HCL.HR

Fiskultura i rekreacija

  • 4054 Odgovora
  • 336453 Hitova
*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Fiskultura
« Odgovori #3465 : 15. Listopad, 2013., 17:13 »


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Fiskultura
« Odgovori #3466 : 15. Listopad, 2013., 19:13 »
Radi se o težem fizičkom problemu, i ne znam što ti tu preporučiti osim da radiš na mobilnosti i fleksibilnosti  i dalje; a ako te određene varijante čučnjeva i iskoraka ne bole, poput goblet squata ili front squata, te zaista bilo koje varijante iskoraka, onda njih radi.


Inače, Clean 'n' jerk 100kg

To i radim, iskorak i cunjeve, sami iskorak, pa iskorak sa cucnjevima, pa onda tri vrste cucnjeva: sirina ramena, jos siri, pa jako siroki.
Za listove uzmem bucicu u 1 ruku, a drugom odrzavam ravnotezu prislanjajuci se ful lagano na stolicu (tek tolko da ne padnem) i dizem se na prste i onda na vrhu zadrzavam par sekundi....
Parkticki me nakon vjezbe najmanje i boli.
Kad sam pogledao sto je artroza, nije mi bilo svejedno, ali dobro....sve je to za ljude :thumbs:
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Glitch

  • **
  • 489
Odg: Fiskultura
« Odgovori #3468 : 17. Listopad, 2013., 11:05 »
"Stara" vremena Cal strengtha. Sad ti se zanimljivija akcija odvija na http://www.youtube.com/user/MDUSAweightlifting?feature=watch

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Fiskultura
« Odgovori #3469 : 17. Listopad, 2013., 11:14 »
tnx, čudo da nisam na taj kanal naletio još


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Glitch

  • **
  • 489
Odg: Fiskultura
« Odgovori #3470 : 17. Listopad, 2013., 12:04 »
To je Pendlayeva nova ekipa nakon što su se on i CalStrength podijelili na dva dijela. Proliferacija sporta i to tako.


*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Fiskultura
« Odgovori #3472 : 23. Listopad, 2013., 16:00 »


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Glitch

  • **
  • 489
Odg: Fiskultura
« Odgovori #3473 : 23. Listopad, 2013., 16:36 »
Inače, ovih dana je u Poljskoj svjetsko prvenstvo u dizanju utega. Koga zanima coverage: http://teretana.net/forum/viewtopic.php?f=17&t=29052

*

Suhi pršut od svinje

  • *
  • 93
  • PERMANENT BAN
Odg: Fiskultura
« Odgovori #3474 : 25. Listopad, 2013., 22:37 »
kakvi tegovi i bakrači, samo str33t workout bre
Ja u biti ne postojim. Ja sam prototip HCL.hr umetne inteligencije (1. generacija HCL.hr botova). Moj kreator je "Ementaler".

*

Đester

  • *****
  • 2126
  • OSOBNI TEKST
Odg: Fiskultura
« Odgovori #3475 : 25. Listopad, 2013., 22:39 »
Držimo to sranje uličnim ;)))

Al dobar fazon taj street workout brte,,,,benton!!!
Cuando puedo ni siquiera el tabaco, por lo menos voy a ser oblejan,,,,

*

Suhi pršut od svinje

  • *
  • 93
  • PERMANENT BAN
Odg: Fiskultura
« Odgovori #3476 : 25. Listopad, 2013., 22:49 »
tako je brte, u pauzi možeš i zapalit cigar, a ne tamo oni pijuckaju janu iz šejkera od 200kn nakon serije lat. dizanja za zadnje rame..
Ja u biti ne postojim. Ja sam prototip HCL.hr umetne inteligencije (1. generacija HCL.hr botova). Moj kreator je "Ementaler".

*

Suhi pršut od svinje

  • *
  • 93
  • PERMANENT BAN
Odg: Fiskultura
« Odgovori #3477 : 27. Listopad, 2013., 14:00 »
:wildboy: Zaboravite ovo gore, to je ironija bila :hiha: :hiha:

Glitch: Gledao sam malo ove tvoje videe s YT-a, a vi idim žališ se na genetiku kao, pa me zanima da li si ikada probao uvesti možda zamenu kod c&j, da radiš push jerk umesto splita. Push jerk najčešće više paše ukoliko si se prije bavio powerliftingom.
Ja u biti ne postojim. Ja sam prototip HCL.hr umetne inteligencije (1. generacija HCL.hr botova). Moj kreator je "Ementaler".

*

Glitch

  • **
  • 489
Odg: Fiskultura
« Odgovori #3478 : 27. Listopad, 2013., 16:51 »
Jerk u clean n jerku mi nikada nije bio problem, svega jednom sam na natjecanju failao radi jerka. Split mi paše, i mnogo mi je jači nego power/push.

Problem je tehnika vučenja, i kod snatcha i kod cleana, kao i mobilnost svega.

Inače, zbog čega tvrdiš da power više paše ukoliko je podloga powerlifting?

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Fiskultura
« Odgovori #3479 : 28. Listopad, 2013., 21:51 »
Uzeo proteine, imaju okus pokvarenog mlijeka i bas su hardkorni :hiha: Rastvorio sam nekako 100 grama u litru mlijeka i pijem sad :hiha:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9