HCL.HR

Fiskultura i rekreacija

  • 4054 Odgovora
  • 336439 Hitova
Odg: Fiskultura
« Odgovori #3540 : 04. Prosinac, 2013., 17:05 »
Iako realno, ne znam što tribam raditi, odnosno kako bi mi trening triba izgledati za svaki pojedini dan kad idem u GYM (pon, sri, pet) :(
majstor za vodovodne instalacije i rješava bazene i ostalo

*

Glitch

  • **
  • 489
Odg: Fiskultura
« Odgovori #3541 : 04. Prosinac, 2013., 19:16 »
Trening A
Box jumps (skokovi na nešto) 3x5
Čučanj 5x5 s istom kilažom
Benč 5x5
Deadlift 3x5
Nešto bodybibering - dvije vježbe po izboru

Trening B
Box jumps 3x5
Čučanj 5x5
Press 5x5
Deadlift 3x5
Nešto bodybibering - dvije vježbe

Vrti jednom A, jednom B, i tako ukrug.

*

Suhi pršut od svinje

  • *
  • 93
  • PERMANENT BAN
Odg: Fiskultura
« Odgovori #3542 : 04. Prosinac, 2013., 20:24 »
Zašto tako malo serija glitch? dl 3 samo, čučanj samo 5?  Ja bih sve to duplo, dl barem 6 serija, čučanj dakle 10 ili čak više. I dodao bih box jumps i na kraju treninga još.

Ja u biti ne postojim. Ja sam prototip HCL.hr umetne inteligencije (1. generacija HCL.hr botova). Moj kreator je "Ementaler".

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Fiskultura
« Odgovori #3543 : 04. Prosinac, 2013., 20:35 »
jer će trening ponovit unutar 3-4 dana ,,,,
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

Suhi pršut od svinje

  • *
  • 93
  • PERMANENT BAN
Odg: Fiskultura
« Odgovori #3544 : 04. Prosinac, 2013., 20:58 »
:) znam, ali zašto vlada mišljenje da onda treba pomanje radit? Na jednom treningu noga možeš odradit po 20 teških serija s manje ponavljanja, i dalje nećeš bit PRETRENIRAN. Rekao je 3 puta ić. To bi onda bilo 9 DL serija tjedno i 15 serija čučnjava. Premalo po meni.
Ja u biti ne postojim. Ja sam prototip HCL.hr umetne inteligencije (1. generacija HCL.hr botova). Moj kreator je "Ementaler".

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Fiskultura
« Odgovori #3545 : 04. Prosinac, 2013., 21:17 »
nez


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Glitch

  • **
  • 489
Odg: Fiskultura
« Odgovori #3546 : 04. Prosinac, 2013., 23:12 »
Jesi li ikad probao raditi 9 radnih serija (dakle barem 20 ukupno, jer ti svaki put treba par serija zagrijavanja) deadlifta tjedno, i svaki put imati tendenciju povećavanja kilaže?

O čučnju neću ni pričati, to je ukupno barem 30 serija čučnja, jer mu isto treba zagrijavanja prije nego dođe do radnih serija, koje radi s istom kilažom sve.

Ne budi smiješan, pretrenirati, umoriti, itd. se može sa svačim - nisu mala ponavljanja neki lijek protiv svega.

Odg: Fiskultura
« Odgovori #3547 : 05. Prosinac, 2013., 01:36 »
Hvala Glitch :hug
majstor za vodovodne instalacije i rješava bazene i ostalo

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Fiskultura
« Odgovori #3548 : 05. Prosinac, 2013., 11:21 »
Lol, na DL-u imam JEDNU tesku seriju tjedno. Cucanj 5x5 mi traje bar 45 minuta. Kako je uopce moguce raditi vise od toga? Mislim, moguce je, al ces ili biti 2 i pol sata na treningu (kao na smolovu) ili ces dizati premale tezine.

