HCL.HR

Debljanje

  • 51 Odgovora
  • 6566 Hitova
*

Easy

  • ****
  • 1497
  • disi
Debljanje
« : 04. Rujan, 2009., 20:31 »
Zanima me što i kako i kada jesti da se udebljam. Visok sam oko 192cm i imam oko 68kg i to jako ružno izgleda ofc. Može pomoć, par tipova/savjeta... Krećem se dosta (skejtam skoro svaki dan), ne želim se ono sad udebljat da imam 120kila nego da izgledam normalno kolko tolko. Nemojte mi neke očite savjete tipa: PUNO JEDi, JEDI MASNO ili neka sranja jer ono... to je lame.

Stvar koja me muči je to što sam par mjeseci jeo puno i redovno no nisam se mogao udebljat. Ono, niš se nije primalo jel. Nemojte mi kemikalije preporučavat ni teretane. NIŠTA od toga.

Dakle ajmo, neki pametam savjet. Plz ;D

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Debljanje
« Odgovori #1 : 04. Rujan, 2009., 20:54 »
Nemojte mi kemikalije preporučavat ni teretane. NIŠTA od toga.
Nista i od ovoga :wildboy:

E da, mozes recimo uzet glukozu iz DMa i to trpat 300-400g dnevno. Al bit ces:

a) Debela svinja;
b)potpuno isti ko i sad.

Pa ako je to tebi "pametno", navali.

Ako zelis izgledati dobro, teretana i prehrana.
« Zadnja izmjena: 04. Rujan, 2009., 21:05 dibek »

*

--HS--

  • ****
  • 1078
  • :tired:
Odg: Debljanje
« Odgovori #2 : 04. Rujan, 2009., 21:12 »
dibek ovo nisam očekivo od tebe  :tired:
Jedi u više navrata ( 5 obroka) , jedi kvalitetno(probaj izbjegavati svakodnevno hranjenje junkfooda), izbjegavaj UH ( ugljikohidrate-kruh ) tj unosi ih u normalnim količinama te jedi što više mesa.  :thumbs:

 
easy-forex-basics.blogspot.com

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Debljanje
« Odgovori #3 : 04. Rujan, 2009., 21:14 »
Sto nisi ocekivao?

*

--HS--

  • ****
  • 1078
  • :tired:
Odg: Debljanje
« Odgovori #4 : 04. Rujan, 2009., 21:18 »
da jede samo glukozu :D . Megamass = glukoza a to je jedan od nacina dobivanja mase, ali nije onaj pravilan. Ti bi barem to trebao znati pa napisi covjeku tocan postupak.  Ni svi nabrijani na teretanu bas ^^. U njegovom slucaju ce biti samo pravilna prehrana dovoljna , barem za ono sto on želi
easy-forex-basics.blogspot.com

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Debljanje
« Odgovori #5 : 04. Rujan, 2009., 21:21 »
Znam ja puno toga, ali ne vrijedi pisati.

Prvo, treba se jesti puno. A onak, ljudi ne znaju sto to znaci. Puno je 5000kcal dnevno. Kad to pojedes onda mozes reci da si jeo puno.

A i to je za kurac bez teretane. Jebiga ak nije nabrijan nek se nabrije.

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Debljanje
« Odgovori #6 : 04. Rujan, 2009., 21:32 »
teško ćeš normalno izgledat bez teretane, moš se samo uprasit i biti mlohavi ciciban... znači teretana, jaja, mlijeko, burek, mesina....


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Mamut Marko

  • ******
  • 4449
  • Kraljica
    • HCL.hr - Gaming portal
Odg: Debljanje
« Odgovori #7 : 04. Rujan, 2009., 23:45 »
e ja imam 187 visinu, i 90 kila sam sad skoro nakupio, debel sam ko govno

Odg: Debljanje
« Odgovori #8 : 04. Rujan, 2009., 23:48 »
teško ćeš normalno izgledat bez teretane, moš se samo uprasit i biti mlohavi ciciban... znači teretana, jaja, mlijeko, burek, mesina....


Odg: Debljanje
« Odgovori #9 : 05. Rujan, 2009., 01:11 »
183 i 63.
..a ono zelim se udebljat, al neda mi se jos u teretanu.(nadam se jos bar jednom cmu visine :wildboy:)

*

Easy

  • ****
  • 1497
  • disi
Odg: Debljanje
« Odgovori #10 : 05. Rujan, 2009., 01:15 »
A ono neide mi se u teretanu... Ne želim se nabildavat, ne zanimaju me 6 packovi, i mišići neki nabildani il neka sranja. Želim izgledat normalno ne mršavo.  :(

Odg: Debljanje
« Odgovori #11 : 05. Rujan, 2009., 01:17 »
ocu miske :hiha:

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Odg: Debljanje
« Odgovori #12 : 05. Rujan, 2009., 04:28 »
Gle frende ak se oš udebljat samo jedi
Meni se neda
eto  :tired:
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Debljanje
« Odgovori #13 : 05. Rujan, 2009., 06:33 »
A ono neide mi se u teretanu... Ne želim se nabildavat, ne zanimaju me 6 packovi, i mišići neki nabildani il neka sranja. Želim izgledat normalno ne mršavo.  :(

ne brini prijatelju six packovi ne dolaze tako lako ;D cijepaj drva onda, radi nešto muško...



"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Mr.T

  • ******
  • 5604
Odg: Debljanje
« Odgovori #14 : 05. Rujan, 2009., 08:46 »
(nadam se jos bar jednom cmu visine :wildboy:)
:hiha:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9