HCL.HR

Fiskultura i rekreacija

  • 4054 Odgovora
  • 336442 Hitova
*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Odg: Fiskultura
« Odgovori #3435 : 08. Listopad, 2013., 10:51 »
Aha...kužim. :hiha2:

Nije vama lako bome :wildboy:
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Fiskultura
« Odgovori #3436 : 08. Listopad, 2013., 11:11 »
da, ali zar nisi reko da jedeš 3000 kcal a samo 150g proteina? znači da ne jedeš samo proteine lel. zašto ne PROBAŠ prvo ako već imaš fobiju svaki dan pojest red čokolade/žlicu nutele al zato smanjiš količinu riže/oraha/koji već kurac jedeš nemam pojma...probaj vidit hoćeš li vidjet razliku u okviru par tjedana.
plus neznam kako ti takva hrana utječe na apetit pošto je užasno gusta kalorijama.
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

Glitch

  • **
  • 489
Odg: Fiskultura
« Odgovori #3437 : 08. Listopad, 2013., 12:25 »
Nađi izvore proteina koji ti odgovaraju za jesti, ili, možda-samo možda, nauči neke skillse u kuhinji pa recimo konzervu tune pomiješaj sa deset jaja i imaš 2-3 obroka omlet s tunom.

Ako uopće jedeš tunu, a ne znam zašto bi je uz basnoslovne cijene uopće jeo. Jedi više jaja, svježeg sira, mesa (koje se, hej pazi sad, može ispeći da bude fino; nema razloga za jesti samo kuhana pileća prsa kad postoji recimo super i jeftinija svinjska vratina).

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Fiskultura
« Odgovori #3438 : 08. Listopad, 2013., 14:11 »


:hiha:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

lulz

  • ****
  • 1016
  • šmeker
Odg: Fiskultura
« Odgovori #3439 : 08. Listopad, 2013., 14:45 »
da, ali zar nisi reko da jedeš 3000 kcal a samo 150g proteina? znači da ne jedeš samo proteine lel. zašto ne PROBAŠ prvo ako već imaš fobiju svaki dan pojest red čokolade/žlicu nutele al zato smanjiš količinu riže/oraha/koji već kurac jedeš nemam pojma...probaj vidit hoćeš li vidjet razliku u okviru par tjedana.
plus neznam kako ti takva hrana utječe na apetit pošto je užasno gusta kalorijama.

naravno da ne jedem samo proteine. jedem priloge uz meso, kebabe, cheesburgere, pizze, čokoladna mlijeka, jogurte, ali svaki obrok ima proteina. samo me, eto, zanimalo jel potrebno tih tjedan dana držat proteine na broju.

konzerva tune je 7kn - 20g proteina, 1 jaje 2 kn - 6 g.
« Zadnja izmjena: 08. Listopad, 2013., 14:47 lulz »

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Fiskultura
« Odgovori #3440 : 08. Listopad, 2013., 14:54 »
Koje jaje kosta 2 kune kralju :hihi:
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Fiskultura
« Odgovori #3441 : 08. Listopad, 2013., 14:58 »
po 2 kune ih mi doma prodajemo :hiha:

kuiš, organski uzgoj brate ;) ljudi su nevjerojatno glupi, dali bi i više :(


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

black_out

  • ******
  • 4118
  • #IgračVrata
Odg: Fiskultura
« Odgovori #3442 : 08. Listopad, 2013., 15:00 »
Znao sam da jede onu odvratnu umrvljenu tunu. :ave: :hihi:

Ispeci si malo mesa kralju, nećeš umrijeti za tih 30 minuta u kuhinji, na kraju ćeš pojesti prije pola kile mesine od te odvratne tunjevine.
Ovu isključivo miješaj uz još nešto kao što ti je i Glitch rekao. Recimo, ako nisi izbacio smeća poput pašte možeš i s time.
hardcore gamer | rapist | nerd | cis scum | misogynist |

*

Glitch

  • **
  • 489
Odg: Fiskultura
« Odgovori #3443 : 08. Listopad, 2013., 15:13 »
Realno, ja volim tunu i jeo sam je popriličnu količinu, ali čak i ako osoba kupuje one konzerve od 1.4kg tune ta riba je toliko odvratno neisplativa da ju se ne isplati  jesti. Za cijenu velike konzerve tune (9kn, Lidl, najjeftinije velike konzerve) može se dobiti dvostruko više proteina iz svježeg sira. Bar je svježi sir lako miksati s vodom i piti.

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Fiskultura
« Odgovori #3444 : 08. Listopad, 2013., 15:19 »
Svijezi/posni + voda...
Jel to onda jogurt? :mrgreen:
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Odg: Fiskultura
« Odgovori #3445 : 08. Listopad, 2013., 15:22 »
Lulzeru jedeš sve osim tune u tome. To što kupuješ su smrvljene oči i kopita od tune, kupi file od tune za 17kn u konzervi (ne "komadići tune u ulju").

Nađi sponzora ako nemaš para (HCL?).
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

*

Glitch

  • **
  • 489
Odg: Fiskultura
« Odgovori #3446 : 08. Listopad, 2013., 15:32 »
To je onda jogurt s triput više proteina :)

*

black_out

  • ******
  • 4118
  • #IgračVrata
Odg: Fiskultura
« Odgovori #3447 : 08. Listopad, 2013., 15:35 »
Ručno ili blenderom?

EDIT: Imaš kakvih slatkih i slanih recepata? Voće/povrće, začini? C/P ako imaš,,,
« Zadnja izmjena: 08. Listopad, 2013., 15:46 black_out »
hardcore gamer | rapist | nerd | cis scum | misogynist |

*

Glitch

  • **
  • 489
Odg: Fiskultura
« Odgovori #3448 : 08. Listopad, 2013., 16:09 »
Blenderom, onim velikim s posudom, a ne ručnim mikserom.

Nemam slanih recepata, iako ljudima odgovara s češnjakom i peršinom. Ja ga volim solo s vodom (minimum da se može piti je decilitar vode za 300g sira), ili u slatkim varijantama pomiješan s jednim ili više od:
kakao smanjene masti za kolače + neka forma umjetnog sladila (natren, stevia, nešto)
whey s okusom
jagode
kupine
maline

*

black_out

  • ******
  • 4118
  • #IgračVrata
Odg: Fiskultura
« Odgovori #3449 : 08. Listopad, 2013., 16:12 »
Blenderom, onim velikim s posudom, a ne ručnim mikserom.

Zašto? :(

Taj mi ne šljaka. Ovaj ručni+posuda previše prska ili ne promiješa dobro?
Ja inače radim jogurt+banana+jabuka+zobene i ispadne sasvim okej. Maloprije pojeo (jer bude GUSTO).
« Zadnja izmjena: 08. Listopad, 2013., 16:14 black_out »
hardcore gamer | rapist | nerd | cis scum | misogynist |

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9