HCL.HR

Što ste zadnje gledali?

  • 18882 Odgovora
  • 1691056 Hitova
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14670 : 25. Kolovoz, 2013., 23:22 »
Šta je točno problem s bazenom? :hihi::wildboy:

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14671 : 26. Kolovoz, 2013., 00:02 »
Hebite se taj prozirnj bazen je najkul stvar u filmu. :mrs:
“The optimist thinks this is the best of all possible worlds. The pessimist fears it is true.” - Robert Oppenheimer

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14672 : 26. Kolovoz, 2013., 03:09 »
Ane.
Ali brijem da je pomisao svakom ista, šta ako se zakači za njega s helićem. :mrgreen:

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14673 : 26. Kolovoz, 2013., 13:32 »
Jamačno. :bonk:


Oblivion (2013)

Ugodno iznenađenje. Izgleda jako dobro i ima neočekivano spor pacing za ljetni SF blokbaster.
Al dogodilo se nekako ono što sam predvidio još od prvog trejlera. Prvi dio mi rula, al kad krene SRS AKCIJA, onda postane malo prd.
Akcija je malo brng, ali razumljivo. durrrr rendom droneovi, napucavanje s rendom KUGLAMA nez
Više bi mi rulalo da skoro i nema akcije i da se još više fokusira na priču. Jer je priča zapravo skroz okej, nez.
Čak malo neutilizirana. Dobra mi je premisa i sve to, al bih volio da je možda film bio duži pa da je više toga i bilo. Tipa više o onom prvom kontaktu s Tetom, to je bilo dosta dobro. Iako, sam Tet izgleda malo rendom. Iznutra pogotovo. Da je bar malo maštovitije to. ;_;

Tom očekivano dobar.
Preporuka definitivno.,



Phenomena (1985)

Serijski ubojica koji ubija teen cure. Paranormalno. Heavy metal soundtrack. GORE,,.
Kad tako stavim film na papir, zvuči odlično. Šteta što nije toliko dobro realizirano.
Okej, kužim da je to malo HEHE campy i sve to, ali ovo je samo drljavo.
Možda je najveći problem scenarij. (mali spoileri, al realno nitko neće gledat ionako)
Frajer ubija cure iz škole za djevojke skoro svakodnevno. Al nekako nikog ne boli kurac. Sljedeći dan je u školi atmosfera skroz normalna, nastava ide, svi se ponašaju normalno. Nije stvar u tome da OMG TO NIJE REALNO JA ŽELIM REALNO, nego ovako onda i tebe skroz boli kurac jer ono, nema uopće te UBOJICA NA SLOBODI atmosfere.
Dodatna drljavost dolazi od toga da glavna pica nema uopće razloga za... išta. Nema razloga da ona jednostavno ne ode negdje i pozzzz. Osim toga što je ubojica ubio njezinu cimericu s kojom je ova skroz ful frendica i zbog nje ide loviti ubojicu,,,, iako su se vidjele dvaput i pričale jednom, nez.


Svi likovi su nekako bizarni i teško se povezati s ičim bar imalo. Al naravno da će bit tako kad as forsira pisat scenarij na engleskom, a talijan je. Što bude dosta očito iz baš awkward dijaloga.
I onda još uzmeš loše glumce koji baš i ne znaju engleski da loše deliveraju te dijaloge. Naravno, bez imalo žara ili unošenja u to što govore ili rade lol.
Al sjebano je. Skinuo sam neki rip koji ima i engleski i talijanski audio. Engleski je originalni, iako ne bi očekivao možda. Iako, čak i kad gledaš na engleskom, lip sync izgleda nekako loše. Kao da su sinkronizirali naknadno.
Plus, to je extended cut i nije za sve scene snimljen engleski pa se nekad prebaci na talijanski. I onda još činjenica da se radnja događa u Švicarskoj pa ljudi rendom tu i tamo pričaju njemački,,,,, NEZ  :hihi:

btw ravnateljica je skroz pica. I skroz je zla i dijabolična, al bez razloga.



Tu i tamo film pogodi neku atmosferu i imaš neki filing da se od svega toga možda i dalo napraviti nešto dobro.
Al ubojstva su potpuno nezanimljiva, muzika out of place i ubačena u skroz čudne trenutke.
Očekuješ da će bit taj ludi metal kad se prikazuje ubojstvo. I bude toga, naravno, al onda bude i nekad u skroz rendom scenama Iron Maiden. Jer eto. Nešto.

