HCL.HR

Što sada čitate?

  • 2302 Odgovora
  • 223665 Hitova
*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Što sada čitate?
« Odgovori #2175 : 04. Prosinac, 2015., 16:33 »
(Klikni za pregled slike.)

Sta je ovo metalni??Neka ruska kuharica?

Veliki Narodni Kuvar, nije to ruska cirilica, srpska.
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Što sada čitate?
« Odgovori #2176 : 04. Prosinac, 2015., 17:22 »
Dan Brown, Izgubljeni Simbol
Kud baš Izgubljeni simbol koji je najmanje dobar Brownov roman :bonk:.

@c0bra123
Ako voliš epsku fantaziju poput Game of Thrones onda obavezno probaj ovo:

*

9mlg9

  • Gost
Odg: Što sada čitate?
« Odgovori #2177 : 04. Prosinac, 2015., 18:41 »
meni je Izgubljeni simbol najbolji Brownov roman :mrgreen: nego ajmo ozbiljnije? koliko ste upoznati s marksistima ili francuskom školom teoretičara? dobio sam popis od dvadesetak knjiga i moram jednu pročitati za usmeni ispit, ali nemam pojma koju.
knjige:
Theodor W. Adorno: Estetička teorija; Minimia moralia:refleksije iz oštećenog života; Negativna dijalektika
Max Horkheimer, Theodor W. Adorno: Dijalektika prosvjetiteljstva; Sociološke studije
Max Horkheimer: Tradicionalna i kritička teorija; Pomračenje uma; Kritika instrumentalnog uma
Herbert Marcuse: Etos i civilizacija:filozofsko istraživanje Freuda; Um i revolucija; Čovjek jedne dimenzije; Prilozi za fenomenologiju istorijskog materijalizma; Estetska dimenzija:eseji o umjetnosti i kulturi; Kraj utopije:Esej o oslobođivanju; Um i revolucija:Hegel i razvoj teorije društva
Walter Benjamin: Estetički ogledi; Novi anđeo
Antonio Gramsci: Pisma iz zatvora; Marksizam i književnost; O državi; Problemi revolucije:intelektualci i revolucija
« Zadnja izmjena: 04. Prosinac, 2015., 18:46 9mlg9 »

*

theth1ef

  • **
  • 219
  • Učiš dok si živ.
Odg: Što sada čitate?
« Odgovori #2178 : 04. Prosinac, 2015., 20:13 »
Mene je kraj Izgubljenog Simbola razočarao. Najbolja od Brownovih što se tiču Roberta Langdona mi je Anđeli i Demoni. Iako Inferno nisam još pročitao.
Što se tiče teme čitam Kome zvono zvoni.
« Zadnja izmjena: 04. Prosinac, 2015., 20:14 theth1ef »

*

c0bra123

  • ****
  • 1306
Odg: Što sada čitate?
« Odgovori #2179 : 04. Prosinac, 2015., 20:25 »
Dan Brown, Izgubljeni Simbol
Kud baš Izgubljeni simbol koji je najmanje dobar Brownov roman :bonk:.

@c0bra123
Ako voliš epsku fantaziju poput Game of Thrones onda obavezno probaj ovo:
(Klikni za pregled slike.)

Budem vidio u neizvjesnosti sam sad :D nisam fan epske fantazije ali ako je dobra knjiga što ne je pročitat :D  uglavno ako je to to hvala vam, pročitat ću neke i dat svoje mišljenje o njima :thumbs: prvo tribam nabavit.


Kako vi nabavljate knjige, knjižara ili preko interneta?



I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

*

tryon

  • **
  • 224
Odg: Što sada čitate?
« Odgovori #2180 : 04. Prosinac, 2015., 21:31 »
Citat:
Kako vi nabavljate knjige, knjižara ili preko interneta?

Oboje, ja volim fizicku knjigu jer ionako sve sto radim je na kompu.

