HCL.HR

[blog] HyPo Gaming Avanture

  • 104 Odgovora
  • 16952 Hitova
*

HyPo

  • **
  • 204
Odg: [blog] HyPo Gaming Avanture
« Odgovori #60 : 05. Lipanj, 2022., 11:14 »
Okej igrao sam jučer navečer još malo Rise of the  Tomb Raider. .Radio sam side misije. I sada moram po mapi još par stvari obaviti i vratiti se na main priču. Ne ciljam na 100% na mapi ali budemo vidili.

*

HyPo

  • **
  • 204
Odg: [blog] HyPo Gaming Avanture
« Odgovori #61 : 05. Lipanj, 2022., 17:40 »
Wordle 351 6/6

⬛🟨⬛⬛🟨
🟨⬛⬛⬛🟨
⬛🟩⬛⬛🟩
⬛🟩🟨⬛⬛
⬛⬛⬛🟩🟩
🟩🟩🟩🟩🟩

Teško ali sam uspio

Framed #86
🎥 🟥 🟥 🟥 🟩 ⬛ ⬛

https://framed.wtf

Lagano

#Cinemadle 85
🎥🟥🟥🟥🟥🟥🟥

cinemadle.com

Nikada čuo za film

*

HyPo

  • **
  • 204
Odg: [blog] HyPo Gaming Avanture
« Odgovori #62 : 05. Lipanj, 2022., 23:13 »

Prešao sam Rise of the Tomb raider (2015) - 80/100
Igra je super ali imala par glitchova i zamrznula mi se jedan put zbog toga lošija ocjena. Na kraju sam riješio 77% i zadovoljan sam sa time. Trebalo mi je 20h i 44m da završim igru što je više nego što sam mislio da mi bude trebalo. Ali onako oružja su dobra,tražiti artifakte i dokumente je bilo zabavno.Igra mi je bila baš ono dobra ali moram čekati dok ne nabavim bolji PC da mogu igrati i preči "Shadow of the Tomb Raider". I da igra baš završi na cliff hangeru. Uglavnom da ne duljim dugo igra je super ako ne računam glitcheve i jedan put kada mi se igra zamrznula. Onako ne bih išao u detalje da ne spoilam jer sam malo lijen da pišem a i ima, pa dosta za reči ali da držim kratko i da ne napišem neki roman preporuke za igru.Odličan miks istraživanja,akcije i priče.

I da sada sam skužio da na prošlom laptopu koji je bio dosta slabiji od ovoga sam prešao prvi Tomb Raider iz 2013 sada na ovom jačem laptopu sam prešao Rise of the Tomb Raider (2015) što možda znači da na sljedečem uređaju ja se nadam kompjuteru pređem Shadow of the Tomb Raider
« Zadnja izmjena: 05. Lipanj, 2022., 23:15 HyPo »

*

HyPo

  • **
  • 204
Odg: [blog] HyPo Gaming Avanture
« Odgovori #63 : 06. Lipanj, 2022., 10:44 »
Wordle 352 6/6

⬛⬛🟩⬛⬛
⬛🟩🟩⬛⬛
⬛🟩🟩⬛⬛
⬛🟩🟩⬛⬛
⬛🟩🟩🟩⬛
🟩🟩🟩🟩🟩

Jedva uspio

Framed #87
🎥 🟥 🟩 ⬛ ⬛ ⬛ ⬛

https://framed.wtf

Lagano

#Cinemadle 86
🎥🟥⬛⬛⬛🟥⬛

cinemadle.com

Nikada gledao film

*

HyPo

  • **
  • 204
Odg: [blog] HyPo Gaming Avanture
« Odgovori #64 : 06. Lipanj, 2022., 12:35 »

Počeo sam igrati Control i igra mi se ne sviđa za sad. Igrao sam nekih sat i pol i igra je smeće. Combat ili ti borba je totalni raspad sistema. Ja ne znam zašto ali onako combat mi je totalno smeće i uopće mi se ne sviđa. Umreš prebrzo i imaš kao neka nadogradnje koje uopče nemaju smisla i pištolj ima neki bezazleni reload sustav koji mi ide na živce. Daj mi da reload-am oružje a nemoj me tjerati da čekam.Mislim da im se nije htjelo animirati reload animaciju pištolja pa su nešto izmislili ko fol. A priča je isto raspad sistema. Onako dosadna je priča i uopće mi nije zanimljiva. Sljedeči put kada budem igrao igru, ako mi se ne svidi i dalje budem odustao od igre. Budem igru dao drugu šansu.