I dosta sam razočaran što je jako slabo iskorištena ta premisa da ona može komunicirati s kukcima. Mislim, na kraju to ispadne skroz rendom i nevezano za išta. Nez. ;_;

OČEKIVAO SAM PUNO VIŠE;,;,

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14674 : 26. Kolovoz, 2013., 18:06 »
Šta je točno problem s bazenom? :hihi::wildboy:

a nezz, totalno nepotreban u tom svijetu i na taj način. ono, 77 godina u budućnosti PROZIRNI BAZENI. očekivao bi nezz, holografske sobe za rekreaciju ili nešto takvo, a ne rupu ispunjenu vodom. plus, hejt je na činjenicu da oni KAO nemaju vode, cijela poanta priče se vrti oko CRPLJENJA vode, a ovi se random kupaju unutra. baš besmisleno.

da ne spominjem onaj glupi nemaštoviti motor ili totalnu ništavnost unutrašnjosti TETA. kao sve je crno al ne jer smisao nego nam je nestalo budžeta.
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14675 : 26. Kolovoz, 2013., 19:22 »
mislim da ti nisi baš pratio taj film. :/
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14676 : 26. Kolovoz, 2013., 19:27 »
:tired:

>izvanzemaljska rasa
>crno



EDIT:

nezz, ajd baš me zanima stručno mišljenje klan tima o crnosti i apsolutnoj nemaštovitosti cijelog filma :(
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14677 : 26. Kolovoz, 2013., 19:55 »
kao prvo film nije maštovit nego apple znači nemaštovit apsolutno ali lijep :hiha:

bazen -> pa po nekoj logici TET ih je htio što više zbližiti a realno bazen>SOBA ZA REKREACIJU. stvar je u JEBANJU. štoviše ako se sjećam bila je sex scena u bazenu,,

tet -> nez kralju frajer je kompjutor a ne interni dekorater.
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14678 : 26. Kolovoz, 2013., 20:13 »
tet -> nez kralju frajer je kompjutor a ne interni dekorater.


:hihi:
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14679 : 26. Kolovoz, 2013., 21:09 »
:ave:

Inače, baš mi rulo Oblivion.
Scena drona koij se giba ful sporo kroz zavjese <3.
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14680 : 27. Kolovoz, 2013., 00:40 »
a nezz, totalno nepotreban u tom svijetu i na taj način. ono, 77 godina u budućnosti PROZIRNI BAZENI. očekivao bi nezz, holografske sobe za rekreaciju ili nešto takvo, a ne rupu ispunjenu vodom. plus, hejt je na činjenicu da oni KAO nemaju vode, cijela poanta priče se vrti oko CRPLJENJA vode, a ovi se random kupaju unutra. baš besmisleno.

Poanta crpljenja vode nije voda za piće, tuširanje i to, već voda kao izvor energije za novu koloniju. Ako ćemo tako, holografska soba za rekreaciju bi zapravo bila ta koja bi trošila valuabilne resurse. :mrs:
Uostalom, sve i da crpe vodu jer im treba ovako, sigurno će propasti zbog tri litre vode lel.

Plus, pogledaj to iz točke Teta. Želiš imat te ljude pod kontrolom i u DELUZIJI lol. Kako to učiniti?
Osim laganja heheh, trebaš ih održavati zadovoljnima tako da se ne počne postavljati previše pitanja. Kako? Mislim, kako ako si računalo?
Lel, analiziraš život prosječnog čovjeka u vrijeme prije nego ih porobiš i probaš rekreirati te uvjete. Naravno, što učinkovitije i štedljivije.
Znači želiš imati hranu, piće, zrak, seks, razonodu, tjelovježbu, intimnost, društvo, nešto za ekšuali raditi,,,, prd.
Bazen pokriva seks, razonodu i tjelovježbu lol.
Ostalo valjda znaš povezati nez,,,,,
Mislim, uoči da je sve nekako funkcionalno u njihovom tom staništu. A sve izgleda kao nešto što bi za 4 godine (znači 2017, kad je počeo rat i invazija) vjerojatno bez problema mogao nekako algoritamski složiti kao DOBAR LJUDSKI ŽIVOT.

Mislim, ovo sad karikiram očito i dobit ću dosta govana za ovaj srs racio post,,,,, ali ono, stvari nisu rendom tako.
Sve ima funkciju, al sve je tako polugenerično jer je to radio kompjuter lol. Al opet, boli ga kurac, oni su jedini ljudi na Zemlji (koliko oni znaju), šta oni znaju šta je generično.


