HCL.HR

Što ste zadnje gledali?

  • 18882 Odgovora
  • 1703315 Hitova
*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15000 : 21. Listopad, 2013., 08:26 »
Harold & Kumar Escape from Guantanamo Bay - 6/10

Manje smiješan od prethodnika, ali i dalje gledljiv.

This is the End - 8/10

Dobar film koji će vam zgaditi sve glumce u njemu. Ok, sve je to gluma iako glume sami sebe, ali nezz... neugodno je uopće pomisliti da su Seth Rogen, Jonah Hill, Emma Watson, Michael Cera i drugi u biti šupci. Sama ta pomisao je degutantna, a film vas skoro uvjeri u takvo što. Inače dobar scenarij apokalipse s biblijskom apokalipsom u glavnoj ulozi. Preporučujem.

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15001 : 21. Listopad, 2013., 12:47 »
Aliens (1986)

Nekako sam se sjećao da je film puno "veći" al dosta je neočekivano komoran iako se razlikuje feelom i atmosferom od prvog dijela. Najbitnija promjena koja se najviše osjeti su inteligentni glumci, Paul Raiser, Bill Paxton, Michael Biehn, spektakularni Lance Henriksen u vjerojatno najboljoj ulozi karijere. Sigurney Weaver je ušla u sferu podnošljivoga i nekako već kupuješ tu njenu lošeguzičnost jer je baš nekako iskrena i uvjerljiva, isfura taj NAGON za preživljavanjem. Jedino što je još uvijek ružna i trebamo trpit tu njenu trajnu. Paxton i Biehn su mi uvijek dragi a Reisera sam tek poslije skužio da ga znam iz one glupe serije sa Helen Hunt,,,
Ima film atmosferu, dosta je napet nakon malo brng prvog dijela na kojem sam zaspao (mada bilo je kasno pa možda ne bi inače,,) Onda poslije krene akcija pa uvijek u nekom trenu ima onaj intermeco gdje se ne događa baš ništa nego izmišljaju stvari da produže film što je jedini brng dio filma. Alieni su okej, akcija je klasika 80e polu-brng okej, likovi savršeni i atmosfera vrlo dobra za solidnih 8/10,,
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

pilip

  • ******
  • 4442
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15002 : 21. Listopad, 2013., 12:51 »
Paul Reiser je apsolutno spektakularan u Alienima. Film se gleda zbog njega.
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica

*

pilip

  • ******
  • 4442
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15003 : 21. Listopad, 2013., 13:11 »
Ajde ne baš SAMO zbog njega. Al frajer je top 3 stvari u filmu.
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica

*

Calavera

  • *****
  • 2135
  • Sultan
    • http://www.google.com
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15004 : 21. Listopad, 2013., 22:54 »
Dok tako pričaš o Gravityju imam osjećaj da će bit dobar.

Monsters University (2013)

Jako dobro kao prequel zbog svih onih fora referenca na Monsters Inc. i zbog tipično super-simpatičnog Pixar stapanja stvarnog svijeta sa svijetom iz crtića. Dobra radnja, topao ugođaj, al fali mu još nešto da bi bio nezaboravan. Tipa nije kao Wall-e. Al dobro, ništa nije. ;) Možda sam u biti ja ostario, a možda je oboje, no sve u svemu simpatično. :approve 8/10

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15005 : 21. Listopad, 2013., 23:16 »
Aelita (1924)

Zanimljivo je za pogledat i iznenađujuće nedosadno, ali ne gleda se to na isti način kao NORMALAN film kolko god karlo forsao drugačije :hiha:
redikulno je, ubrzano, većinom nejasno i zbrčkano, žene su ružne, kostimi su, nez, neobjašnjivo užasni, ljudi su depresivni i siromašni, frajer krade kilu šečera nez.
konkretno ovaj film netreba baš gledat, nema ništa baš, 7/10 da sam ga pogledao 80 godina ranije.