*

HyPo

  • **
  • 204
Odg: [blog] HyPo Gaming Avanture
« Odgovori #65 : 06. Lipanj, 2022., 15:01 »
(Klikni za pregled slike.)
Počeo sam igrati Control i igra mi se ne sviđa za sad. Igrao sam nekih sat i pol i igra je smeće. Combat ili ti borba je totalni raspad sistema. Ja ne znam zašto ali onako combat mi je totalno smeće i uopće mi se ne sviđa. Umreš prebrzo i imaš kao neka nadogradnje koje uopče nemaju smisla i pištolj ima neki bezazleni reload sustav koji mi ide na živce. Daj mi da reload-am oružje a nemoj me tjerati da čekam.Mislim da im se nije htjelo animirati reload animaciju pištolja pa su nešto izmislili ko fol. A priča je isto raspad sistema. Onako dosadna je priča i uopće mi nije zanimljiva. Sljedeči put kada budem igrao igru, ako mi se ne svidi i dalje budem odustao od igre. Budem igru dao drugu šansu.
Odustajem of Control. Level design je dosta loš i ne znam kuda da idem sljedeče večinom puta i igra mi da budemo iskreni ide  na živce tako da nema smisla da igram dalje.

*

HyPo

  • **
  • 204
Odg: [blog] HyPo Gaming Avanture
« Odgovori #66 : 06. Lipanj, 2022., 21:51 »

Počeo sam igrati Prey (2017) i pošto nisam znao šta očekivati stavio sam difficulty na Story i  igra mi je dobra za sada i priča mi se sviđa. A combat baš i nije neki highlight ali mi se sviđa dizajn čudovišta. Mislio je da je dobro što igram na Story difficulty jer da igram čak i na Easy mislim da mi igra bila teška, pošto nisam igrao puno survival igara i nisu moj tip.

*

HyPo

  • **
  • 204
Odg: [blog] HyPo Gaming Avanture
« Odgovori #67 : 07. Lipanj, 2022., 17:36 »

Igrao sam sinoć Prey  (2017) nekih 7,8 sati. I igra je baš zabavna. Onako combat mi je dobar,level design mi se sviđa i priča je zanimljiva donekle. Igra ima baš dobru atmospheru i to mi se sviđa.Iako igram na story difficulty igra je svejedno teška ponekad. Onako malo riješavam side misije malo main priču i da isto Hacking je malo OP ponekad. Ne mogu uči u neka vrata pošto nemam šifru i samo hakiram vrata i to je to. Isto nekada dobiješ baš puno neuromodova što me nekada iznenadi. Ali u sve u svemu igra mi je super za sada i baš uživam u igri.

*

HyPo

  • **
  • 204
Odg: [blog] HyPo Gaming Avanture
« Odgovori #68 : 07. Lipanj, 2022., 17:40 »
Wordle 353 4/6

⬛⬛🟩⬛⬛
🟨🟨🟩⬛⬛
⬛🟨🟩🟨⬛
🟩🟩🟩🟩🟩

Lagano

Framed #88
🎥 🟥 🟥 🟥 🟥 🟥 🟥

https://framed.wtf

Nikada čuo za film

#Cinemadle 87
🎥🟥⬛🟩

cinemadle.com

Lagano

*

HyPo

  • **
  • 204
Odg: [blog] HyPo Gaming Avanture
« Odgovori #69 : 07. Lipanj, 2022., 19:44 »
Dobio sam inspiraciju da nešto napišem od igre Prey (2017)
Pa evo što sam napisao ali disclaimer na Engleskom je.


The Annihilation of the Hunted Prey- by HyPo

Are you the hunted,the prey?
Will you look into the eyes that spill betrayal like the cold winter creeps into an old wooden house and stalks you in the shadows?
Believe what you will but your blood hates failure since after all you where the favorite in the family and you always accepted everything good and bad with a gracious heart, now you shall choose. Your blood or the fate of the entire human species.It is a hard choice but the Typhons won't stop at just this. They are human but only the worst part of the human race. The sole essence of greed,corruption and blood of the innocent victims that died for nothing but the ideals of the people who spilled lies into their ears.Those are Typhons.Experiments gone terribly wrong as well.People who wanted to control the Typhon got sucked up and died by the hands of them.Nobody can control them. And yet you question "shall i kill?, those monsters?"And yes you shall since if you want to ever have a home to live in, breathe in the air that smells betrayal and thrust thyself into the orbit of doubt and destroy the Typhon infestation since only you can make the world a better tomorrow and better yet that tomorrow will be able to breathe in the air you earned for them and fought for valiantly. No hardships too hard no prey too much to not be hunted and annihilated.

