HCL.HR

Anketa

Jeste li glasali?

Jesam
23 (54.8%)
Nisam
19 (45.2%)

Ukupno Glasova: 41

Izbori

  • 398 Odgovora
  • 35405 Hitova
*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Odg: Izbori
« Odgovori #180 : 29. Prosinac, 2009., 17:16 »
tu ste nabrajali neke susrete s putinom i sarkozyijem. bandić bi bar bio super izbor. prvo bi na izlasku iz aviona kopao nos, onda bi pao niz stepenice, strgao nogu, pošto je bosanac dopuzao bi do sarkozya sa strganom nogom te ga pozdravio sa "ke loke keres mučačos".

dajte nemojte bit budale. josipović možda izgleda nekarizmatično, ali bar nas neće brukat po svijetu. ko što to radi građevinar berlusconi.

zanima me jeli tako misliš i o mesiću kao predsjedniku? jer on je baš ovakav i bija zadnjih 10 godina. tipa, obami dođe sa merci.

samo što je razlika jedna, bandić nije crveni trubač ko i on. ili bar glumi da nije.

daj prestani lagat, plx.  :tired:  mesić se nikad nije vidio s obamom. što se tiče sveg ostalog mesić se nije nijednom osramotio time što je puzao po blatu ili kopao nos na javnom mjestu.

ti si razlog zašto mrzim sve hadezeovce. lažljivi, nacionalistički lopovčine.

http://www.youtube.com/watch?v=AV-uijB52A8  :thumbs:
Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Odg: Izbori
« Odgovori #181 : 29. Prosinac, 2009., 17:31 »
da, evo i mesića s obamom i kaže mu merci. video.

http://www.rtl.hr/mesic-obami-merci-clanak-6283

dakle, kako kažeš, da prestanem lagati jer se mesić nije nikada vidio s obamom jeli??

čestitam, posra si se.
Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Izbori
« Odgovori #182 : 29. Prosinac, 2009., 17:38 »
pa čovjek je govorio istinu.

edit:

ok, susreli su se. nisam to znao. ali svejedno, obzirom na okolnosti i činjenicu da je francuski drugi službeni jezik u natou nije puno fulao  :winknkiss:

Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

duksy

  • ******
  • 10253
    • hcl
Odg: Izbori
« Odgovori #183 : 29. Prosinac, 2009., 17:41 »
 :ave:


edit:
ne znam. još jedan.  :ave:

Odg: Izbori
« Odgovori #184 : 29. Prosinac, 2009., 17:43 »
da, evo i mesića s obamom i kaže mu merci. video.

http://www.rtl.hr/mesic-obami-merci-clanak-6283

dakle, kako kažeš, da prestanem lagati jer se mesić nije nikada vidio s obamom jeli??

čestitam, posra si se.

aha znači ti ne vidiš razliku između bandića i mesića. jedan nula za tebe.
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Odg: Izbori
« Odgovori #185 : 29. Prosinac, 2009., 17:49 »
pa isti su s obzirom na obrazovanje, znanje stranih jezika, "estradno" ponašanje.

razlika je kako sam već i reka, u ideološkim stajalištima. dok se bandić predstavlja kao veliki vjernik, mesić malo mijenja boje, prije ustaša, danas komunist koji zna govoriti samo o 2. svjetskom ratu uzdižući partizane u nebesa.

uglavnom, dobija josipović ili bandić, bit će to pomak naprijed.
Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

Odg: Izbori
« Odgovori #186 : 29. Prosinac, 2009., 17:57 »
pa isti su s obzirom na obrazovanje

Nisu.
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Odg: Izbori
« Odgovori #187 : 29. Prosinac, 2009., 18:17 »
sad mi moš reć ko je koju školu završija, ali činjenica je, ni mesić ni bandić ne odskaču jedan od drugoga svojim intelektom.
Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Izbori
« Odgovori #188 : 29. Prosinac, 2009., 19:19 »
osim činjenice da je mesić puno bolji i iskusniji političar od bandića.
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Odg: Izbori
« Odgovori #189 : 29. Prosinac, 2009., 19:33 »
da, ako pod time misliš skakanje iz jedne političke struje u drugu.
Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Odg: Izbori
« Odgovori #190 : 29. Prosinac, 2009., 21:26 »

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Izbori
« Odgovori #191 : 29. Prosinac, 2009., 21:33 »
onda si licemjer. jer praisaš bandića koji je do prije dva mjeseca bio sdpovac s "članskom iskaznicom 2" a sada je takoreći predsjednički kandidat desnice.

ali ja u tome ne vidim ništa loše. jebeš sve ideologije, uvjerenja, to su mrtva govna. dijelim ljude, tj. političare na dobre i loše. one koji će mi pomoći i na one koji neće. nikad u životu neću bit ko moji starci koji će valjda dovijeka glasovat za sdp zato kaj je to sdp pa makar im na čelo došao hitler. to je glavni problem svega u hrvatskoj. svi se previše držimo svojih principa i jebenih izbora. sdp i hdz, dinamo i hajduk. i ne vidimo ništa drugo.
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

Armor

  • ******
  • 4195
Odg: Izbori
« Odgovori #192 : 29. Prosinac, 2009., 22:56 »
Veli Bandić:

"Pristat ću na sučeljavanje na engleskom ako Mesić bude moderator"

 :ave: :ave:
"Born with less, but you still precious.

You gotta be able to smile through all this bullshit."

Odg: Izbori
« Odgovori #193 : 30. Prosinac, 2009., 00:49 »
slažem se s majmunom.


fak. :wildboy:

Odg: Izbori
« Odgovori #194 : 30. Prosinac, 2009., 19:39 »
kakve su sad izjave ove ovom josipoviću bože dragi  :fpalm:
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9