HCL.HR

Grand Theft Auto 5

  • 3111 Odgovora
  • 944133 Hitova
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2520 : 27. Lipanj, 2015., 12:04 »
Da najbolje sada dati svima da mogu ljude micati sa servera na šta bi to izgledalo. Trebaju napraviti neki sistem prijava takvih ljudi.
Pa imaju već sistem prijave ljudi.

I molim te reci gdje sam ja rekao svima. Rekao sam (poštenim, jubaznim, neiskvarenim) igračima koji bi svojim postupcima zaradili tu titulu.
Da se lako srediti program koji bi bilježio postupke svakog igrača i kad on dostigne određeni broj pozitivnih bodova sustav mu automatski dodjeli titulu admina.

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2521 : 27. Lipanj, 2015., 12:23 »
Jel još neko ima probleme sa serverima? Ni meni ni mom frendu ne radi online. Svi portovi dobri, brzina neta dobra, ali verovatno Rockstar ima usrane servere.

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2522 : 27. Lipanj, 2015., 12:27 »
Ako vam pise cloud server cant connect onda se probajte spojiti sa select online character opcijom. Probajte par puta ako ne uspije od prve.

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2523 : 27. Lipanj, 2015., 12:28 »
Pomoglo je, hvala!

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2524 : 28. Lipanj, 2015., 22:14 »
Pozdrav, moze pomoc poceo sam igrati gta v online i cijelo vrijeme mi igra govori da nadem vozilo kad udem u auto trazi me da odem do los santos customa kad dodem tamo neda mi izaci...moze pomoc??

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2525 : 28. Lipanj, 2015., 22:29 »
Pozdrav, moze pomoc poceo sam igrati gta v online i cijelo vrijeme mi igra govori da nadem vozilo kad udem u auto trazi me da odem do los santos customa kad dodem tamo neda mi izaci...moze pomoc??

Kako misliš neda ti izaći?

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2526 : 28. Lipanj, 2015., 22:31 »
Pozdrav, moze pomoc poceo sam igrati gta v online i cijelo vrijeme mi igra govori da nadem vozilo kad udem u auto trazi me da odem do los santos customa kad dodem tamo neda mi izaci...moze pomoc??

Kako misliš neda ti izaći?

Ma glup sam nisam cito rijesio hahaha

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2527 : 28. Lipanj, 2015., 22:34 »
Pozdrav, moze pomoc poceo sam igrati gta v online i cijelo vrijeme mi igra govori da nadem vozilo kad udem u auto trazi me da odem do los santos customa kad dodem tamo neda mi izaci...moze pomoc??

Kako misliš neda ti izaći?

Ma glup sam nisam cito rijesio hahaha

Hahaha bravo. :thumbs:

Samo pazi se hackera online. Nastoj što manje lutati po mapi i imaj ukljičen passive mode. :)

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2528 : 29. Lipanj, 2015., 09:33 »
Da, treba čitat jer u tih nekoliko prvih situacija te igra pripema na online svijet i uči te svemu što će ti biti bitno. Dosta ekipe to preskače i ne čita i onda skuže nakon 30+ sati igre da su mogli imati puno više love i bolje proći.

Ako si obio i pre order bonus onda si prvo kupi high end stan iz kojeg ćeš moći raditi heistove to ti je cca 250k$ pa tek nakon toga kreni kupovati što želiš i što ti se sviđa.

*

SnowGamer

  • *
  • 144
  • ludos mea vita
    • Youtube kanal
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2529 : 29. Lipanj, 2015., 09:44 »
Skinem napokon GTA V i sve lijepo igram, prijeđem prvu misiju i nakon toga igra mi se crasha na nasumičnim mjestima. :wildboy:
Zna netko riješenje?

ıllıFicaHD ıllı PC GAMER ıllı

Youtube kanal( Please no hejt )

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2530 : 29. Lipanj, 2015., 09:47 »
Jesi kupio na Steamu ili RGSCu?

*

SnowGamer

  • *
  • 144
  • ludos mea vita
    • Youtube kanal
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2531 : 29. Lipanj, 2015., 10:48 »
RGSC

ıllıFicaHD ıllı PC GAMER ıllı

Youtube kanal( Please no hejt )

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2532 : 29. Lipanj, 2015., 10:54 »
Jesi skidao igru u komadu ili si ju pauzirao? Uz to imaš li Windows 7 SP1 ili koji drugi OS? Nekima nije normalno radila jer je minimum SP1!
Uz to imaš na nekoliko stranica dalje program koji ti verificira skinute datoteke, pa ako nešto ne valja možeš obrisati i ponovno skinuti.

Pogledaj ovdje

*

SnowGamer

  • *
  • 144
  • ludos mea vita
    • Youtube kanal
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2533 : 29. Lipanj, 2015., 21:00 »
Uspio sam riješiti tako da sam izbrisao Asus Gamer OSD, tnx anyway :mrgreen:
Ali imam jos jedan problem.. Kada odem vidjeti koja mi je grafička, piše mi da imam 2GB VRAMA, ali u GTAV piše da mi je dostupno samo 1GB.

ıllıFicaHD ıllı PC GAMER ıllı

Youtube kanal( Please no hejt )

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2534 : 29. Lipanj, 2015., 21:10 »
A koju grafičku imaš uopće, koja ti je konfiguracija?

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9