HCL.HR

Komentari na listu odigranih igara

  • 792 Odgovora
  • 309482 Hitova
*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Komentari na listu odigranih igara
« Odgovori #705 : 03. Veljača, 2018., 20:18 »
<3

Odg: Komentari na listu odigranih igara
« Odgovori #706 : 17. Veljača, 2018., 12:39 »
-
« Zadnja izmjena: 18. Rujan, 2020., 18:00 Bert_Raccoon »

Odg: Komentari na listu odigranih igara
« Odgovori #707 : 18. Veljača, 2018., 04:58 »
UPDATE

Elex: Još sam malo proširio osvrt. Kratka verzija i komentar Elexa: Gospoda iz Pirahna Bytsa su puno toga željela. Ambicija je vidljiva ali prezentacija je, lijepo rečeno, vrlo šlampava.  Klik za malo duži osvrt. 

Prey Za razliku od Elexa u kojem resursi ispadaju ako zapneš za kamen, u Preyu je upravo suprotno: Nema ih ni za lijek. Ono, čisti survive sa elementima horora. Recimo. Preplašiš se tu i tamo ali kada 45 puta mimiksi ponove istu foru, horor je samo nabavka resursa za ubijanje istih. Strašno koliko su me puta ubili. Uglavnom, nećem dužim. Klik za malo duži osvrt. 
« Zadnja izmjena: 18. Veljača, 2018., 05:00 moordrak »

Odg: Komentari na listu odigranih igara
« Odgovori #708 : 27. Veljača, 2018., 01:08 »
UPDATE


KINGDOM COME: DELIVERANCE Biti ću kratak: nije mi se svidio ovaj uradak. Klik za opširniji tekst

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Komentari na listu odigranih igara
« Odgovori #709 : 27. Veljača, 2018., 06:46 »
I moj predivan update kada sam završio jedne od meni najboljih igara ikada, pogotovo s obzirom na vrijeme kada su izašle, koje su remek-djelo modernog gaminga i te vrste žanra!


Blažena PS Vita i igre koje mogu igrati samo zbog nje.


Metal Gear Solid 2 i 3 update

*

des3iny

  • ****
  • 1506
  • xD xD xD
Odg: Komentari na listu odigranih igara
« Odgovori #710 : 27. Veljača, 2018., 08:37 »
(Klikni za pregled slike.)

Idu mi na živce definitive edicije igara koje imaju ovako integrirane topliste s frendovima, sad bi ja morao kupit definitive ediciju i ponovno cijelu igru odigrat da bi mi se rezultat pojavio frendu na listi :(

Inače toplo preporučam Sleeping Dogse, jako dobar serijal ako niste specifično okp što se modela vožnje i klišejnosti priče tiče :D

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Komentari na listu odigranih igara
« Odgovori #711 : 27. Veljača, 2018., 09:09 »
Baš da je serijal i nije, ali jako bi volio nastavak! Želim GTA s jakuzama!

*

des3iny

  • ****
  • 1506
  • xD xD xD
Odg: Komentari na listu odigranih igara
« Odgovori #712 : 27. Veljača, 2018., 10:51 »
Ako imaš priliku probaj Yakuza 0 na PS4

Istina, nije serijal al ak uzmemo da je spiritualni nastavak True Crime serijala... :D

Odg: Komentari na listu odigranih igara
« Odgovori #713 : 27. Veljača, 2018., 13:38 »
Meni je Sleeping Dogs pun pogodak! Od atmosfere, priče, tučnjave... Jedino je vozni model ispodprosječan al da se preć preko toga.

Želim nastavak s Wei Shenom.  :kava:

Odg: Komentari na listu odigranih igara
« Odgovori #714 : 02. Ožujak, 2018., 23:11 »
Prvi Update za 2018-u.

Na listu su dodane i redom prijeđene:

Wolfenstein II: The New Colossus
Sudden Strike 4
Call of Duty: WWII


Ovime završavam "WWII" gejmanje koje se protegnulo kroz zadnja dva mjeseca. Također sam završio seriju dokumentaraca WWII in color pa mi je sad što na kompu što na telki dosta ratovanja XD
Iako je alternativna vremenska linija unutar ovog Wolfieja ne želim previše bitchat ali nekako mi nije sjeo i spada mi u slabije "dvojke"
Imao sam neko vrijeme dojam da igram nekakav JRPG sa 867 cut scena, al dobro, prošao, ispucao se, završio i poklao malo onih komadanta...ne pušim im baš DLC strategiju nekako...radije cu proc ponovno the New Order.