Najgluplja rasprava ikad možda u ovom podforumu, ali ti si uletio s RACIOM, a nisi Ixy da možeš to samo tako.

Kao što rekoh, i meni je dizajn Teta malo rendom, al neka dizajn VIZIJA svega u filmu je dosta čista.
Sve elijensko je sastavljeno od osnovnih oblika. Piramide, kugle i slično. Sve što koriste ljudi je nešto organičnije.


Nego.
Dark Skies (2013)

Zadovoljavajuće svježe. A možda mi se samo čini jer je u zadnje vrijeme smorilo toliko egzorcizam horora.
S jedne strane je fino suzdržan i ima okej pejsing, ali onda istovremeno ispuca svoj spremnik odmah na početku (recimo, ja nisam znao da se radi o elijenima, ali je film odmah na početku imao kvot o elijenima.,,, GG).
Volio bih da nekad pokaže manje nego što pokaže (uglavnom u scenama gdje zapravo budu elijeni jer izgledaju malo drljavo).

Nije da ima neke originalne ideje baš, ali izvedba je dosta uspješna.
Iako naravno, na kraju ne zna što bi sa sobom pa zaključak svega bude malo meh.
Iako aj, nije da s tom tematikom baš možeš otići,,, negdje.



Insidious (2010)

Rendom tematika opsjednutosti stvari, al bar je nekako svježe obrađeno.
Rula što je nekako,,, više racio nego što takvi filmovi inače budu.
U smislu da likovi nisu baš retardirani i trče u mračne koridore i onda umru jer durrr, nego se uglavnom ponašaju otprilike kako bi očekivao. UGLAVNOM.
Čak mi se sviđa glavna ideja filma koja se nekako otkrije tek kasnije.
Šteta što u zadnjih tipa pola sata redikulnost pređe baš sve granice dobrog ukusa.
Mislim, šteta, jer je setup solidan i film izgleda kao da zna kud ide. Al onda otkriješ da ide u smeće lel.

I uništi sve dobro što je dotad napravio. xD
Iritirao me dosta izgled filma. Sve je isprano i s prenaglašenim kontrastom. U tri boje, naravno.
Čak i u DOBA MIRA, ništa ne izgleda kao ugodno mjesto za biti. Sve je jako tmurno i izgleda glupo, nez.
Instagram efekti na filmovima.

Preporuka Đizu,,,,,,,,,
ozbiljno, jel.

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14681 : 27. Kolovoz, 2013., 01:13 »
Scena kad prvi put vidimo ejlijena u dark skies. BRRRRR trnci me i sad prođu, ultra sjebano. I cijela priča, činjenica da je protivnik fizikalan i realno moguć a opet ne shvatljiv i racionalan kao nez ubojica sa sjekirom. Jako mi je efektan film, bilo me trtaona cijelo vrijeme.

inače nekidan sam gledo
Man From Earth (2007)

Gledo sam ga i prije, al često ga se zaželim jer nez jako je miran i atmosfera je tako kežual. Premisa je dosta savršena a pošto je mjesto radnje jedna soba scenarij je dosta na visini. Ima očekivano onako manju količinu pseudointelektualnog smeća i malo redikulnosti bačeno tu i tamo i dosta awkward humora ali opet jako zanimljivo i ne uzmeš mu baš previše za zlo. Glumci su dosta slabi što dosta duguju produkciji koja je neka si-fi channel pa su slika i osvjetljenje onako čudni cijelo vrijeme, ima se previše neki serija feel. Al opet preglumljuju u dosta scena iako nez, uvijek u ovakvim filmovima je to tako jer je teško glumit samo talk i feel.
ko nije see a voli sf see pls!
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14682 : 27. Kolovoz, 2013., 01:19 »
E zaboravio sam staviti Vanju iz Insidiousa.


na slici: vanja


Iako, u dosta scena filma je i puno sličniji, ali nemam film doma (;)) pa ne mogu screencap,
« Zadnja izmjena: 27. Kolovoz, 2013., 01:25 [proGABBEing] Ixy »

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14683 : 27. Kolovoz, 2013., 01:21 »
ODLIČNA SLIKA BRAVO IXY
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14684 : 27. Kolovoz, 2013., 01:26 »
OKEJ SAD SE VIDI SMARATELJU

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9