HCL.HR

Što ste zadnje gledali?

  • 18882 Odgovora
  • 1690979 Hitova
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17025 : 03. Ožujak, 2015., 15:12 »
Odlična priča Paula Thomas Andersona, vjerujem da ću još nešto od njega pogledat.

Sve po redu gledaj... kronološki preporučam. Znači: Boogie Nights, Magnolia, Punch-Drunk Love, There Will Be Blood, The Master i šećer na kraju Inherent Vice.

Čudno mi je da si mu kao prvi film odabrao onaj koji je po mišljenju mnogih (a i mene) - najlošiji (iako opet vrijedan pažnje). :)
« Zadnja izmjena: 03. Ožujak, 2015., 15:14 RoboWarrior »
“The optimist thinks this is the best of all possible worlds. The pessimist fears it is true.” - Robert Oppenheimer

*

Seengeer

  • ******
  • 4945
  • ︻デ═一 not srs
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17026 : 03. Ožujak, 2015., 16:39 »
there will be blood je dosadan ko proljev

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17027 : 03. Ožujak, 2015., 16:45 »
X
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

kinaivan

  • **
  • 250
  • 60% of time, it works every time
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17028 : 03. Ožujak, 2015., 23:02 »
Kingsman: The secret service

Zabavan, nerealan, i cool. Odlicno odglumnjen, apsolutna preporuka svim ljubiteljima akcijskih filmova. Brutalan i smijesan, od mene 9/10
"If you think this has a happy ending, you haven't been paying attention."

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17029 : 04. Ožujak, 2015., 14:24 »
The Assassination of Jesse James by the Coward Robert Ford (2007)   ★★★★★

Kakva filmčina ajme. Film zaslužuje žešće hvalospijeve, ali sam poprilično wordless. Daje apsolutno nevjerovatan vizualan doživalj. Nezz što me više impresioniralo, da li gluma, način i tehnika snimanja ili taj vizualan dojam što je ostavio na mene. Western drama koja me oborila s nogu. Brad Pitt uobičajeno zrulao svoju ulogu, kao i Casey Affleck kao Robert Ford. Baš je savršeno odglumio čovjek kukavicu. Ipak očekivao sam da Robert ima homoseksualne sklonosti, budući da tokom cijelog filma iz njega zrači ta feminizirana vibra. Tu sam malo ostao skraćen za potvrdu toga. Atmosferičnost i drvenkast izgled filma, koji traje više od dva ipo sata, osigurali su maksimalan broj zvijezdica. Remek djelo Andrew Dominika koji zapravo nije baš zaslužan za ovu verziju filma.. Čitao sam poslije dosta o filmu na wikipediji, da je film bio izmjenjen i odgođen, pa skoro otkazan. Sva sreća i hvala testnoj publici koja je izabrala ovu verziju filma.

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17030 : 04. Ožujak, 2015., 20:46 »
Dying of the Light (2014)

Prosječan triler koji nit' smrdi nit' miriše. Jedino ako ste kao ja ljubitelji CIA sranja ili toliko prožvakane teme o odbjeglom agentu koji ganja arapskog terroristu. A Nicolas Cage nastavlja da se prostituiše sa ovakvim, za njegov renome, nižerazrednim filmovima.
6

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17031 : 05. Ožujak, 2015., 18:41 »
Thunderball (1965)

(Klikni za pregled slike.)

Uhvatila me mala nostalgija pa sam odlučio da nastavim sa Bondovim filmovima gdje sam stao. Iako je i Thunderball dobar film ali mi se nije toliko svidio kao prethodna tri. Ima sve što Bond film treba imat (živopisne lokacije, atraktivne žene, karizmatični Connery, gadgeti, SPECTRE...) međutim bio mi je monoton na momente te sa velikom dozom već viđenog, ili mi možda samo nije "sjeo" ovaj podmorski setting :mrgreen:.
7

baš je trenutno na htvu petkom ciklus tih Bond filmova, nez doslovno se znojim od neugode dok gledam

sve nekako trashy i smiješno izgleda jednostavno nemogu progutat. one sa brosnanom još nekako i mogu - ono prije nikako ;__; dok su mi sa craigom apsolutni vrh.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17032 : 05. Ožujak, 2015., 20:45 »
Ista stvar i samnom. Užasno su mi smješni fanovi tih starih bondova koji nemogu progutat ove nove.
Ono preozbiljno je sve. Prijašnji bondovi su mi jednaki mrak filmovima. :hihi:

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17033 : 05. Ožujak, 2015., 20:57 »
Ček lol a novi su kao bolji ?
bond je bio i ostao faca sve jebe i sve ubija
baš se ništa nije promijenilo s craigom, film kao film je i dalje trash akcija i ni nove ni stare ne treba gledat ono full ozbiljno
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17034 : 05. Ožujak, 2015., 21:11 »
Daj mi sada objasni ovo.
Kako su Craigovi Bondovi trash akcija? Osim ako ih nisi gledao napušen, onda je Pasija humoristična drama. :piva:

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17035 : 05. Ožujak, 2015., 22:40 »
Dobri su i stari i novi, ne znam kako neko može voljeti nove a mrziti stare i vice versa. Svi Bond filmovi su na isti fazon, samo je tehnička izvedba u skladu sa vremenom nastanka.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17036 : 06. Ožujak, 2015., 00:03 »
Zato što očito nemogu progutat kak ih je pojelo vrijeme i u tom svom tehničkom aspektu imam osjećaj kao da gledam Mikea Myersa, a ne Bonda.
A vrijeme nije nikakav izgovor, jer jako puno filmova iz 50-tih je puno ozbiljnije, tehnički savršenije i nema tu šašavu rash atmosferu u filmu. Primjerice sedmorica veličanstvenih.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17037 : 06. Ožujak, 2015., 00:05 »
The Killer Inside Me i to prije valjda 2 tjedna jebote.

Valjda najgori film koji sam gledao. Ikad.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17038 : 06. Ožujak, 2015., 00:09 »
Zašto ne linkaš, sad moram ja se mučit.
Ae evo. Jessica Alba, Kate Hudson... Što je tu pobogu pošlo krivo? Bar se na mute može gledat. :hiha2:

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17039 : 06. Ožujak, 2015., 00:12 »
A gle...

Znaš što, posudit ću ti film kad dođeš u Jasku. Imam ga na DVD-u, to ono iz Konzuma. Lijepo ti to pogledaj pa presudi.
Ako me Selphie (navodnu ju znaš) nije ubila zato jer sam ju natjerao da pogleda Manos: The Hands of Fate, valjda nećeš ni ti nakon ovog.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9