HCL.HR

Uncharted 4: A Thief's End

  • 305 Odgovora
  • 91032 Hitova
*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Uncharted 4: A Thief's End
« Odgovori #75 : 25. Veljača, 2016., 12:38 »
Koja ce ovo igretina bit.

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Uncharted 4: A Thief's End
« Odgovori #76 : 25. Veljača, 2016., 16:40 »
dobra grafika

možda ovaj put bude i nešto više od toga?!?!
sumnjam hehe.
:(

Misliš da će se U3 ponoviti?

Odg: Uncharted 4: A Thief's End
« Odgovori #77 : 25. Veljača, 2016., 21:47 »
mislim da će se bilo koji uncharted ponoviti.

ni od jednog uncharteda nisam doživio ništa impresivno osim izgleda igre.
gameplay se uglavnom dijeli na dosadno stiskanje tipki kako bi se pokazali ti milijuni sati koje su animatori uložili u skokove između rubova i na pucanje koje stvarno nema baš neki dobar filing i nije pretjerano zabavno ili zanimljivo.

a ni sinteza elemenata igre ne daje nešto više od sume.
tlou je bio nešto bolji, ali od kad sam ga prešao nije postojala doslovno niti jedna nanosekunda u kojoj sam htio opet zaigrati to ili vidjeti nastavak.

općenito nez, u unchartedima i tlou-u nisam vidio valjda niti jednu stvar za koju sam pomislio ah, da bar više igara ima ovo.

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Uncharted 4: A Thief's End
« Odgovori #78 : 25. Veljača, 2016., 22:22 »
Što se tiče gameplaya, meni je suprotno. Istina, Uncharted nije uveo ništa novo i revolucionarno, čak se može reći da je i repetitivan, ali to što pruža, odrađuje savršeno. Barem meni jel.

Nije mi baš previše igara u potpunosti pružilo osjećaj da sam se mogao toliko uživjeti u Drakeovu ulogu kao što je to Uncharted napravio. Bilo bi i glupo reći da je igra vrh po pitanju radnje, ali likovi, lokacije, ta potraga za blagom, rekao bih da je tu ND dobro pogodio da tu bude ipak nešto više od obične akcijske avanture.

Meni su TLOU i CTR njihovi najbolji naslovi i također ne bi htio vidjeti pravi nastavak s Joelom jer smatram da je ta priča završena. S druge strane, stvorili su uvjerljiv svijet postapokalipse gdje bi svakako volio vidjeti nove likove i lokacije.

To je i razlog zašto sam toliko nahajpan na četvorku. S prošlom igrom su pokazali što sve mogu napraviti, a kada sam vidio ove lokacije, baš mi je žao što nemam konzolu. Također očekujem i odličan završetak serijala za kojeg se nadam da će otići u mirovinu. I da, volio bih da odu još korak dalje po pitanju osjećaja napucavanja. TLOU bio je dobar korak naprijed naspram Uncharteda, pa očekujem još bolje ovdje.

Odg: Uncharted 4: A Thief's End
« Odgovori #79 : 04. Ožujak, 2016., 22:31 »
Igrate MP betu?

Ja odigrao 2 runde (u jednoj sam čak 1. bio :)) i mogu reći da nije loše. Igra radi fluidno bez štekanja. Jedina zamjerka mi je što likovi smješno trče (previše su nagnuti naprijed :D)

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Uncharted 4: A Thief's End
« Odgovori #80 : 05. Ožujak, 2016., 18:01 »
Ja našao vremena za mp stress test jutros, uložio kojih sat i pol u to za sada i onako - dobro je :)

Ništa pretjerano posebno, ali ima par elemenata koji mi pašu. Doduše, ne mogu zamisliti da ću na to potrošiti više od 5 sati kada cijela igra bude vani. Ali realno, i tih 5 sati je dosta po meni - uz 15-ak sati singleplayera i malo takvog mp-a, igra solidno opravda cijenu.

Napravih i video iz multiplayera pa evo ga i ovdje u temi:

http://youtu.be/W1aJSHrbR-0

*

Grimm

  • *
  • 86
Odg: Uncharted 4: A Thief's End
« Odgovori #81 : 05. Ožujak, 2016., 18:16 »
Odigrao sam par partija i mogu rec da je igra zabavna, grafika mi je super, pogotovo zivopisni krajolici, skakanje po krovovima. Jedini bi volio da smanje vrijeme respawna jer mi je malo dugo cekat 7-8 sec i da bolje namjeste ciljanje, kad nekog nanisanim i pocne bucat sve gada osim mete!!
Meni je igra za opustit, odigrat par partija s ekipom, nema one hardcore napetosti kao u nekim pucacinama!!
« Zadnja izmjena: 05. Ožujak, 2016., 18:19 Grimm »

Odg: Uncharted 4: A Thief's End
« Odgovori #82 : 05. Ožujak, 2016., 23:30 »
Meni je osobno super! Svidja mi se gotovo sve, a najvise mi nekako pasu oni mystical elementi kao wrath of el dorado i slicno. Takodjer mi se svida onaj rope sto su uveli u igru koji dosad nije bio ni u jednom dijelu. Sve u svemu jako mi se svidja do sada, a najvaznije od svega, nemam nikakvih problema sa konekcijom! Ja zadovoljan!!  :clap:  :clap:  :clap:
Mineri, padobranci I djevice griješe samo jednom.

*

trulex

  • **
  • 169
Odg: Uncharted 4: A Thief's End
« Odgovori #83 : 06. Ožujak, 2016., 04:17 »
meni je predobar mp, dobar kill od igora ovaj zadnji xD

Odg: Uncharted 4: A Thief's End
« Odgovori #84 : 06. Ožujak, 2016., 10:37 »
Slažem se  s Ementalerom ^^

MP nije loš, no nakon odigrane 2 partije nije mi se više dalo igrati. Ne znam jel bi i ja izdržao dulje od 5 sati igranja MP nakon izlaska igre. Možda jedino da me natjeraju s trofejima (tipa pobij 300 playera, itd...). Danas ću možda još 1-2 partije odigrati i obrisati.

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Uncharted 4: A Thief's End
« Odgovori #85 : 26. Ožujak, 2016., 15:46 »
http://youtu.be/P4wWMe85Dgo

Očekujem vrhunsku avanturu.

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Uncharted 4: A Thief's End
« Odgovori #86 : 26. Ožujak, 2016., 15:49 »
Ma ovakvo nesto jos nismo vidjeli.Kako igra dobro izgleda, koliko detalja i svega to je nevjerojatno.Jedva cekam ovo cudo da izade, napravio sam preorder.GOTY.

Odg: Uncharted 4: A Thief's End
« Odgovori #87 : 26. Ožujak, 2016., 16:26 »
Drugi i treći UCH su već napravljeni na dosta zavidnom tehničkom levelu, ovdje je još samo par "skriptica" ubačeno.

Odg: Uncharted 4: A Thief's End
« Odgovori #88 : 27. Ožujak, 2016., 20:41 »
Ovo izgleda predobro. Ono naselje, trava, blato, voda, lice itd. sve je prekrasno. :ave: PS4 ima snage, samo ju treba znati iskoristiti. Što nas tek čeka u narednim godinama.

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9