HCL.HR

Što sada čitate?

  • 2302 Odgovora
  • 223140 Hitova
*

virty

  • ***
  • 812
  • Xbox: Muskarcina
Odg: Što sada čitate?
« Odgovori #2130 : 01. Lipanj, 2015., 10:39 »
(Klikni za pregled slike.)

jučer nabavio, uskoro krećem sa čitanjem. hajp lagani. :kava:

Vjeruj mi .. prodaj to, ili vrati .. i nabavi englesku verziju!
Pročitao sam svih 6 knjiga kupljenih u Algoritma na hrvatskom jeziku.
Prijevod je više nego dobar, možda u zadnje dvije knjige ima malo "čudnih" izraza, ali ništa šta smeta.

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Što sada čitate?
« Odgovori #2131 : 03. Lipanj, 2015., 20:35 »

Prva 3 dijela sam pročitao još prije nekih 1-2 godine, ostalih nastavaka nije bilo u mojoj biblioteci pa sam bio prisiljen pauzirati, ali evo napokon nastavljam sa ovim remek djelom \:D/.

*

virty

  • ***
  • 812
  • Xbox: Muskarcina
Odg: Što sada čitate?
« Odgovori #2132 : 18. Lipanj, 2015., 14:21 »

*

Kunihiko Maeda

  • *
  • 105
  • Scientists can't believe anything without proof...
Odg: Što sada čitate?
« Odgovori #2133 : 19. Lipanj, 2015., 17:14 »
Nezz zašto bi netko to čitao kad postoji serija.
zato jer je čitao prije nego je serija postojala A DISI SAD B|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||w

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Što sada čitate?
« Odgovori #2134 : 02. Kolovoz, 2015., 21:33 »
U zivotu san procita sve djelove o Harry Potteru, Lotr ,Silmarillion i Hobbit...I to san cita prije 6,7 godina kad me uvatilo jednu zimu, i uziva san stvarno.Moj kum me nagovorio da procitam knjigu, do tada nisan nikad nista citao.I sada me uvatilo opet citanje i poceo sam opet citat Harry Pottera, al nakon sta san pogleda svaki film 100000 puta i vec procita sve davno, nije mi toliko zanimljivo iako mogu citat, nije to, to.Pa ako ima neko preporuku neke dobre knjige u stilu Pottera ili LOTR-a neka mi javi.I da takoder sam procitao Tarzana, to mi je oduvjek bio uzor.Haha

Odg: Što sada čitate?
« Odgovori #2135 : 02. Kolovoz, 2015., 22:04 »
Čitao Pikettyev kapital, no nisam ga stigao cijelog pročitati. Nastavit ću u 9. mjesecu. Sada krećem Gary Vaynerchuk - ekonomija zahvalnosti.
Pratite službeni F1 portal za Hrvatsku - GP1

*

funky0308

  • *
  • 51
  • i5, 12GB DDR3, SLI GTX970 Phantom, 144hz AOC
Odg: Što sada čitate?
« Odgovori #2136 : 04. Kolovoz, 2015., 06:35 »
Leopard Jo Nesbo, povukla me ona okrugla naljepnica "no1 svjetski bestseler" ;-)
Ne-loša kniga za GO..

Sent from my D6603 using Tapatalk

funky0308

*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Odg: Što sada čitate?
« Odgovori #2137 : 04. Kolovoz, 2015., 07:35 »
braća karamazovi - huh, što reći, velika i teška knjiga, ali je fkt zanimljivo i duboko kad se analizira.
vrijedi utrošenog vremena. kraj je divan,,,
Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

*

Aria

  • ***
  • 699
  • This too shall pass
Odg: Što sada čitate?
« Odgovori #2138 : 14. Kolovoz, 2015., 00:31 »
funky0308, ako ti se svidio Jo Nesbov stil pisanja i ako nisi čitao, preporučam ti njegovu knjigu "Snjegović" (to ti je prednastavak Leoparda, mislim da sedmi po redu - ako se ne varam - u serijalu o detektivu Harryu Holeu; priča se da će i film biti) i "Lovci na glave" (totalno drugi likovi i tema; sniman je i film pod istoimenim naslovom). Meni osobno njegove najbolje knjige.

Kod mene se čitaju Blaga Leonarda da Vincija od Matthewa Landrusa i Kula (zadnji nastavak trilogije Sanctus) od Simona Toynea.

*

zvucnjak

  • *
  • 130
  • Carpe per diem
Odg: Što sada čitate?
« Odgovori #2139 : 28. Kolovoz, 2015., 10:23 »


Prvi deo me prijatno iznenadio pa rešio da dovršim celu trilogiju

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Što sada čitate?
« Odgovori #2140 : 02. Listopad, 2015., 19:08 »

Već dugo je imam želju pročitati, evo konačno je došla na red.

*

kajunic77

  • **
  • 191
  • Dream big, start small..!
Odg: Što sada čitate?
« Odgovori #2141 : 02. Listopad, 2015., 20:25 »
Evo nisam nesto previse zaljubljen u knjige(tj. nikada ih ne citam) ali u skoli mi je iduci mjesec za lektiru Dostojevski, Zlocin i Kazna pa  ako je netko citao dali da je preskocim kao i vecinu lektira do sada ili se isplati procitati? Neznam zasto ali imam neku volju za citanjem te knjige iako nemam pojma koja je radnja :P
"Because the ones that are crazy enough to think they can change the world-are the ones who do"
                                                             -Steve Jobs

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Što sada čitate?
« Odgovori #2142 : 02. Listopad, 2015., 20:33 »
Moraš to pročitati. Ja sam lektire često preskakao jer profesori svašta guraju pod nos, ali "Zločin i kaznu" sam baš sa guštom pročitao.

*

9mlg9

  • Gost
Odg: Što sada čitate?
« Odgovori #2143 : 02. Listopad, 2015., 20:47 »
ja baš obrnuto, pročitao skoro sve lektire, ali zločin i kaznu nikako tijekom škole. pročitao je par godina poslije, i dalje mi je jedna od gorih lektira koje smo imali. čiča goriot i junak našeg doba meni i dalje ostaju najkvalitetnije lektire.

*

kajunic77

  • **
  • 191
  • Dream big, start small..!
Odg: Što sada čitate?
« Odgovori #2144 : 02. Listopad, 2015., 20:52 »
Ako mi vjerujes Otac Goriot sam ovaj mjesec imao za lektiru i danas je pisao, ako uzmemo u obzir da je ovo bio 9. mjesec, pocetak skole, onda mozes shvatiti zasto je nisam niti podigao u knjiznici.. :) Procitao kratak sadrzaj 45min prije testa i bit ce neka 3-ca.. :D Dostojevskog cu onda definitvno citati prvo moram rjesiti Smrt Smail Age-Čengića koju moram procitati do 15-stog( jos nisam odlucio hocu li je uopce citati). A sto se tice lektira u srednjoj jedina koja mi se svidila bila je Lovac u Žitu u njoj  sam bas uzivao. :)
"Because the ones that are crazy enough to think they can change the world-are the ones who do"
                                                             -Steve Jobs

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9