*

HyPo

  • **
  • 204
Odg: [blog] HyPo Gaming Avanture
« Odgovori #70 : 08. Lipanj, 2022., 02:19 »

Prešao sam Prey (2017) - 55/100 -  38 igra završena ove godine
Nekih 7 ili 8 sati igra me držala ali na kraju mi se baš nije svidjela. Ima previše loading ekrana. Priča nije nešto specijalno,onako u redu je. Atmosfera je nakon tih 7 ili 8 sati naglo opala i nije mi se igra svidjela jer sam mislio da je mapa premala i da se zapravo vrtiš u krug oko neke na kraju bezazlene priče. A dobro igra nije za mene. Ali onako prešao sam igru ali na kraju nije mi bila nešto specijalno. Onako solidna igra i mislim da ne budem igrao DLC Mooncrash ja mislim da se zove. Jednostavno kako sam i rekao več igra nije za mene. Onako ja bih pucao sa puškama a pošto je ovo survival igra nemaš puno municije pa sam koristio wrench više puta u igri. I da laptop mi je na pred kraj igre išao u sleep mode nekih 3 ili 4 puta.

*

HyPo

  • **
  • 204
Odg: [blog] HyPo Gaming Avanture
« Odgovori #71 : 08. Lipanj, 2022., 04:40 »

Prešao sam Rogue Warrior - 70/100 -   Igra završena ove godine broj 39 i igra završena ovaj mjesec broj 5

Zabavna i kratka igra. Svidilo mi se nekih 2 sata koliko igra traje. Voice acting je "over the top" ali baš paše uz igru. Priča je ajmo reči onako "spasi svijet od nuklearne katastrofe" ali priča je onako zabavna u smislu pratiti ju kako ide kroz nekih 2 sata koliko igra traje.  Imao sam malih poteškoča što igra nema titlove (subtitles) isto desilo mi se 2 ili 3 puta kada mi na desktop na par sekundi ode pa mi se vrati u igru pa kasni voice acting ali to mi nije smetalo. Isto nekada umreš baš prebrzo u igri ali ako stojiš iza i ideš polako večina neprijatelja se može pobiti lako bez tlake. I da kažem za levele da su dosta linearni. I ja koliko sam bar igrao ali nisam siguran mislim da ne možeš skakati (jump) u igri što bi mnogima predstavljalo problem ali meni nije baš a i nisam baš primjetio da ne možeš skakati. Jer nekada gdje bih trebao moči preskočiti ne mozeš. I isto ima neka vrsta "glory kill" u igri. Ako si dovoljno blizu dođeš do neprijatelja i stisneš tipku E i glavni lik ubije neprijatelja sa nožem. Sve u svemu zabavna igra za ono što je. Definitivno vrijedi igri dati šansu. Meni se svidjela igra za ono što je.
« Zadnja izmjena: 08. Lipanj, 2022., 04:44 HyPo »

*

HyPo

  • **
  • 204
Odg: [blog] HyPo Gaming Avanture
« Odgovori #72 : 08. Lipanj, 2022., 18:37 »

Igrao sam Shellshock Nam '67 skoro 2 sata i riješio sam 6 od 11 misija. Igra mi je baš dobra za ono što je. Prikazuje brutalnosti vijetnamskog rata i imaš baš dobar combat. Malo je teško složiti da radi na Windows 10 ali na kraju sam uspio. Combat je baš dobar. Onako večinom puta ne znaš gdje pucaš a i treba ti neko vrijeme da pogodiš metu. Sve u svemu koliko sam igrao skoro 2 sata igra je dosta zabavna za ono što je

*

HyPo

  • **
  • 204
Odg: [blog] HyPo Gaming Avanture
« Odgovori #73 : 08. Lipanj, 2022., 20:40 »
Wordle 354 X/6

⬛⬛⬛🟨⬛
🟨⬛⬛⬛⬛
🟩🟩⬛⬛⬛
🟩🟩⬛⬛⬛
🟩🟩🟩⬛⬛
🟩🟩🟩⬛🟨

Nisam uspio na kraju

Framed #89
🎥 🟥 🟥 🟥 🟥 🟩 ⬛

https://framed.wtf

Nikada gledao film ali lagano na kraju

#Cinemadle 88
🎥🟥🟥⬛⬛⬛⬛

cinemadle.com

Nikada gledao film

*

HyPo

  • **
  • 204
Odg: [blog] HyPo Gaming Avanture
« Odgovori #74 : 09. Lipanj, 2022., 01:07 »

Ova misija u Shellshock Nam '67 me podsječa na Tomb Raider 3. Misija je broj 10 u igri.Što je pred sami kraj igre

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9