HCL.HR

Grand Theft Auto 5

  • 3111 Odgovora
  • 943961 Hitova
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2235 : 27. Travanj, 2015., 09:37 »
Ma nema problema, kada budete igrali.

divljak666

*

vilim

  • ****
  • 1389
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2236 : 27. Travanj, 2015., 10:20 »
Hrvat'no, i ja bih vam se pridružil, samo mi javi kada se budete skupljali. Obično sam ja zauzet u večernjim satima.
"Women don't respect salad eaters."

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2237 : 27. Travanj, 2015., 10:23 »
Mi većinom samo večernje sate rokamo.

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2238 : 27. Travanj, 2015., 10:25 »
Da. Do sada nam je neki termin u prosjeku bio cca od 22h-01h

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2239 : 27. Travanj, 2015., 13:44 »
Kako napraviti screenshot kad igram gta 5?

*

legia

  • *
  • 30
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2240 : 27. Travanj, 2015., 14:13 »
Kako napraviti screenshot kad igram gta 5?
Ako si preko Steama F12

*

legia

  • *
  • 30
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2241 : 27. Travanj, 2015., 14:14 »
Kako napraviti screenshot kad igram gta 5?
A mozes i mobitelom slikat ingame

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2242 : 27. Travanj, 2015., 15:14 »
Nisam preko steama, hocu da uslikam nesto i da mi se slika spasi na kompjuter

*

legia

  • *
  • 30
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2243 : 27. Travanj, 2015., 15:30 »
Koju grafu imas, ako imas ATI imas app Raptr tamo mozes podesit za screenshot,  ili jednostacno opali tipku Print Screen, odi u Paint i paste xD

*

vilim

  • ****
  • 1389
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2244 : 27. Travanj, 2015., 15:45 »
Evo moji dojmovi nakon nekoliko sati provedenih u Online.

1.) Grad je nekako mrtviji, manje prometa i pješaka nego u singleplayeru.
2.) Serveri nemaju baš puno igrača na sebi, trebalo bi to malo više napunit, zna djelovati prilično otužno.
3.) Napala me dvojica koja su vozila Kurume, nemoguće je spasiti se. Ako vidite nekoga sa Kurumom, bježite koliko vas noge nose
4.) Prelaženje misija sa neznancima je u većini slučajeva bezveze. Ili su level 300 pa prođu sve bez tebe i onda ti blejiš i ne znaš kaj bi od dosade, ili su neki trolleri pa sve useru.
"Women don't respect salad eaters."

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2245 : 27. Travanj, 2015., 15:56 »
1) Kod mene je grad prepun... Ne znam kako si namjestio sebi u postavkama, no meni je gustoća prometa i ljudi na maksimumu...
2) Nikada nisam ušao u server bez barem 5 igrača. No meni to ionako nije uopće bitno kada želim samo misije derati
3) Nisu samo frajeri s oklopnim Kurumama (imaš i obične) mene je napao lik s tenkom, a ja sam sad sebi kupio Insurgent s gunom no na žalos se ne može koristiti u misijama... A ne pada mi napamet ići okolo ubijati likove bezveze
4) Ovisi koje misije prelaziš Heistove nikako, čak ni s našom domaćom ekipom... Ovisi koliko je osoba sposobna i/ili smotana.
Uvijek možeš odigrati utrke s neznancima i zabaviti se, tako barem ja radim. Većinu misija koje mogu volim preći sam, jer ima par fora kako onda nabildat lika i itd. što ne mogu raditi kada s nekime igram.

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2246 : 27. Travanj, 2015., 15:57 »
Evo moji dojmovi nakon nekoliko sati provedenih u Online.

1.) Grad je nekako mrtviji, manje prometa i pješaka nego u singleplayeru.
2.) Serveri nemaju baš puno igrača na sebi, trebalo bi to malo više napunit, zna djelovati prilično otužno.
3.) Napala me dvojica koja su vozila Kurume, nemoguće je spasiti se. Ako vidite nekoga sa Kurumom, bježite koliko vas noge nose
4.) Prelaženje misija sa neznancima je u većini slučajeva bezveze. Ili su level 300 pa prođu sve bez tebe i onda ti blejiš i ne znaš kaj bi od dosade, ili su neki trolleri pa sve useru.

1.  Mrtviji je, da, ali ja u principu ne provodim tolko vremena promatrajući grad u online-u. Za to postoji singleplayer gdje je sve puno života.

2.  Serveri nemaju puno igrača na sebi jer vjerojatno ima dosta ljudi problema  s tim "Timed Out" na public serverima. Moraš probati ući na server po noći kad dođu amerikanci.
3.  Stisneš slovo "M" (tamo gdje ti je onaj inventory itd.) i onda ideš dolje, dolje i nađeš " ENABLE PASSIVE MODE ". U tom modu te nemre niko ubit, a ni ti nemreš koristit oružja.
4.  Zato imaš kategoriju za pozivanje igrača "Skill Matched Player" pa uđeš na to (ako prolaziš svoje heistove). Na tome ideš onda "From Skill Matched Player" i onda probaš pozvat od 32 ponuđenih igrača one igrače koji imaju isti rank ko ti itd.

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2247 : 27. Travanj, 2015., 16:11 »
da li netko ima problema da mu 5-10 minuta normalno radi i onda pada fps na 1 i ne pomaže ništa drugo nego task manager

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2248 : 27. Travanj, 2015., 17:29 »
To ti je "memory leak problem". Probaj si nać neko riješenje, meni je ovaj prošli patch pomogao što se toga tiće.

*

zg_rider111

  • ****
  • 1636
  • ಠ_ಠ
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2249 : 27. Travanj, 2015., 21:13 »
Taj mod je još u razvoju tako da ništa od toga još. To će ti bit nešto na foru MTA/SA:MP (koji su bili mp modovi za GTA SA)

Osim toga kojeg si linkao postoje još dva, MULTIV i FiveM (tvorca alterIWneta ako neko zna?)

Pa kako se rockstar ne bori protiv toga, s obzirom da ce i pirati moci igrati ovako online ?

Ne znači da će pirati moć igrat. Možda će biti ista situacija kao sa just cause 2 mp gdje su provjeravali imaš li original(vjerovatno neće ali sumnjam da R* smeta to, barem ne za sada).


 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9