HCL.HR

Anketa

Jeste li glasali?

Jesam
23 (54.8%)
Nisam
19 (45.2%)

Ukupno Glasova: 41

Izbori

  • 398 Odgovora
  • 35094 Hitova
*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Odg: Izbori
« Odgovori #105 : 28. Prosinac, 2009., 03:53 »
ali ono što boli je nebriga mladih ljudi za svoju zemlju,zemlju u kojoj ćemo ako bog da mi odgajati svoju dijecu.

da..good luck with that... prva dobra prilika i micem se iz ove drzave

Odg: Izbori
« Odgovori #106 : 28. Prosinac, 2009., 04:40 »
ali ono što boli je nebriga mladih ljudi za svoju zemlju,zemlju u kojoj ćemo ako bog da mi odgajati svoju dijecu.

da..good luck with that... prva dobra prilika i micem se iz ove drzave

I concur...
Life is a bitch - and then you die

*

$rky

  • *
  • 111
    • DOWNLOAD.HR-Prvi Hrvatski downlaod portal
Odg: Izbori
« Odgovori #107 : 28. Prosinac, 2009., 10:18 »
samo da mi je fax zavrsit .....i pravac SLO....:) samo onda ce opet ovo ostat Bandicu i slicnima!



Odg: Izbori
« Odgovori #108 : 28. Prosinac, 2009., 10:51 »
nikada neću napustiti svoju rodnu grudu.
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Odg: Izbori
« Odgovori #109 : 28. Prosinac, 2009., 11:26 »
ja sam bio sprječen šabanstvom :hiha:

 :hihi: :hihi: :ave: :ave:

Izbori su bili prije, ono....godinu dana? Dajte prekinite.  :b_wildy:
Pola onog što su kandidati govorili da će napravit uopće nije u njihovoj ovlasti tako daaaa

@facaa
Nisam ja dio problema....evo ti problem:

Citat:
Prema popisu stanovništva iz 2001. godine fakultetski obrazovane osobe čine 7,82 posto stanovništva. U taj broj uključeni su i magistri i doktori znanosti. Građani s višom školom čine 4,08 posto. Oko 40 posto građana je samo sa završenom osnovnom, nezavršenom osnovnom ili bez ikakve škole, a od 47 posto građana sa srednjom školom tri petine njih završilo trogodišnju strukovnu školu.

40 faking posto. To je vjerovatno i tih 40% ljudi koji su izašli na izbore (šalim se, jel, eloel). Imao sam Politiku i Gospodarstvo u srednjoj, znam koju ulogu ima predsjednik tako da su mi se svi zgadili svojim obećanjima. Još kad je bandić rekao da će smanjit porez i ukinut harač. Isuse.  :fpalm:

Onda mu nepismeni ljudi povjeruju i glasuju za njega. I eto ti 14% ili koliko već.
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

Odg: Izbori
« Odgovori #110 : 28. Prosinac, 2009., 11:36 »
pa dobro ono -_-

ak tak gledaš onda nijedan pojedinac ustvari nema ovlasti.
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Odg: Izbori
« Odgovori #111 : 28. Prosinac, 2009., 11:37 »
Imaju.....ministri izglasane vlade i premjer. Saborski zastupnici isto, ali predsjednik baš i ne, jel.  :b_wildy:

Predsjednik šalje prijedlog u sabor -> oni ga ili prihvate ili odbiju -> nikom ništa ako ga odbiju.
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Izbori
« Odgovori #112 : 28. Prosinac, 2009., 11:39 »
pa dobro ono -_-

ak tak gledaš onda nijedan pojedinac ustvari nema ovlasti.

Al pretsjednicki izbori su neposredni, to je malo nelogicno. Prevelika frka oko toga, ljudi glasaju i onda ocekuju previse. Dok recimo u Svicarskoj vlada bira pretsjednika, jer ionako nista osobito ne radi.

Kako znam sve :hiha:

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Odg: Izbori
« Odgovori #113 : 28. Prosinac, 2009., 11:40 »
Tako je. JAR isto, brijem (bila emisija o svjetskom prvenstvu)  :syzygy:
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Odg: Izbori
« Odgovori #114 : 28. Prosinac, 2009., 11:40 »
a što se tiče josipovića i njegovih optužbi za generale. pa, hej možda su to i zaslužili. jer kad vidim onog vozača busa rojsa kako je s nikakvom školom i poznavanjem gojka šuška postao prvo njegov pomoćnik, a onda i general u ratu, a poslije se kroz privatizaciju nakrao love dođe mi da sve generale pozatvaram, bili krivi ili ne. uz to, kakva je primitivna seljačina siguran sam da je kriv za neš. mora bit.  :D

ko je zaslužija? gotovina? jeli on možda zaslužija da mu se pripisuje 450 neutemeljenih ubojstava civila koliko je ovaj mr. svijetlost-tama naveo?
Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

Odg: Izbori
« Odgovori #115 : 28. Prosinac, 2009., 11:41 »
ti nis normalan.  :tired:


@ostali
 :hiha: gle jasno mi je to al opet

Znači premjer može doć i reć ok sad šaljem nasumično odabranih 30posto ljudi u emigraciju u Butan? možda i može ono ali sumnjam da sam kao takav ima ovlasti. Mislim; jel on ima kao pojedinac takve ovlasti koje ne ovise o nikome drugome?

Precjednik definitivno nije nevažan. Bar može neznam. pokrenuti inicijativu ili nešto.  :b_ae:
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Odg: Izbori
« Odgovori #116 : 28. Prosinac, 2009., 11:46 »
Što je najbolje od svega - može to premjer napravit. Zamisli da je to Ivo predložio dok je bio na vlasti. Vrši se glasovanje u saboru u kojem je većina hdz i koalicija - naravno da zakon prolazi. Ne kužim šta tu nije jasno.  :b_wildy:

Stranački izbori su daleko važniji od predsjedničkih. Još ako nam predsjednik bude Bandić koji ne zna engleski (a smisao predsjednika je da bude diplomat)....onda se stvarno selim.
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Odg: Izbori
« Odgovori #117 : 28. Prosinac, 2009., 11:48 »
a nije ni mesić zna. ne vidim zgražanje ako bandić dobije, pa još goreg smo gledali zadnjih 10 godina.
Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

Odg: Izbori
« Odgovori #118 : 28. Prosinac, 2009., 11:49 »
DOSTA

Što je najbolje od svega - može to premjer napravit. Zamisli da je to Ivo predložio dok je bio na vlasti. Vrši se glasovanje u saboru u kojem je većina hdz i koalicija - naravno da zakon prolazi. Ne kužim šta tu nije jasno.  :b_wildy:

pa očito onda nema kao pojedinac ovlasti već to mora proć u saboru od PECTO ljudi.  :tired:
na stranu podmićivanje glasova il nešto  :wildboy:
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

Chikanovich

  • ****
  • 1039
  • Čiko :]
Odg: Izbori
« Odgovori #119 : 28. Prosinac, 2009., 11:49 »
možda bandić ide zato za predsjednika. nauči si koji strani jezik, prestiž malo ovo ono. ili radi političkog imuniteta?  :b_wildy:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9