HCL.HR

Grand Theft Auto 5

  • 3111 Odgovora
  • 944429 Hitova
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2490 : 11. Lipanj, 2015., 11:07 »
Prijatelju nista od toga.imaš još kakvu ideju?
Opet sve isto

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2491 : 11. Lipanj, 2015., 11:21 »
Hajde probaj ovo.

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2492 : 11. Lipanj, 2015., 21:18 »
Probao i evo rezultat


Checksum comparison report generated by ExactFile version 1.0.0.15
11.6.2015. 21:40:12

Digest file:    E:\Program Files\Rockstar Games\Grand Theft Auto V\GTAchecksums_2015-05-04.md5
Base folder:    E:\Program Files\Rockstar Games\Grand Theft Auto V\

138 files in digest file. 4 errors.

FAIL   MD5   GFSDK_ShadowLib.win64.dll
FAIL   MD5   GTA5.exe
FAIL   MD5   GTAVLauncher.exe
FAIL   MD5   update\update.rpf



Što sad dalje?

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2493 : 11. Lipanj, 2015., 21:26 »
Ti fileovi koje si dobio kao rezultat imaju pogreške. E sad za GTA exe filove možda izbacuje grešku radi novije verzije igre, a ova druga 2 file izbriši i onda opet pokreni launcher. Trebao bi ih skinuti.
Inače imao sam ogromnih problema s igrom radi odvratno lošeg installera od strane Rockstara kojem uopće NE radi file verification....

Ako ne uspije ovo s brisanjem bojim se da ćeš morati sve isponova instalirati....

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2494 : 11. Lipanj, 2015., 21:34 »
Failed initialization.pleas reboot and restart the game.Try reinstalling the game if this persists

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2495 : 11. Lipanj, 2015., 21:39 »
Gle, ja sam osobno morao 7 puta reinstaliravati igru kako bi konačno proradila i onda skužim bugove ingame i opet sam ju morao reinstalirati. Otvorio 101 ticket kod Rockstara radi njihovog downloadera i kao svjesni su toga i rade aktivno na tome...

Ne znam ni sam kaj da ti kažem. Imaš sreće pošto imaš DVD, ja sam znači 8*62GB skidao u roku od mjesec dana, što je 496GB prometa + updateovi....

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2496 : 11. Lipanj, 2015., 21:42 »
Ha dobro, bit će ovo duga noć.
Hvala jos jednom na pomoći

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2497 : 12. Lipanj, 2015., 20:16 »
Evo samo da javim sve radi nakon ponovne instalacije,pa ako je netko za neki heist neka se javi.
Nick je- hrcycle.info

*

croivo

  • n00b
  • 3
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2498 : 14. Lipanj, 2015., 23:48 »
Ja sve sto vise igram GTA to vidim koliko je loše napravljen... Prvo cekas dobrih 5 minuta da te spoji u neku sesiju koja bude polu prazna, zatim jedno pola sata nadjes normalnu ekipu za heist ili neku zajebanciju, da bi te onda na kraju izbacilo sa famoznog rockstarovog servera. Pa za popizdit...

Nemoram spominjat da mi voice chat ne radi, da i obican chat ima problema dok iti malo brze tipkas, da se igra nece ucitavat ako je otvoren onaj steam overlay ili preko alt+tab, ne moram spominjat onaj smotano izveden in-game social club... na kraju mi ispadne vise trosak vremena i zivaca...

Ako neko oce add me na steam ili rgsc nick je croivo1911

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2499 : 15. Lipanj, 2015., 11:07 »
A gle, GTA jeu principu od svog početka bio zamišljen kao SP naslov.
Službeno je MP bio podržan u GTA IV i nije se nešto proslavio. Veću popularnost je pokupio SAMP koji nije službeno podržan.
S druge strane SP je napravljen vrhunski. I igra je namjenjena prvenstveno za SP iskustvo, a tek onda MP. U suprotnom postoje MMO igre koje služe samo za online igranje i ni one same nisu pošteđene problema koje ti navodiš.

