HCL.HR

[blog] HyPo Gaming Avanture

  • 104 Odgovora
  • 17148 Hitova
*

HyPo

  • **
  • 204
Odg: [blog] HyPo Gaming Avanture
« Odgovori #30 : 28. Svibanj, 2022., 19:14 »
(Klikni za pregled slike.)
(Klikni za pregled slike.)
Prešao 5-tu epizodu u Alan Wake. Onako slaba epizoda na početku ali je priča na kraju ispala zanimljiva. Baš sam se uživio u igru. Combat je onako malo previše meni ali me atmosfera i priča gura dalje. Ide mi malo na živce što ovaj pisac ima dosta kratak sprint, ali ajde on je pisac ne ide u teretanu pa kužim. I ponekad imam osječaj kao da me vozaju sada vamo sada tamo. Ali dobro. I ova epizoda me podsjetila na Left for Dead malo  :D . Nisam baš neki fan Left  for Dead igara ali dobro.

Možda danas završim igru ali najvjerovatnije budem sutra završio igru i poslije završavanje igre, igrao dlc  jer danas je finale lige prvaka tako da ne stignem završiti 6-tu epizodu danas.


E sada se bolje vidi tekst. Prije je tekst bio manji u usporedu sa slikom. A ja sam bio previše lijen da vidim kako da povečam tekst.

*

HyPo

  • **
  • 204
Odg: [blog] HyPo Gaming Avanture
« Odgovori #31 : 28. Svibanj, 2022., 20:27 »
Alan Wake mi je dao inspiraciju da napišem nešto po drugi put ali sam pisao na Engleskom tako se nadam da ne smeta što je na Engleskom
pa evo što sam napisao
Inspiracija le Alan Wake

The Witch that tried to kill Odin by HyPo

She found a big giant crow and killed it,the giant crow was hard to kill but she was a witch so she had no trouble with murder and after being killed the crow was revived with a spell.
The words she spoke to the crow where "Take me to Asgard and i will go to Valhalla to see Odin and the gods above". And so the crow listened since it was revived with only the purpose to take her to Odin. Odin wanted no bussiness with a witch,for he deemed her a useless duck. The witch took control of all the crows and tried to kill Odin.For 30 seconds she controlled all the crows Odin controlled in the world. Time started to move slower since the witch used a trick,an evil spell to slow down time for 30 seconds which would give her 5 weeks on earth.She managed to find the light saviour after a day of searching and for 4 weeks she tried to kill him. In Asgard and Valhalla 24.5 seconds passed in the halls of Valhalla and Asgard. And she was close to defeat. During the 5th week the light saviour managed to survive and he fought the darkness valiantly. Darkness would charge and he would survive second after second,minute after minute,hour after hour,day after day,week after week. He had a heart of 100 brave men and an inspiration only the poets in the Greek haven ports had. He thought he messed up but nothing was his fault.
The intent of the witch was slipping away. And she became weaker and weaker. At last, 30 seconds passed and Odin asked "What did you do?" She said "I tried to kill the light saviour simple as that and i used a spell to slow down time here so i can kill him. Only the crows you have possess the darkness i need to kill the light saviour".  Odin responded accordingly "You can not kill the son of Thor and go un-punished" In miracle she said "The son of Thor?" Odin responded with a nod and said "Once upon a time Thor went to Earth and had a child with a woman. After 80 yrs she died and to make him look old Thor used a potion,so he can be with a woman he loves. That child was just a transmitter for the saviour of light. His son or the transmitter found a woman he loved and the woman the transmitter loved gave birth to the saviour of light." Odin added "Now that you know this and for the mess you caused i sentence you to death."
And that was the story of the witch that tried to kill Odin. and failed

*

HyPo

  • **
  • 204
Odg: [blog] HyPo Gaming Avanture
« Odgovori #32 : 29. Svibanj, 2022., 06:03 »
Wordle 344 X/6

⬛⬛🟨⬛⬛
🟨⬛⬛⬛⬛
⬛🟨⬛⬛⬛
⬛⬛⬛🟩⬛
⬛🟨⬛🟩⬛
⬛⬛⬛⬛⬛

Teško

Framed #79
🎥 🟥 🟥 🟥 🟥 🟩 ⬛

https://framed.wtf

Nikada gledao film

#Cinemadle 78
🎥🟥🟥🟥🟥🟥🟩

cinemadle.com

Nikada  gledao film

*

HyPo

  • **
  • 204
Odg: [blog] HyPo Gaming Avanture
« Odgovori #33 : 29. Svibanj, 2022., 18:52 »

