HCL.HR

Grand Theft Auto 5

  • 3111 Odgovora
  • 943878 Hitova
*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2475 : 04. Lipanj, 2015., 09:24 »
Ekipa, imam dosta upita čim krenem igrat igru. Hoćeš, heist, race i itd...

Zato smo otvorili službenu temu za dogovre koju možete pronaći ovdje.

Molim Vas pišite ondje pa ćemo se lako dogovoriti. Ja ponekad dođem samona 10ak minuta ili pola sata, za sve veće akcije moram se dogovoriti i rasporediti si vrijeme, kao i mnogi od  Vas.
Biti će svima lakše naći ekipu za igranje i možete se dodati na RGSC radi lakše komunikacije

*

doktor1

  • ****
  • 1407
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2476 : 08. Lipanj, 2015., 23:05 »

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2477 : 09. Lipanj, 2015., 23:07 »
http://www.vg247.com/2015/06/08/vice-city-gta-5-pc-mod/

u izradi vice city mod za gta 5 evo 12 min videa i prikaza cile mape..

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2478 : 10. Lipanj, 2015., 13:31 »
Došao je novi DLC za GTA V! Ill gotten gains!

Ima tu dosta novosti, ali to su sve isključivo jako skupe novosti! Automobili, zlatni zrakoplovi, zlatna oružja i druge sjajne stvarčice.
Uz sve to ovaj vikend od 12-14. 6. Rockstar nam je pripremio poseban vikend event u kojem su svi RP bodovi poduplani, dupla je i lova, jeftiniju cijenu luksuznih stanova za 25% i još hrpu drugih stvari.
Više informacija možete naći na službenoj stranici.

Hoćete li zaigrati GTA ovaj vikend? Mogli bi se dogovoriti i zajedno odraditi koju misiju, utrku ili što Vam se sviđa. Što bi ste htjeli kupiti, a možda nemate love ili za što imate love i što ćete si kupiti?

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2479 : 10. Lipanj, 2015., 14:08 »
Došao je novi DLC za GTA V! Ill gotten gains!

Ima tu dosta novosti, ali to su sve isključivo jako skupe novosti! Automobili, zlatni zrakoplovi, zlatna oružja i druge sjajne stvarčice.
Uz sve to ovaj vikend od 12-14. 6. Rockstar nam je pripremio poseban vikend event u kojem su svi RP bodovi poduplani, dupla je i lova, jeftiniju cijenu luksuznih stanova za 25% i još hrpu drugih stvari.
Više informacija možete naći na službenoj stranici.



Hoćete li zaigrati GTA ovaj vikend? Mogli bi se dogovoriti i zajedno odraditi koju misiju, utrku ili što Vam se sviđa. Što bi ste htjeli kupiti, a možda nemate love ili za što imate love i što ćete si kupiti?

Ja bi igrao... :D

Sa online likom sam skroz na početku ali sad mogu napredovati onloine jer sa tim novim patchem Rockstar je popravio problem pokretanja igre na laptopu... :D

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2480 : 10. Lipanj, 2015., 19:14 »
jel tko imao problem danas kod pokretanja GTAV PC?
meni je kod pokretanja pisalo da SC updater nije ok i da trebam deinstal. i instalirati novi SC, a kad sam pokusao deinst. SC pisalo mi da moram prvo deinst. sve aplikacije, znaci cijelu igru ponovo + svi updateovi...

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2481 : 10. Lipanj, 2015., 19:28 »
Probaj skinut samo novi SC i instalirati ga, bez deinstalacije. Trebalo bi raditi normalno

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2482 : 10. Lipanj, 2015., 19:32 »
a jbg...ja vec na petom dvd-u... ipak hvala na savjetu ;)

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2483 : 11. Lipanj, 2015., 08:49 »
Ja imam drugaciji problem.meni javlja da je gta unespected stop working i da probam safe modu  ili restart ali sta god da stisnem opet se vraca na to.ima ko kakve ideje?

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2484 : 11. Lipanj, 2015., 09:09 »
Imaš igru na Steamu ili na RGSCu? Možeš probati za početak run as administrator, iako ne vjerujem da ce ti to pomoći....
Probaj skinuti.ponovno SC pa vidi pomaže li ti to. Sad sam na mobu, kad se dokopam kompa napišem ti detaljnije. Ti nam do tada samo potvrdi o kojoj ae verziji radi.

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2485 : 11. Lipanj, 2015., 09:27 »
RGSC

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2486 : 11. Lipanj, 2015., 09:30 »
Na čemu igraš? Laptop ili PC i kakva ti je konfiguracija, ako imaš Windows 7 imaš li service pack 1?!? Jesu li ti Windowsi 64bitni?
To su nam neke osnove, pa idemo dalje.

Kad se greška počela javljati? Jučer nakon updatea ili kada? Je li ovo prvi puta da si instalirao igru i naravno je li to orginalna verzija?

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2487 : 11. Lipanj, 2015., 09:47 »
Pc - windows 8.1, 64 bit
gigabyte z97-hd3
intel i5-4460
8gb ram
radeon dual-x  r9 280

Sve je bilo normalno do ovog updatea.
Orginalna je igra ,morao sam imat tih 7 dvd :mrgreen:

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2488 : 11. Lipanj, 2015., 09:50 »
Onda u folderu gdje je igra instalirana odi pod update i izbrisi zadnj update file.
Polreni LauncherGTA V i on ce ga ponovno krenut skidat.

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2489 : 11. Lipanj, 2015., 09:57 »
Hvala ti na brzim odgovorima :ave:

Evo javim se kad se vratim sa posla kad vidim sta je napravio.
možda i uspijem  i daily objectives spasit :clap:

Hvala jos jednom

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9