Jobs (2013)

:hihi: ali baš vrh očekivanosti nekvalitetan film, koji je, NARAVNO, potpuno gledljiv i kežual iako traje sat vremena predugo lol. Ne prikazuje ama baš ništa zanimljivo, potpuno je pitom, izbjegava bilokakve KONTROVERZE a one koje dotakne riješi na najpitomije načine. Potpuno fejla u pokušaju prikazivanja Jobsa kao iole zanimljive osobe, samo dobiješ dojam da je frajer rendom lik kojie je ,,BIO TAMO,, dok su drugi ljudi radili NEŠTO. Ne dobiješ nikakav dojam da on ima ikakve skilse, emocionalne/tehniče/ljudske/nešto a opet ne dobiješ ni dojam da je neki WHOAH LUDI LIK VIZIJE iako ima nekakvih pokušaja koji padaju potpuno flat. Sveukupno baš potpuno promašeno ali savršeno za skinut u nedjelju ujutro kad dođe rip. 6/10

e da, kučer, isuse bože, katastrofalan je. :hihi:
« Zadnja izmjena: 22. Listopad, 2013., 08:18 [proGABBEing] Jadran »
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15006 : 21. Listopad, 2013., 23:26 »
Aelita (1924)

Otprilike što grgs kaže.
Gledano sa stajališta BITNOSTI i UTJECAJNOSTI filma, imam daleko premalo znanja da bih komentirao, ali vjerujem da je BITAN.
Al naravno, nikog ne boli kurac za to.

Gledano s današnjeg stajališta, baš i ne postoji neki razlog zašto bi itko ovo realno gledao. Osim ako ga zanima povijest filma lel.

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15007 : 22. Listopad, 2013., 09:00 »
Aelita se meni baš svidjela...

najbolja scena je kad lete u svemir pa potpuno fail neimanja gravitacije, putovanja koje traje 13 minuta i zemlja koja se vidi u daljini potpuno 'pogrešno' od onog kako ju danas prikazujemo/vidimo iz svemira.

rula mi što je neki frajer iz rusije u 1924. godini imao snage razmišljati o tim stvarima na taj način, iako je prolly bio apsolutni neuki megaglupan za današnje uvjete.

da sam gledao na dan izlaska filma - ovo je prolly 10/10 would watch again, ali naravno da u današnjem smislu - ovaj film nema smisla. still, činjenica da sam neke stvari iz filma zapamtio i želio o njima pričati s frendom koji ga nije gledao daju mu solidnih 5/10.



a Jobs. stari moj.

potpuno dosadno. film koji se gleda na TV-u, nešto što bi hallmark pustio u nedjelju poslijepodne. nula edgea - apsolutno promašuje u prikazivanju jobsa kao važne osobe koja je radila savršene poslovne poteze i utjecala na sranja. baš kao što grgs kaže, frajer je prikazan kao čovjek koji je bio tamo...

90% filma su dosadni razgovori, maksimalna patetika - umjesto toga želio sam gledati malo više akcije, kreacije, dobiti neki uvid u to kako su nastajali kompjutori i sranja. ali ne, ono što sam dobio jest pet scena u kojima jobs ljudima >govori< što da rade u nepotrebno dugačkim i dosadnim monolozima. mislim, možda je frajer stvarno tako i radio, ali onda od toga ne radiš film nego dokumentarac ili nešto.

plus, nula prikaza beefa sa gatesom ravno sedam sekundi toga, dosta lejm.

veoma je zanimljivo kako je recimo fincher od zuckerberga, puno mlađe i nezanimljivije osobe stvorio vrlo zanimljivu i dosta napetu radnju, a ovaj frajer je fejlao to isto napraviti od čovjeka koji se drogirao, odjebao vlastitu kćer pa ju prihvatio, osmislio ono što danas nazivamo kompjuter, bio otpušten iz vlastite firme i zatim se ponovno vratio i postao vlasnik najbogatije tvrtke na svijetu - sve to dok je bio jebeni vegetarijanac.

nezz :(
« Zadnja izmjena: 22. Listopad, 2013., 09:09 beaver hunter »
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15008 : 22. Listopad, 2013., 10:00 »
L'enfant d'en haut

Brat je primoran krasti i prodavati stvari nebi li nekako prehranio sebe i stariju sestru koja se okolo vucara sa frajerima.
Početak filma jako simpatičan i očekivao sam takav nastavak situacije. Ali... Što je film više odmicao postajao je još jedan u nizu filmova koje pogledaš i nekako smetneš sa uma.
Mali je odlično odglumio dok je njegova sestra bila neuvjerljiva u svojoj ulozi.
Ima teških scena(neću sada opisivati da ne spoilam), ali većinom sam na cijelu tu stvar oko njihovog odnosa bio manje-više ravnodušan. Nije bilo one knedle u grlu tokom većine filma. Rrežiser(a ni glumci) me nisu do kraja uspjeli uvući u film.
Uglavnom, osrednji film...

