HCL.HR

Anketa

Jeste li glasali?

Jesam
23 (54.8%)
Nisam
19 (45.2%)

Ukupno Glasova: 41

Izbori

  • 398 Odgovora
  • 35380 Hitova
Odg: Izbori
« Odgovori #165 : 29. Prosinac, 2009., 12:36 »
Meni izgleda ko najveća puslica od svih kandidata ono. Čak i primorac djeluje kao da ima jedan kralježak mrtvi, ovaj mi pari kao da je punjen kremom i da je mekan :(

ovo.  :wildboy:

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Izbori
« Odgovori #166 : 29. Prosinac, 2009., 12:42 »
tu ste nabrajali neke susrete s putinom i sarkozyijem. bandić bi bar bio super izbor. prvo bi na izlasku iz aviona kopao nos, onda bi pao niz stepenice, strgao nogu, pošto je bosanac dopuzao bi do sarkozya sa strganom nogom te ga pozdravio sa "ke loke keres mučačos".

dajte nemojte bit budale. josipović možda izgleda nekarizmatično, ali bar nas neće brukat po svijetu. ko što to radi građevinar berlusconi.
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Odg: Izbori
« Odgovori #167 : 29. Prosinac, 2009., 13:03 »


mmmmmmmmwa :*
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Izbori
« Odgovori #168 : 29. Prosinac, 2009., 13:09 »
najodvratnija slika na internetima  :( :( :( :( :( :( :( :(
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Odg: Izbori
« Odgovori #169 : 29. Prosinac, 2009., 13:18 »
tu ste nabrajali neke susrete s putinom i sarkozyijem. bandić bi bar bio super izbor. prvo bi na izlasku iz aviona kopao nos, onda bi pao niz stepenice, strgao nogu, pošto je bosanac dopuzao bi do sarkozya sa strganom nogom te ga pozdravio sa "ke loke keres mučačos".

dajte nemojte bit budale. josipović možda izgleda nekarizmatično, ali bar nas neće brukat po svijetu. ko što to radi građevinar berlusconi.

zanima me jeli tako misliš i o mesiću kao predsjedniku? jer on je baš ovakav i bija zadnjih 10 godina. tipa, obami dođe sa merci.

samo što je razlika jedna, bandić nije crveni trubač ko i on. ili bar glumi da nije.
Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Izbori
« Odgovori #170 : 29. Prosinac, 2009., 13:31 »
Kad sam rekao "karizmatican" nisam mislio na Bandica inace  :hihi: Lik je debil mrtvi, ono. A ovog drugog ne znam.

*

pilip

  • ******
  • 4442
Odg: Izbori
« Odgovori #171 : 29. Prosinac, 2009., 13:44 »
Daj prestani Majmun. :tired:
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Izbori
« Odgovori #172 : 29. Prosinac, 2009., 13:46 »
tu ste nabrajali neke susrete s putinom i sarkozyijem. bandić bi bar bio super izbor. prvo bi na izlasku iz aviona kopao nos, onda bi pao niz stepenice, strgao nogu, pošto je bosanac dopuzao bi do sarkozya sa strganom nogom te ga pozdravio sa "ke loke keres mučačos".

dajte nemojte bit budale. josipović možda izgleda nekarizmatično, ali bar nas neće brukat po svijetu. ko što to radi građevinar berlusconi.

zanima me jeli tako misliš i o mesiću kao predsjedniku? jer on je baš ovakav i bija zadnjih 10 godina. tipa, obami dođe sa merci.

samo što je razlika jedna, bandić nije crveni trubač ko i on. ili bar glumi da nije.

daj prestani lagat, plx.  :tired:  mesić se nikad nije vidio s obamom. što se tiče sveg ostalog mesić se nije nijednom osramotio time što je puzao po blatu ili kopao nos na javnom mjestu.

ti si razlog zašto mrzim sve hadezeovce. lažljivi, nacionalistički lopovčine.
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

Odg: Izbori
« Odgovori #173 : 29. Prosinac, 2009., 14:49 »
Bas je kul ovo s Majmunom.  :hihi:

Nego, Bandic nema niti jednu predispoziciju da bude predsjednik. Niti jednu. :( Nezna cak ni hrvatski. O drugom skolovanju, znanju jezika, opcoj kulturi da ne pricamo. Onaj podatak, 40% ljudi u Hr koji nemaju niti OŠ je najbolji dokaz zasto bude Bandic predsjednik. Ono, 40% ljudi, skoro pola. Jebote.
Josipovic ima dva fakulteta, doktoriral pravo, predaje na fakultetima, ima znanje engleskog, iskustva u politici, nije povezivan s aferama. Mislim ono, ako cemo birati predsjednika po izgledu :(


Čitaj,prvi put sam čuo za njega prije 2 mjeseca.

*

pilip

  • ******
  • 4442
Odg: Izbori
« Odgovori #174 : 29. Prosinac, 2009., 15:00 »
Gle, neznam sta da ti kazem. :(
Osim da si mogao bolje pratiti politiku ili nes...
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica

*

Zapi

  • Gost
Odg: Izbori
« Odgovori #175 : 29. Prosinac, 2009., 15:02 »
jebovas sve, niko od vas nema veze s ničin, samo trakeljate. dosta vašeg lejm bentera.

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Izbori
« Odgovori #176 : 29. Prosinac, 2009., 15:31 »
karlo, čovjek koji zna sve o politici je presudio  :ave: :ave:
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

Odg: Izbori
« Odgovori #177 : 29. Prosinac, 2009., 15:43 »
Gle, neznam sta da ti kazem. :(
Osim da si mogao bolje pratiti politiku ili nes...

80 lvl paladin>politika

*

Mr.T

  • ******
  • 5604
Odg: Izbori
« Odgovori #178 : 29. Prosinac, 2009., 16:02 »
Prvo moraš imat pravo glasa da bi to rekao. :b_ae:

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: Izbori
« Odgovori #179 : 29. Prosinac, 2009., 16:45 »
Faca, jel ti nosis majice s gotovinom?  \:D/

Btw zast mi nisi na mail poslao test onog daljinsko? :( aj ucini to sad

Naravno. Imam dvije.  \:D/


Uf, zaboravih. šaljem čim stignem doma. :wildboy:
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9