Uz sve to tvoji problemi možda nisu uopće vezani za samu igru, nego za tvoj router,odnosno za tvog ISPa.
Jesi otvorio sve portove koje RGSC i GTA V zahtjevaju?
Je li ti chat na "push to talk" ili je podešen da radi automatski ako mikrofon ulovi signal?!?
Ja imam trenutno velike probleme s ISPom jer niti jedan port ne mogu otvoriti (odnosno otvorim ga, ali me oni preusmjere na 101 drugi unutar svoje mreže na kojem nisu otvoreni portovi)...
Tako da nije uvijek kriva igra, ponekada smo i mi sami krivi, jesi možda "propustio" GTA V kroz firewall?

*

bubimir13

  • n00b
  • 2
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2500 : 18. Lipanj, 2015., 14:41 »
Pozdrav dobri ljudi,

Novi sam član foruma pa se još ne snalazim najbolje, ali došao sam ponukan jednim pitanjem.
Dakle, zanima me da li ja mogu na svom skromnom laptopu igrati GTA V pošto bi si želio kupit zbog Online igre.
Laptop ima Intel(R) Core(TM) i5-3230M CPU @ 2.60GHz, GeForce GT 740M, 6GB DDR3 i 1TB hard. Nije mi baš previše bitno koja je rezolucija niti dal je 60fpsa već ću igrat u HD rezoluciji poštomi je to rezolucija ekrana i da ima barem 25 do 30 fpsa da ne šteka.
Da li to po vašoj procjeni može pokretat igru i ima li negdje recimo uputa za namjestit postavke za što fluidnije igranje al da baš ne bude ko minecraft pikelizirano?

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2501 : 18. Lipanj, 2015., 14:57 »
Ja ti imam laptop sa istim procesorom samo je grafička HD 7670M 2GB  ram isto 6GB.
Problem je taj što na nekim konfiguracijama gta v guta tj curi dosta rama i onda tjekom vožnje zna štekati zbog masovnog re-generiranja svijeta, dok tjekom hodanja se to ne događa. Ako se na mojoj konfiguraciji događa sigurno će i na tvojoj, što se tiče kvalitete neke sam postavke imao na medium što uzima negdje oko 1850GB GDDR-a pokretao od 25-35fps-a.


*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2502 : 18. Lipanj, 2015., 15:28 »
Procesor Vam ima samo 2 jezgre momci... To je sveukupno gledajući jako slabo za jedan GTA V.
Uz sve to Rockstar se i službeno (kao i većina velikih igrača) ogradio od mobilnih GPUova.
Lijepo Vam piše da bi takve kartice mogle raditi, ali službeno nisu podržane...

Nisam siguran da bi ti to "iskustvo" bilo dobro... Uz sve to online je preporučljivo igrati s kablom, a ne bežićno. Pogotovo uz naše internet brzine...

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2503 : 18. Lipanj, 2015., 15:39 »
Procesor Vam ima samo 2 jezgre momci... To je sveukupno gledajući jako slabo za jedan GTA V.
Uz sve to Rockstar se i službeno (kao i većina velikih igrača) ogradio od mobilnih GPUova.
Lijepo Vam piše da bi takve kartice mogle raditi, ali službeno nisu podržane...

Nisam siguran da bi ti to "iskustvo" bilo dobro... Uz sve to online je preporučljivo igrati s kablom, a ne bežićno. Pogotovo uz naše internet brzine...

Pa da, pokreće igru kako tako samo bitno je da imaš živaca. Ja sam tako prošao cijelu priču malo po malo a bilo je štekanja i svega.
No to što kažeš za online igru je daleko od igrivog. Da su to malo bolje podesili išla bi igra dosta dobro i na ovakvim laptopima, imaju oni snage no hlađenje je sasvim druga priča. Zato sam ja da sačuvam laptop za one osnovne mobilne stvari iskoristio priliku i naručio si stolnu konfiguraciju za gaming.

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2504 : 19. Lipanj, 2015., 16:58 »
Kupio bih gta v za pc, ali nisam baš pri parama. Zna li netko gdje ga mogu nabaviti jeftino? Najjeftinije što sam ja našao je 40$ na g2a. Ima li itko išta bolje?

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9