HCL.HR

Anketa

Jeste li glasali?

Jesam
23 (54.8%)
Nisam
19 (45.2%)

Ukupno Glasova: 41

Izbori

  • 398 Odgovora
  • 35399 Hitova
*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Odg: Izbori
« Odgovori #135 : 28. Prosinac, 2009., 14:24 »
TIHO TAMO MAKEDONAC

Mamute, jel ti igraš futbal?
Danas sam na radio čuo nekog po imenu "Marko Culjak" kak neš priča o ekipi bla bla :/

OT:

Nisam išao na ove izbore al' vjerovatno ću ić glasat u drugom krugu sam da mi Bandić ne bude predsjednik.
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Izbori
« Odgovori #136 : 28. Prosinac, 2009., 15:31 »
Heh, Bandić ili Josipović. Hehehe  :clap:

Želim biti švcarski strojar.  :(


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

juli

  • **
  • 180
  • <3
Odg: Izbori
« Odgovori #137 : 29. Prosinac, 2009., 00:02 »

kao prvo, to si govori mami i tati. time je još simpatičnije jer si žensko. bahato žensko.
kao drugo, nema to nikakve veze sa mojim hrvatstvom niti sa bosancima, švabima i australcima nego sa dijasporom zbog koje je npr. Bandić u 2. krugu.

pretjerah. moje ponizne isprike
bit će da imam loš dan, a i nekako mi se nedaju ta silna omalovažavanja gore navedenih i taj neki naboj mrtvi bleh, žena sam
ignorirajte me
COOL

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Izbori
« Odgovori #138 : 29. Prosinac, 2009., 00:12 »
Od dva zla, rađe za Bandinju, nego još jednog Hrvatskog veleizdajnika...

*

Mamut Marko

  • ******
  • 4449
  • Kraljica
    • HCL.hr - Gaming portal
Odg: Izbori
« Odgovori #139 : 29. Prosinac, 2009., 00:31 »
Mamute, jel ti igraš futbal?
Danas sam na radio čuo nekog po imenu "Marko Culjak" kak neš priča o ekipi bla bla :/

nop :/

*

Mr.T

  • ******
  • 5604
Odg: Izbori
« Odgovori #140 : 29. Prosinac, 2009., 00:31 »
Od dva zla, rađe za Bandinju, nego još jednog Hrvatskog veleizdajnika...
ovaj forum... ne znam.

 :hihi: :fpalm:

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Izbori
« Odgovori #141 : 29. Prosinac, 2009., 00:38 »
Ivo Josipovic je pomagao haskom sudu pisati optuznice protiv hrvatskih generala .Sedamdeset pet posto optuznice protiv hrvatskih domoljuba Ivo Josipovic je napisao sam. a ti se smij plači, al nemoj bit kreten

*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Odg: Izbori
« Odgovori #142 : 29. Prosinac, 2009., 00:40 »
to ti je njegova PRAVDA.
Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

*

Mr.T

  • ******
  • 5604
Odg: Izbori
« Odgovori #143 : 29. Prosinac, 2009., 00:42 »
čovjek bar zna engleski jezik ako ništa. :hiha:

*

seymour

  • ****
  • 1445
Odg: Izbori
« Odgovori #144 : 29. Prosinac, 2009., 00:44 »
svira klavir i knjige čita . :D
Di ćemo večeras, pusti prazne priče<br />Di ćemo večeras da se ubijemo pićen<br />Di cemo večeras, da bude luda kuća<br />Tu su Kuzma i Shaka Zulu, doktori puknuća

*

Đester

  • *****
  • 2126
  • OSOBNI TEKST
Odg: Izbori
« Odgovori #145 : 29. Prosinac, 2009., 00:45 »
Meni izgleda ko najveća puslica od svih kandidata ono. Čak i primorac djeluje kao da ima jedan kralježak mrtvi, ovaj mi pari kao da je punjen kremom i da je mekan :(
Cuando puedo ni siquiera el tabaco, por lo menos voy a ser oblejan,,,,

*

Mr.T

  • ******
  • 5604
Odg: Izbori
« Odgovori #146 : 29. Prosinac, 2009., 00:46 »
Meni izgleda ko najveća puslica od svih kandidata ono. Čak i primorac djeluje kao da ima jedan kralježak mrtvi, ovaj mi pari kao da je punjen kremom i da je mekan :(
:ave:

*

konjina

  • ****
  • 1168
Odg: Izbori
« Odgovori #147 : 29. Prosinac, 2009., 00:47 »
pretjerah. moje ponizne isprike
bit će da imam loš dan, a i nekako mi se nedaju ta silna omalovažavanja gore navedenih i taj neki naboj mrtvi bleh, žena sam
ignorirajte me

nema tu nitko ništa protiv glasanja ljudi bilo kakvih narodnosti, manjina i slično, naravno ako ŽIVE u Hrvatskoj. problem je u glasanju dijaspore. bila ta dijaspora bosanci, srbi, židovi ili najveće hrvatine koje postoje u svemiru, ako više ne žive ovdje, nebi trebali imati ni pravo glasa.

ali imaju  \:D/ :tired: :tired:

Odg: Izbori
« Odgovori #148 : 29. Prosinac, 2009., 00:48 »
Ivo Josipovic je pomagao haskom sudu pisati optuznice protiv hrvatskih generala .Sedamdeset pet posto optuznice protiv hrvatskih domoljuba Ivo Josipovic je napisao sam. a ti se smij plači, al nemoj bit kreten

 :fpalm:

Meni izgleda ko najveća puslica od svih kandidata ono. Čak i primorac djeluje kao da ima jedan kralježak mrtvi, ovaj mi pari kao da je punjen kremom i da je mekan :(

 :hihi: :ave: :hiha: :hiha:
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: Izbori
« Odgovori #149 : 29. Prosinac, 2009., 00:50 »
Razumijem donekle presvetog i coleta...ali mi nije jasna jedna stvar. Dakle, ako je netko rvatski general onda je apriori nedužan i protiv njega se ne smije pisati optužnica?


Koji kurac?



Nadalje, za sva sranja sa Haagom si krivite njegovu visost dr Franju Tuđmana i sve hrvatsku stranku HDZ.
Isto tak, ne vidim da se igdje sere po presvetom dr Ivi Sanaderu, koji je em prekršio sva izborna obećanja (sjetite se njegove garantne kartice), em napustio vlast čist iz zajebancije em izručio generale (unatoč dernjavi na Splitskoj Rivi kako su svetinja, kurac palac).





Nije m jasna s toga logika da je za svo sranje u Hrvatskoj kriv Josipović i, najviše, Vesna Pusić. :wildboy:



Edit; juli je srpkinja čini se. :ementaler:
« Zadnja izmjena: 29. Prosinac, 2009., 00:54 Facaa »
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9