izraženo.

Pa dolazimo i do onoga da je trebalo sve ostati isto samo nadogradit vizualno.. Tada bi isti ti ljudi kukali kako je ovo postalo COD, stalno isto sranje, drugo pakovanje. Istina je da su sa Convictionom totalno usrali, (kada se sjetim onog zamračenja kada sam u nekom "stealthu"..) no Double Agent i Blacklist su odlične igre.
U Blacklistu je odlično šta se nagrađuju svi pristupi tako da možeš odabrat način prelaženja, (za sada sam prošao tri Grim misije, dvije Kobinove i dvije glavne te je gameplay jako dobar; igram na perfectionist težini, odjelo je prilagođeno stealth pristupu i ne mogu kao John Rambo pobit omanji vod vojske sa dvije ogrebotine i par kapi znoja; momentalno me likvidiraju; ali to je možda i iz razloga šta mi je sva oprema prilagođena stealth pristupu).
Mnoštvo oružja, gadgeta i nadogradnji daje različite taktike i opcije prilikom prelaska...
A čak sam i sreo kritike na grafiku te da Chaos Theory izgleda jednako kao i ovaj naslov... Da, mora da je tako...





Iako, vidio sam PS3 verziju i to nema veze sa prezentacijom na računalu...

Kud sreće da je i Hitman Absolution ispao ovako... Ona pokvarena i šugava stealth mehanika mi nije dozvolila da pređem igru...

Odg: Splinter Cell: Blacklist
« Odgovori #160 : 27. Kolovoz, 2013., 19:07 »
Uzasno mi ide na zivce kad podjele igrinu kampanju na dva diska, odradis pola kampanje i pise ti da ubacis disc 2 :fpalm:

Odg: Splinter Cell: Blacklist
« Odgovori #161 : 27. Kolovoz, 2013., 19:48 »
Ima vremenski kontinuitet u SC-u, ako te zanima Samova biografija (iz koje ćeš saznati i radnju prethodnih SC igara): http://splintercell.wikia.com/wiki/Sam_Fisher


Dobro, krivo sam se izrazio. Ima vremenski kontinuitet sto se tice radnje ali mislim da ne paze na Samove godine tipa jooj sam sada ima 70 god i vise ne moze biti glavni lik itd. Mislim da ce pravit igre s njim u glavnoj ulozi dok god bude Splinter Cell igara, i pritom ga nece postarivati.

Odg: Splinter Cell: Blacklist
« Odgovori #162 : 27. Kolovoz, 2013., 19:57 »
Neznam jel to do mene, il mene ovaj Blacklist uopce nije nešto pretežano očarao. Počet ce ovi ko tvorci Cod-a, recylce the same shit over and over and over = profit. ggwp :tired:

Ocigledno nisi igrao Conviction koji je izasao pre 3 godine!

Problem je u tome što jesam i što imam osjecaj ko da igram reciklirani Conviction s poboljasanom grafikom i par noviteta. Nothing special.

Odg: Splinter Cell: Blacklist
« Odgovori #163 : 27. Kolovoz, 2013., 20:13 »
Baš ne igraš onda previše stealth. Samo Rambo syle, a? Jesi u Convictionu imao na raspolaganju desetak pištolja, desetke sporednih oružja, tri-rotore, sticky kamere, sticky noisemakere, deset različitih nadogradnji za naočale, crno latex odijelo koje nadograđuješ, jesi mogao skrivati tijela, prelaziti cijele misije bez da te otkriju ili da ubiješ nekoga, emp i još deset vrsta granata, samostrel, stun gun?

Lista ide i dalje, a da ne zaboravimo odličan cijeli, tradicionalni SC feeling sa tim misijama po cijelom svijetu gdje moraš infiltrirati u određeno područje, obaviti zadatak i uspješno izići van.
“The optimist thinks this is the best of all possible worlds. The pessimist fears it is true.” - Robert Oppenheimer

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Splinter Cell: Blacklist
« Odgovori #164 : 27. Kolovoz, 2013., 20:21 »
Point. =D>

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9