Sudden Strike mi je baš nekako dobro sjeo. Malo za promjenu pravi realni RTS strateški prikaz bojišta.
Nema se tu kaj puno za rec više. Par odličnih misija. Na Steamu se žale na težinu pa preporučam možda čak i na hard.
 
Na kraju novi COD. Nezz dosta mi je ok kampanja ali stvarno pre pre kratka. Nekoliko smiješnih "zbugovani suborac" trenutaka. Dosta napucavanja u smislu dojma da je tvoj vod nesposoban itd. Par predivnih scena. Malo tenk, malo avion ali ništa posebno.
Doista da bi ovo bio maestralan naslov kakvim ga žele prikazat fali im još pokoja zanimljivija misija, a meni osobno opasno fali još pokoja "British" misija i definitivno kako je netko s foruma spomenuo vec prije Ruska fronta.
Ne želim dalje bitčat ali nije mi naslov nešto sjeo niti sam impresioniran. Znam da je fokus na MP kao i u svakom COD al ja sam debelo manje impresioniran ovom kampanjom kao ljudi koji su je hvalili.

Na kraju mi ostaje zaključak da ako baš želim dobro WWII napucavanje ostaju mi stari klasici poput COD 2 ili MOD :AA pa skini i piči čini se :mrgreen:
Ili eventualno ponovno New Order. Maah dosta mi je drugog svj rata za podulje vrijeme sad deff...

Na kompu me još čeka: Observer, ME: Andromeda, Dirt: Rally, AC: Unity a možda i AC: Origins, te novi South Park.
Na PS4 taman završavam Drake Remastered trilogiju a i Crash je skoro pri kraju.
Neko vrijeme se lagano igra Dying Light, a upravo sam instalirao i The Last of Us remastered.

Uff dobro je da je vani smrzlo.
Dekica, radijator i gejmanje dok dupe ne zaboli bokte  :mrgreen:
« Zadnja izmjena: 03. Ožujak, 2018., 23:56 malimicek »
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

Odg: Komentari na listu odigranih igara
« Odgovori #715 : 10. Ožujak, 2018., 14:30 »
-
« Zadnja izmjena: 30. Kolovoz, 2020., 06:35 Bert_Raccoon »

Odg: Komentari na listu odigranih igara
« Odgovori #716 : 22. Ožujak, 2018., 23:32 »
UPDATE

Stigla Ni No Kuni II . Sve što za sada mogu reći, prekrasna! Šareno, veselo, zarazno, zanimljivo. Nekako mi se čini da ću radi ovoga zanemariti FC5.  A i on mi stiže za koji dan. I onda 20.04, GOW. Kvragu. Moram uzeti godišnji ... tko će me odlijepit  od plejke....

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Komentari na listu odigranih igara
« Odgovori #717 : 23. Ožujak, 2018., 07:41 »
Op op, još pređenih igara, nisam baš stigao sve pisati pa nadoknađujem, možda sam još neke stvari u međuvremenu prošao, no ne sjećam se...


KLIK

Odg: Komentari na listu odigranih igara
« Odgovori #718 : 07. Travanj, 2018., 08:59 »
Dodani Bloodborne i Uncharted 4, odlične igre, topla preporuka :thumbs:

Odg: Komentari na listu odigranih igara
« Odgovori #719 : 09. Travanj, 2018., 17:32 »
UPDATE 09.04.2018.
Ni No Kuni 2: Revenant Kingdom  maštovita je igra namijenjena svima onima koji mogu ponovno gledati svijet dječjim očima. Ovako neobičnu mješavinu žanrova nemamo često prilike igrati. Želite li se zabaviti gameplayom bez i kapi krvi i lošeg rječnika, onda zaigrajte ovu igru. KLIK za opširniji osvrt. Klik za nekoliko screenova iz igre.       

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9