Prešao sam Alan Wake. Ocjena je 80/100
Sve u svemu dobra igra ali u zadnjoj epizodi su stvarno malko pretjerali. Sve u svemu dobra igra koja je završila sa cliff hangerom  što mi se baš nije svidilo. Gameplay je dobro bio odrađen. Priča je bila vrhunska.Ali stvarno je priča vrhunska i na kraju atmosfera je bila top. Nije mi se svidjelo što sprint traje malo pre kratko i nekada ti stave previše neprijatelja a ja samo pokušavam izbječi neprijatelje što mi i uspije ponekad. Igra me isto iznenadila jer sam išao u igru blind ili slijep i nisam znao što očekivati. Onako to je moje neko mišljenje na Alan Wake koja je super igra. Prepruka za igrati

*

HyPo

  • **
  • 204
Odg: [blog] HyPo Gaming Avanture
« Odgovori #34 : 30. Svibanj, 2022., 12:31 »
Wordle 345 X/6

⬛⬛🟩⬛⬛
⬛⬛🟨🟩⬛
⬛🟨🟨⬛⬛
⬛🟨🟨🟩⬛
🟩⬛🟩🟩⬛
🟩🟩🟩⬛⬛

Teško

#Cinemadle 79
🎥🟥🟥🟥🟥🟥🟥

cinemadle.com

Nikada gledao film

Framed #80
🎥 🟥 🟥 🟥 🟥 🟩 ⬛

https://framed.wtf

Ajde bar sam ovo znao

*

HyPo

  • **
  • 204
Odg: [blog] HyPo Gaming Avanture
« Odgovori #35 : 30. Svibanj, 2022., 14:13 »

E zaboravio sam podjeliti statistiku za Alan Wake jučer pa evo statistika.

*

HyPo

  • **
  • 204
Odg: [blog] HyPo Gaming Avanture
« Odgovori #36 : 30. Svibanj, 2022., 15:36 »

Završio prvi dlc ili ti specijal za Alan Wake. I ovo je super bilo. Kratko ali super. Kao nešto iz Twilight Zone ili ti Zone Sumraka. Onako misteriozno i zabavno. Zadnji boss fight je bio težak ali sam uspio nakon par pokušaja ponovo. Baš me zanima šta drugi specijal ili ti DLC ima za ponuditi.
« Zadnja izmjena: 30. Svibanj, 2022., 18:19 HyPo »

*

HyPo

  • **
  • 204
Odg: [blog] HyPo Gaming Avanture
« Odgovori #37 : 30. Svibanj, 2022., 18:19 »

Završio specijal 2 ili ti drugi DLC u Alan Wake. Onako nastavlja priču iz specijal 1 i nije ništa specijalno. Zadnji boss fight je bio "over the top" ili ti malo previše.
I evo još statistika za oba specijala ili ti DLC-a


*

HyPo

  • **
  • 204
Odg: [blog] HyPo Gaming Avanture
« Odgovori #38 : 30. Svibanj, 2022., 23:09 »


Prešao Alan Wake American Nightmare. - 85/100
Trebalo mi je oko 3 i pol ,4 sata da pređem Igru.Počeo igrati oko 20 sati i završio pet mintua prije ponoći.Igra ima tri područja i igraš sva tri područja tri puta. Prvi put je najduži i svaki put je sve kraće i kraće i dobiš jednog novog neprijatelja nakon završetka svakog loop-a. Onako baš je super odrađeno,kao da igraš epizodu Twilight Zone a da budemo iskreni, igraš u seriji Night Springs koja je parodija na Twilight Zone po nekoj script-i sve je super odrađeno. Isto combat je poboljšan i baš je zabavan combat u igri. Isto imaš kovčeg koje mozeš otključati ako imaš dovoljno stranica ili ti manuscripts. Što ideš dalje otključavaš bolja oružja. Igra ili bolje reći DLC mi se baš svidio. Pun pogodak po meni. Preporuka.
I mislim da sam završio sve što Alan Wake ima za sada za ponuditi.