Ocjena: 6/10


A little princess


Bajkovito, maštovito, nestavrno, predivno... To su riječi kojima se može opisati ovaj film. Rađen po super-uspješnoj knjizi i mislim da ovaj film nije previše izgubio na vrijednosti spram knjige.
Mala Sara(tatina princeza) me baš razgalila svojom ulogom i uvjerljivošću.
I kada ostane u školi za bogatiju djecu odlično je dočaran taj odnos između djevojčica(prijateljsta, zavisti, blablabla...), stara upraviteljica je okrutna(a kakva bi uopće mogla i biti? Buahahahahahahaha)

Spoiler: Naravno da sve završava sretnim završetkom, ali to je bilo prema očekivanjima!!!

Mada je ovo više film za djecu uživao sam u njemu i podsjetio se na dane djetinjstva kada je sve bilo moguće u našim malim glavama :approve

Ocjena: 8/10



REC 2

Ipak malo slabiji od prvog dijela. Kao da ima malo previše praznog hoda. Ali karj opet prejeben. To mu daje višu ocjenu i zadovoljstvo sa pogledanim.
Nisam se previše opterećivao sa mogućim ishodom filma, niti sa time kako će koji lik završiti.
Ukratko, ako niste ljubitelji creepy horora ovo nije za vas...

Ocjena:6.5/10



Pieta


Koreanci opet rulaju na svoj nenadjebivo-spuki-bolestan način. ima tu scena koje su emotivne, potresne, morbidne... ma svakakve.
Mislio sam da sam vidio svašta od tih bolesnih umova. Ali ne... Ovo je otišlo na još jedan nivo više po pitanju nevjerojatnih stavi...
Nema smisla da pišem o radnji filma. Ovo se jednostavno mora pogledati da bi se povjerovalo. Tko voli, neka izvoli!

Ocjena: 8/10



Rush

Toliko se toga već napisalo o ovom filmu da bi ja samo mogao kenjkati i pisati već više puta pročitano. Ovo se mora pogledati prije nego se umre. Najbolji film godine. Vjerojatno će tako i ostati.

Ocjena: 9.5/10
« Zadnja izmjena: 22. Listopad, 2013., 10:07 Niska rasta man »
Neću se bojati.
Strah pobjeđuje um.
Suočit ću se sa svojim strahom.
Pustit ću ga da prođe kroz mene i preko mene!

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15009 : 22. Listopad, 2013., 13:05 »
moraš prestat bit pretenciozan :(
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15010 : 22. Listopad, 2013., 13:07 »
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15011 : 22. Listopad, 2013., 13:28 »
Jesam li to JA? :ementaler:

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15012 : 22. Listopad, 2013., 14:05 »
> gledam film kao normalan film
> hejtam ljude koji ga gledaju kao normalan film i ističu redikulnost

:hiha:
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15013 : 22. Listopad, 2013., 14:22 »
jel tebi jasno da ispadaš tri puta veći pleb od svih koji su se imalo smijali na film :hihi:

jer da je to bio rendom sf iz 60ih i bilo je neko smješno čudovište smijao bi se, jer izgleda smješno. ništa protiv filma, ali izgleda fune. Meni su oni kostimi bili kretenski, izgledali su ko govno i bili su smješni, to nema veze sa godinom filma nego sa frajerom koji je to napravio iz kartona.

stvar je u tome da si prije gledanja filma stvorio sliku o ljudima kakvi će na filmu bit, koje si izgradio sa... 2 odlaska u kino na njemi film i 400 strana topika na cinemagedonu di se ljudi žale kako se ljudi smiju starim filmovima. i naravno samo si čekao iskrenu reakciju rendom moviegoera kada vidi nešto što je smeće = podsmijeh. i to je to, uspio si, ti si jedan od DEČKIJU, jedan od pribranih ljudi, nećeš sucumbati normalnom ponašanju. respect. :faca:

mislim, jasno ti je da si ti taj koji gleda taj film sa kretenskim odmakom, a ne ja i davor? :wildboy:


/ inače, šteta što nije došla ta normalna verzija već ova neka rendom. sigurno bi bio bolji film FABULARNO;; da je bila duža verzija.
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15014 : 22. Listopad, 2013., 14:28 »
al to bi čak sve imalo nekog smisla da se u početku i karlo nije smijao stvarima,.,

odnosno, karlo se opet TUČE sam sa sobom
šokantno
:hiha:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9