*

Suhi pršut od svinje

  • *
  • 93
  • PERMANENT BAN
Odg: Fiskultura
« Odgovori #3549 : 05. Prosinac, 2013., 13:36 »
:hihi: nezz, ako s određenom težinom možeš uradit seriju po 5, to je baš ono mega fina težina za radit, niti je lako niti je nešto preteško. Šta ti radiš pa ti treba toliko odmora između stvarno ne znam ili ga namerno toliko radiš. Ako je potreba, nezzz kako se hraniš? Mislim, ne da mi se o ovome pričat, svak će opet svoje radit i možda tako treba da bude. Čitav moj point je bio da su noge nešto što se jako teško može pretrenirati. Možda sam ja malo preterao za smauga, ipak je početnik valjda.
Ja u biti ne postojim. Ja sam prototip HCL.hr umetne inteligencije (1. generacija HCL.hr botova). Moj kreator je "Ementaler".

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Fiskultura
« Odgovori #3550 : 05. Prosinac, 2013., 13:41 »
Prekini :tired:

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Fiskultura
« Odgovori #3551 : 05. Prosinac, 2013., 14:05 »
Ne kuzim, sta znaci da je fina tezina za radit, kakve veze ima broj ponavljanja sa tezinom?
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

Glitch

  • **
  • 489
Odg: Fiskultura
« Odgovori #3552 : 05. Prosinac, 2013., 14:31 »
:hihi: nezz, ako s određenom težinom možeš uradit seriju po 5, to je baš ono mega fina težina za radit, niti je lako niti je nešto preteško. Šta ti radiš pa ti treba toliko odmora između stvarno ne znam ili ga namerno toliko radiš. Ako je potreba, nezzz kako se hraniš? Mislim, ne da mi se o ovome pričat, svak će opet svoje radit i možda tako treba da bude. Čitav moj point je bio da su noge nešto što se jako teško može pretrenirati. Možda sam ja malo preterao za smauga, ipak je početnik valjda.

Nešto mi kaže da nikad nisi trenirao neki mišić više od dvaput tjedno intenzivno i voluminozno.

*

Suhi pršut od svinje

  • *
  • 93
  • PERMANENT BAN
Odg: Fiskultura
« Odgovori #3553 : 05. Prosinac, 2013., 15:18 »
Uobičajno ne radim, ali radim svejedno puno tih vežbi uz sve ostalo što imam u programu. Čak i više serija ukupno nego što si mu napisao. Ali to nije poanta, ja sam već par godina u ovome i ja treniram za snagu i hipertrofiju tako da dajem uvek svoj max u tom smeru. Njegov smer je odraz, i MOJE mišljenje je da bi bilo produktivno povećati broj serija i ne raditi baš uvek svoj PR jebeni, nego bazirat se na brzinu/eksplozivnost i samu tehniku. Realno, najbolje od svega bi mu bile olimp. vježbe, ali sumnjam da ima volje za to, a i gymove nije baš lako nać gde ćeš 100% slobodno moć radit.

Ja u biti ne postojim. Ja sam prototip HCL.hr umetne inteligencije (1. generacija HCL.hr botova). Moj kreator je "Ementaler".

*

Glitch

  • **
  • 489
Odg: Fiskultura
« Odgovori #3554 : 05. Prosinac, 2013., 15:28 »
Recimo da je problem naći teretane gdje ćeš to moći raditi, a još je veći problem naći nekoga tko će te to naučiti.

Oko toga da nije bitno raditi PRove uopće se ne slažem. Naučiti nekoga tehniku sa srednje teškim kilažama (jer se programi poput ovog kakvog sam napisao tako kreću) i velikim brojem serija (da, 5 serija je veliki broj serija s jednakom kilažom) i potom ga tjerati da diže kilažu konstantno kroz par tjedana je najbrži način da nauči i tijelo, i CNS, i ojača mišiće, da dobije snagu u nekoj vježbi, a posredno i u čitavom tijelu.

Nekome tko nema snage napraviti čučanj sa BAREM 1.5x svoje kilaže, nema previše smisla raditi pliometriju solo.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9