*

HyPo

  • **
  • 204
Odg: [blog] HyPo Gaming Avanture
« Odgovori #39 : 30. Svibanj, 2022., 23:20 »
Manuscripts pronađeni u Alan Wake American Nightmare
Rest Stop - Manuscripts 19/21

Observatory - Manuscripts 14/16

Drive-In Theater - Manuscripts 10/16


Ukupno sam od 53 manuscripts pronašao njih 43. što je super
Samo sam 10 manuscripts promašio.

*

HyPo

  • **
  • 204
Odg: [blog] HyPo Gaming Avanture
« Odgovori #40 : 31. Svibanj, 2022., 08:03 »
Wordle 346 5/6

⬛⬛🟨🟨⬛
⬛⬛⬛🟩🟩
⬛🟩⬛⬛⬛
⬛🟩⬛🟩🟩
🟩🟩🟩🟩🟩

Onako nije toliko teško koliko sam mislio da bude bilo

Framed #81
🎥 🟥 🟥 🟥 🟥 🟥 🟥

https://framed.wtf

Nikada čuo za film


#Cinemadle 80
🎥🟥🟥🟥🟥🟥🟥

cinemadle.com

Nikada čuo za film

*

HyPo

  • **
  • 204
Odg: [blog] HyPo Gaming Avanture
« Odgovori #41 : 31. Svibanj, 2022., 11:48 »

Probao sam igrati Robots (2005) i igra ima poprilično velike probleme na PC barem. Prvo i osnovno ne možeš kontrolirati kameru sa mišem što u 3D platformeru je veliki nope na PC barem za mene. Onda drugo je što ne mozeš ciljati sa mišem isto nego pušku ciljaš na tipkovnici što je po meni kada sam to vidio u tutorialu  "koji  vrag" i isto nema 1980x1024 podršku za tu rezoluciju. I igrao sam nekih 30-40 minuta i igra je totalni promašaj. Ništa specijalno i čini se kao totalno gubljenje vremena

*

HyPo

  • **
  • 204
Odg: [blog] HyPo Gaming Avanture
« Odgovori #42 : 31. Svibanj, 2022., 15:48 »
(Klikni za pregled slike.)
Probao sam igrati Robots (2005) i igra ima poprilično velike probleme na PC barem. Prvo i osnovno ne možeš kontrolirati kameru sa mišem što u 3D platformeru je veliki nope na PC barem za mene. Onda drugo je što ne mozeš ciljati sa mišem isto nego pušku ciljaš na tipkovnici što je po meni kada sam to vidio u tutorialu  "koji  vrag" i isto nema 1980x1024 podršku za tu rezoluciju. I igrao sam nekih 30-40 minuta i igra je totalni promašaj. Ništa specijalno i čini se kao totalno gubljenje vremena

I one koje zanima igru ne budem prelazio

*

HyPo

  • **
  • 204
Odg: [blog] HyPo Gaming Avanture
« Odgovori #43 : 31. Svibanj, 2022., 23:57 »



Počeo sam igrati Bugsnax. Mislio sam da mi igra bude štekala ali igra radi super i bolje nego što  sam mislio i za one  koje zanima igram na najnižim podešavanjima.Došao sam do područja u pustinji i dobro se zabavljam. Igrao sam nekih 1 i pol do 2 sata igru i baš mi je zabavna. Budem 100% nastavio igrati dalje pošto ono rješavati quests ili ti misije je dosta zabavno. Baš me zanima šta ostala područja budu ponudila.

*

HyPo

  • **
  • 204
Odg: [blog] HyPo Gaming Avanture
« Odgovori #44 : 01. Lipanj, 2022., 10:07 »
Wordle 347 5/6

⬛⬛⬛🟨🟨
🟨🟨🟨⬛⬛
⬛🟩🟩🟩⬛
🟩🟩🟩🟩⬛
🟩🟩🟩🟩🟩

Lagano

Framed #82
🎥 🟥 🟥 🟥 🟥 🟩 ⬛

https://framed.wtf

Malo teže ali sam uspio

#Cinemadle 81
🎥🟥🟥🟥🟥🟩

cinemadle.com

Uff teško ali sam uspio,nikad gledao film

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9