HCL.HR

Anketa

Jeste li glasali?

Jesam
23 (54.8%)
Nisam
19 (45.2%)

Ukupno Glasova: 41

Izbori

  • 398 Odgovora
  • 35358 Hitova
*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Odg: Izbori
« Odgovori #120 : 28. Prosinac, 2009., 11:52 »
pa očito onda nema kao pojedinac ovlasti već to mora proć u saboru od PECTO ljudi.  :tired:

Da je vrag bio kandidat SDP-a na ovim izborima vjerovatno bi pobjedio. Pao street rep HDZ-u nakon Sanadera, a ljudi će glasovat za onog kod postavi stranka.

Slično u saboru....ako premjer koji je HDZ-ovac predloži nešto i kolege iz stranke ga odbiju - kakvu to sliku stranke daje? Naravno da zakon prolazi, eloel.
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

Odg: Izbori
« Odgovori #121 : 28. Prosinac, 2009., 11:56 »
naravno
ali opet, samo me teorijski zanimalo ima li itko takvu moć ( u savršenoj državi ).

Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Izbori
« Odgovori #122 : 28. Prosinac, 2009., 12:00 »
@grga

Ovak: kad imate pretsjednika i premijera iz iste stranke, pretsjednik nece se ni truditi pokrenuti inicijativu, to ce raditi premijer.
Kad imate pretsjednika i premijera iz razlicitih stranka, pretsjednik ce eksplojtati tu inicijativu ko lud, da bi dokazao kako je premijer los, a sabor naravno nece nista izglasati.


*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Odg: Izbori
« Odgovori #123 : 28. Prosinac, 2009., 12:02 »
@grga
U Ameriki ima.....predsjednik se nalazi na čelu vlade i ujedno ima izvršnu vlast. Tamo se isplati izaći na predsjedničke izbore.
Kažem....izlazim u drugom krugu vjerovatno jer ne želim gledat Bandića kako još 4 godine bruka sebe i državu po svijetu.
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Izbori
« Odgovori #124 : 28. Prosinac, 2009., 12:10 »
U Americi ne postoji vlada zapravo... pretsjednik sam formira vladu i to je kao nezvanicna institucija... inace pretsjednik je car.

Tamo imaju pretsjednicke izbore (preko elektora) i izbore za kongres. Isto, pretsjednik moze lupit apsolutni veto na vec izglasani zakon, i onda se mora opet glasat u oba doma kongresa sa vecim % glasova.

A kod vas (i kod nas) nista. Inicijativa, suspenzivni veto i diplomatija. Zato treba se izbrati pametan i karizmatican pretsjednik i to je to.

Odg: Izbori
« Odgovori #125 : 28. Prosinac, 2009., 12:47 »
a nije ni mesić zna. ne vidim zgražanje ako bandić dobije, pa još goreg smo gledali zadnjih 10 godina.

to. više manje. nije da mesić nije kra za vrime domovinskog il neki kurac. + ne zna engleski.

A kod vas (i kod nas) nista. Inicijativa, suspenzivni veto i diplomatija. Zato treba se izbrati pametan i karizmatican pretsjednik i to je to.

karizmatican. to.
jebote, daj zamislite mrtvog josipovića u susuretu sa sarkozyem il putinom? rofl? "pa heh, ja sam ovak povučen, mogu vam svirat klavir he he he."

nabijem te na kurac.

bandić > josipović

*

Mamut Marko

  • ******
  • 4449
  • Kraljica
    • HCL.hr - Gaming portal
Odg: Izbori
« Odgovori #126 : 28. Prosinac, 2009., 12:54 »
glasao sam, za pobjednika.
 :b_dodo:

*

konjina

  • ****
  • 1168
Odg: Izbori
« Odgovori #127 : 28. Prosinac, 2009., 13:15 »
zanimljivo je da kod objave rezultata nitko ne objavljuje postotak poništenih listića. hej, pa koga zanima koliko ljudi misli da su svi kandidati jebeni kreteni.
da glasao sam i poništio listić. ne vidim svrhu galsanja za manje zlo, niti vidim svrhu u tome da neki bosanac, švabo, australac (koji ne živi, ne zna pričat i ima veze sa Hrvatskom kao i Danijel Biloš)....ima jednako pravo izabrati HRVATSKOG predsjednika kao i ja.

*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Odg: Izbori
« Odgovori #128 : 28. Prosinac, 2009., 13:22 »
objave. :wildboy:

tako i sinoć. oko 1% nevažećih listića.
Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

*

konjina

  • ****
  • 1168
Odg: Izbori
« Odgovori #129 : 28. Prosinac, 2009., 13:25 »
a isprika onda, ja to nisam nigdje vidio.

*

juli

  • **
  • 180
  • <3
Odg: Izbori
« Odgovori #130 : 28. Prosinac, 2009., 13:31 »
zanimljivo je da kod objave rezultata nitko ne objavljuje postotak poništenih listića. hej, pa koga zanima koliko ljudi misli da su svi kandidati jebeni kreteni.
da glasao sam i poništio listić. ne vidim svrhu galsanja za manje zlo, niti vidim svrhu u tome da neki bosanac, švabo, australac (koji ne živi, ne zna pričat i ima veze sa Hrvatskom kao i Danijel Biloš)....ima jednako pravo izabrati HRVATSKOG predsjednika kao i ja.

aha, ti si kao poseban? veliki hrvat, znači treba ti veliki tretman?
znaš što u ime svih "bosanaca, švaba, australaca (koji ne žive, ne zna pričati i imaju veze sa Hrvatskom kao i Danijel Biloš)" želim ti sretne praznike sa minimum pet kurca u ustima, obzirom da toliko sereš

COOL

Odg: Izbori
« Odgovori #131 : 28. Prosinac, 2009., 13:34 »
karizmatican. to.
jebote, daj zamislite mrtvog josipovića u susuretu sa sarkozyem il putinom? rofl? "pa heh, ja sam ovak povučen, mogu vam svirat klavir he he he."

Da, bolji je bandić.  :hihi:

@juli:
zašto bi dijaspora imala pravo glasa?
Plaćaju PDV možda? Žive ovdje možda? Rade išta za Hrvatsku možda?

*

konjina

  • ****
  • 1168
Odg: Izbori
« Odgovori #132 : 28. Prosinac, 2009., 13:42 »
aha, ti si kao poseban? veliki hrvat, znači treba ti veliki tretman?
znaš što u ime svih "bosanaca, švaba, australaca (koji ne žive, ne zna pričati i imaju veze sa Hrvatskom kao i Danijel Biloš)" želim ti sretne praznike sa minimum pet kurca u ustima, obzirom da toliko sereš

kao prvo, to si govori mami i tati. time je još simpatičnije jer si žensko. bahato žensko.
kao drugo, nema to nikakve veze sa mojim hrvatstvom niti sa bosancima, švabima i australcima nego sa dijasporom zbog koje je npr. Bandić u 2. krugu.

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Izbori
« Odgovori #133 : 28. Prosinac, 2009., 13:44 »
Bandic je u 2. krugu? :ave:

*

Mamut Marko

  • ******
  • 4449
  • Kraljica
    • HCL.hr - Gaming portal
Odg: Izbori
« Odgovori #134 : 28. Prosinac, 2009., 14:06 »
TIHO TAMO MAKEDONAC

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9