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Što sada čitate?
« Odgovori #2181 : 05. Prosinac, 2015., 05:50 »
Komp/mob mi ubijaju oci, nabavit cu pdf neke knjige, samo ako nikako nemogu do papirnate verzije....
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

c0bra123

  • ****
  • 1306
Odg: Što sada čitate?
« Odgovori #2182 : 05. Prosinac, 2015., 21:06 »
Komp/mob mi ubijaju oci, nabavit cu pdf neke knjige, samo ako nikako nemogu do papirnate verzije....

Isti problem i kod mene, npr na kompu sam svjetlost smanjio na 0 a contras na 0, Sharpness 31, Saturation 46 :D jer doslovno oči gore, kad bi se rasplakao spržilo bi me... sry što skreni sa teme al sam morao napisat. :chair:

Odlučio sam prvo Bibliju pročitat onda nešto što ste predložili. :piva:



I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

*

metalni

  • ****
  • 1762
  • Seoski mudrac
    • My Art Gallery
Odg: Što sada čitate?
« Odgovori #2183 : 05. Prosinac, 2015., 21:12 »
@Bartul:  Ae, čirilično izdanje narodnog kuhara...
Znaš, u bivšoj Jugi ti je većina knjiga štampana na oba pisma- mada smo svi mi stariji učili i jedno i drugo.
:kava:

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Što sada čitate?
« Odgovori #2184 : 21. Prosinac, 2015., 17:26 »
Imali neko koju dobru knjigu za preporucit u stilu nekog realnog misterija, nesto tipa Indiana Jones, da je avanturisticka i da se radi o potragama za nekim relikvijama, moze i samo dobra avantura, al da je bas zanimljiva.I da se dogada u nasem svjetu, znaci da nije tamo neka izmisljena planeta, nego da je sve realno...Aj molim vas znacilo bi puno.

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Što sada čitate?
« Odgovori #2185 : 21. Prosinac, 2015., 17:38 »
Imali neko koju dobru knjigu za preporucit u stilu nekog realnog misterija, nesto tipa Indiana Jones, da je avanturisticka i da se radi o potragama za nekim relikvijama, moze i samo dobra avantura, al da je bas zanimljiva.I da se dogada u nasem svjetu, znaci da nije tamo neka izmisljena planeta, nego da je sve realno...Aj molim vas znacilo bi puno.
Udari onda po Dan Brownovim romanima, tu su ti misterije i potrage za relikvijama od prve do zadnje stranice (pogotovo u Da Vincijevom kodu i Anđelima&Demonima).

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Što sada čitate?
« Odgovori #2186 : 21. Prosinac, 2015., 17:41 »
Poceo sam nedavno citati Da Vicijev kod i zadovoljan sam za sada.Iako sam pogledao film vise puta pa mi i nije neka napetost, do sada sve sta sam vidio je vise, manje isto kao u filmu...Hvala svejedno, ako imas jos koju preporuku nabaci slobodno..

Odg: Što sada čitate?
« Odgovori #2187 : 04. Siječanj, 2016., 22:04 »
Ljudi treba mi savjet. Gdje mi je najbolje naručiti knjige A song of Ice & Fire (na engleskom naravno); mozda amazon.de ili co.uk, šta kazete? Radi se o tome da je definitivno gora opcija da kupujem u BiH tu jer su preskupe generalno a nema ni paperback- ovako bi uzeo svih pet naslova, samo me zanima šta je isplativije ALI da se naruči i dođe u Hrvatsku jer i tamo mogu preuzeti bez problema.

Hvala LP


(blazene SADe, lijepo udjem u amzn.com i sutra vec posalju, ovako se moram natezat :D  :chair:  )


znači dilema tj odluka izmedu .co.uk ili .de ili neke trece preporuke :*
« Zadnja izmjena: 04. Siječanj, 2016., 22:06 yubs-d-rsc »
The blood of youth is bubbling back..

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: Što sada čitate?
« Odgovori #2188 : 04. Siječanj, 2016., 22:32 »
http://www.superbookshop.net

Tu sam ja znao naručivati u Hrvatskoj. Ne znam kakve su cijene, ali to si sam usporedi.

*

pilip

  • ******
  • 4442
Odg: Što sada čitate?
« Odgovori #2189 : 04. Siječanj, 2016., 22:47 »
Zašto bi itko to čitao na engleskom?  :wildboy:

BTW xD

Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9